Uitslag 2016 op volgorde

  HALVE MARATHON DE WAAL    12 maart 2016  
  UITSLAGENLIJST  1250 m  jeugd  t/m 8 jaar    
               
Plts Naam Woonplaats Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 Mervin de Witte De Koog 1e J8 5:14 14,22 4:13
2 Tess van de Kerkhof Den Burg 1e V8 5:29 13,57 4:25
3 Kristien Landman Den Burg 2e V8 5:56 12,54 4:47
4 Fleur Zoetelief Oosterend 3e V8 6:02 12,33 4:51
5 Viggo Witte Den Helder 2e J8 6:08 12,13 4:56
6 Floor Vendel Den Burg 4e V8 6:21 11,72 5:07
7 Sam Westra Den Burg 3e J8 6:27 11,54 5:12
8 Daan Aberson Den Burg 4e J8 6:42 11,10 5:24
9 Evy de Boer   5e V8 6:43 11,08 5:25
10 Sterrelijn Schneiders Oosterend 6e V8 6:51 10,86 5:31
11 Esther Smit Oosterend 7e V8 6:53 10,81 5:33
12 Eva Vlaming Oosterend 8e V8 7:12 10,33 5:48
13 Emiel Schipper De Waal 5e J8 7:20 10,15 5:54
14 Sofie Witte Den Helder 9e V8 7:27 9,99 6:00
15 Sienna van Arkel   10e V8 8:45 8,50 7:03
16 Vivian van der Zwaag Den Burg 11e V8 8:50 8,42 7:07
17 Vaya van der Zwaag Den Burg 12e V8 8:50 8,42 7:07
18 Tess Vendel Den Burg 13e V8 8:58 8,30 7:13
19 Jet Vendel Den Burg 14e V8 8:59 8,28 7:14
20 Morris van Arkel   6e J8 8:59 8,28 7:14
               
  UITSLAGENLIJST  1250 m  jeugd   9 t/m 11 jaar    
               
Plts Naam Woonplaats Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 Jerom Verstraaten Den Burg 1e J11 5:03 14,73 4:04
2 Esmee Ellen Den Burg 1e M11 5:15 14,17 4:14
3 Imme van de Kerkhof Den Burg 2e M11 5:17 14,08 4:15
4 Berber van der Duin   3e M11 5:26 13,69 4:22
5 Daan Vlaming Oosterend 2e J11 5:34 13,37 4:29
6 Sofie Vlaming Oosterend 4e M11 5:35 13,33 4:30
7 Quinty de Boer De Koog 5e M11 5:38 13,21 4:32
8 Teun Vendel Den Burg 3e J11 5:47 12,87 4:39
9 Iris van Heerwaarden   6e M11 5:53 12,65 4:44
10 Nick van der Sar Den Burg 4e J11 6:24 11,63 5:09
11 Ella ten Pas   7e M11 6:24 11,63 5:09
12 Dave van der Sar Den Burg 5e J11 6:31 11,42 5:15
13 Joran Schipper De Waal 6e J11 6:50 10,89 5:30
               
  UITSLAGENLIJST  2500 m  jeugd   12 t/m 15 jaar    
               
1 Dorus Overmaat Oosterend 1e J15 9:40 15,39 3:53
2 Shenna Kreeft Den Burg 1e M15 11:01 13,51 4:26
               
  UITSLAGENLIJST  5000 m           
Plts Naam Woonplaats Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 Martijn v Haren Groningen 1e Recr 16:51 17,80 3:22
2 Jimmy van Bemmel Leiden 2e Recr 18:44 16,01 3:44
3 Michael Westenbeek Voorschoten 3e Recr 20:20 14,75 4:04
4 Jeroen van der Sar Den Burg 4e Recr 20:57 14,32 4:11
5 Dennie Banda Den Burg 5e Recr 21:58 13,66 4:23
6 Coen vd Kerkhof Den Burg 6e Recr 21:58 13,66 4:23
7 Otto Zeijpveld Lochem 7e Recr 22:17 13,46 4:27
8 Margot van der Ven Den Burg 8e Recr 22:24 13,39 4:28
9 Rene Regeer Leiden 9e Recr 22:40 13,24 4:32
10 Roel Sint Voorschoten 10e Recr 22:53 13,11 4:34
11 Mart Kikkert Den Burg 11e Recr 23:25 12,81 4:41
12 Marieke Verstijen Voorschoten 12e Recr 23:47 12,61 4:45
13 Jesse Visser Den Burg 13e Recr 25:23 11,82 5:04
14 Thijs Visser Den Burg 14e Recr 25:27 11,79 5:05
15 Rick Westerdaal Edam 15e Recr 25:33 11,74 5:06
16 Rob de Jager Deurne 16e Recr 25:42 11,67 5:08
17 Mario Lefevere Amsterdam 17e Recr 25:56 11,57 5:11
18 Els Dudink Groningen 18e Recr 26:11 11,46 5:14
19 Ben Wagenvoort Zaandam 19e Recr 26:14 11,44 5:14
20 Ysbrand Haagsma Julianadorp 20e Recr 26:24 11,36 5:16
21 Esther Tukkers Nijverdal 21e Recr 26:45 11,22 5:21
22 Ed Zijl Voorschoten 22e Recr 26:51 11,17 5:22
23 Marijn Loebek Den Burg 23e Recr 27:31 10,90 5:30
24 Bouke Weber Den Burg 24e Recr 27:44 10,82 5:32
25 Henk van Leeuwen Den Hoorn 25e Recr 28:05 10,68 5:37
26 Carolien van Breukelen Voorschoten 26e Recr 28:09 10,66 5:37
27 Jasmijn Baptist Den Burg 27e Recr 28:17 10,61 5:39
28 Willem Daman Oosterend 28e Recr 28:31 10,52 5:42
29 Hanny Hegeman Wierden 29e Recr 28:57 10,36 5:47
30 Anja van Brugge Den Helder 30e Recr 29:05 10,32 5:49
31 Peter Scheers Nieuwekerk ad IJssel 31e Recr 29:25 10,20 5:53
32 Klaas Pompert Den Helder 32e Recr 29:47 10,07 5:57
33 Petra van der Sar Den Burg 33e Recr 29:47 10,07 5:57
34 Emma van Stolk Nieuwekerk ad IJssel 34e Recr 29:51 10,05 5:58
35 Johan Hazenbroek Rotterdam 35e Recr 29:58 10,01 5:59
36 Tim van Houten Leiden 36e Recr 30:01 9,99 6:00
37 Corrie Mechelse Voorschoten 37e Recr 30:04 9,98 6:00
38 Annelies Graaf Den Burg 38e Recr 30:43 9,77 6:08
39 Angela Kolthoorn Oosterend 39e Recr 30:48 9,74 6:09
40 Didy Boerhorst Den Burg 40e Recr 31:05 9,65 6:13
41 Karina Stegeman Nijverdal 41e Recr 31:05 9,65 6:13
42 Colinda Vlaming De Cocksdorp 42e Recr 31:31 9,52 6:18
43 Sigrid Slegh-Collou De waal 43e Recr 32:09 9,33 6:25
44 Marjolein Duinmaijer Oosterend Nh 44e Recr 32:10 9,33 6:26
45 Sarah Westerlaken Haarlem 45e Recr 32:23 9,22 6:30
46 Marloes Westerink Wierden 46e Recr 32:42 9,17 6:32
47 Margit Groothuis Wierden 47e Recr 32:42 9,17 6:32
48 Gerrit Diepeveen Wierden 48e Recr 32:51 9,13 6:34
49 Caroline Ran Den Burg 49e Recr 32:53 9,12 6:34
50 Mariska Pol-Buren Oudeschild 50e Recr 32:54 9,12 6:34
51 Marije Binsbergen Oosterend 51e Recr 33:20 9,00 6:40
52 Willem Boon Den Hoorn Texel 52e Recr 33:39 8,92 6:43
53 Netty Driehuis De Waal 53e Recr 33:48 8,88 6:45
54 Annette van Ruitenburg De Waal 54e Recr 35:00 8,57 7:00
55 Lizanne Kroon Haarlem 55e Recr 35:13 8,52 7:02
56 Nanette Egberts Zeewolde 56e Recr 35:50 8,37 7:10
57 Deborah Singer Oosterend Nh 57e Recr 36:18 8,26 7:15
58 Lida Westdorp De Koog 58e Recr 39:30 7,60 7:54
59 Rein van Kampen Bussum 59e Recr 41:22 7,25 8:16
               
  UITSLAGENLIJST  10600 m           
               
1 Danny Binnendijk Bodegraven 1e Man 37:19 16,96 3:32
2 Jaap Witte Den Burg 2e Man 37:51 16,72 3:35
3 Jordy Vinke Oudeschild 3e Man 38:02 16,64 3:36
4 Mathijs Duin Wageningen 4e Man 41:03 15,42 3:53
5 Freek van Zoest Voorschoten 5e Man 41:38 15,20 3:56
6 Jesse Schuijl De Koog 6e Man 42:19 14,96 4:00
7 Axel Garritsen Den Burg 7e Man 43:06 14,69 4:05
8 Jan Koopman Den Helder 8e Man 43:22 14,60 4:06
9 Martin de Vos Den Helder 9e Man 45:47 13,83 4:20
10 Jan Zijm Den Burg 10e Man 46:43 13,55 4:25
11 Niels Jeroen Bus Den Burg 11e Man 46:47 13,53 4:26
12 Stefan Herdick Schalksmuhle 12e Man 46:50 13,52 4:26
13 Michiel Lohse Den Burg 13e Man 46:56 13,49 4:26
14 Nico Kikkert Den Burg 14e Man 47:12 13,41 4:28
15 Ingrid van Lubek Hilversum 1e Vrouw 47:24 13,35 4:29
16 Caecile Schalker Leiden 2e Vrouw 47:34 13,31 4:30
17 Rudolf Bakker Amsterdam 15e Man 47:55 13,21 4:32
18 Koen van der Meer Den Burg 16e Man 47:57 13,20 4:32
19 Marieke Jonker Haarlem 3e Vrouw 48:03 13,17 4:33
20 Jan Gremmen Oudeschild 17e Man 48:17 13,11 4:34
21 Ramon Schneiders Oosterend 18e Man 49:27 12,80 4:41
22 Lize Vlaming Den Burg 4e Vrouw 50:52 12,44 4:49
23 Arjan Vos Voorschoten 19e Man 51:07 12,38 4:50
24 Martin van Tatenhove Oudeschild 20e Man 51:09 12,38 4:50
25 Gerco Aberson Den Burg 21e Man 51:14 12,36 4:51
26 Markus Gersthage Oosterend 22e Man 51:14 12,36 4:51
27 Jeroen Plag De Cocksdorp 23e Man 51:17 12,34 4:51
28 Mariska Witte Oudeschild 5e Vrouw 51:21 12,33 4:52
29 Menno Heetveld Rotterdam 24e Man 51:47 12,22 4:54
30 Carlo Witte Den Hoorn Texel 25e Man 51:49 12,22 4:54
31 Paul Hulshof Wierden 26e Man 51:52 12,20 4:54
32 Pablo Brandenburg Den Burg 27e Man 52:43 12,01 4:59
33 Joshua van der Voort Den Burg 28e Man 52:52 11,97 5:00
34 Cindy Ginjaar-van Dijk Leiden 6e Vrouw 53:01 11,94 5:01
35 Angelique Regeer Leiden 7e Vrouw 53:07 11,92 5:02
36 Tom Rijkers Oosterend Nh 29e Man 53:13 11,90 5:02
37 Ruud Maartens Enkhuizen 30e Man 53:28 11,84 5:04
38 Rene Jager Den Hoorn 31e Man 53:34 11,82 5:04
39 Joost Bussem Julianadorp 32e Man 53:41 11,79 5:05
40 Nick Hoogenbosch Julianadorp 33e Man 53:42 11,79 5:05
41 Roland Nauw Zwolle 34e Man 53:46 11,77 5:05
42 Sandra Witte Oudeschild 8e Vrouw 54:03 11,71 5:07
43 Harry Gerritsma Den Hoorn Texel 35e Man 54:08 11,69 5:07
44 Jan Jacob Rab Den Burg 36e Man 54:14 11,67 5:08
45 Rob Arensman Den Burg 37e Man 54:30 11,62 5:09
46 Bernien Rotman Wierden 9e Vrouw 54:34 11,60 5:10
47 Ed van der Ham Oudeschild 38e Man 54:35 11,60 5:10
48 Romke Milder Den Hoorn Texel 10e Vrouw 54:38 11,59 5:10
49 Jeannette Smit Den Helder 11e Vrouw 54:42 11,57 5:11
50 Laurien Bakker Den Burg 12e Vrouw 54:54 11,53 5:12
51 Paul van den Bril Belgie 39e Man 54:55 11,53 5:12
52 Lucie Veeger De Cocksdorp 13e Vrouw 55:07 11,49 5:13
53 Marit Zijm Den Burg 14e Vrouw 55:07 11,49 5:13
54 Mels Daalder Den Burg 40e Man 55:45 11,35 5:17
55 Cees Witte Oosterend Nh 41e Man 56:26 11,22 5:20
56 Floor Lindhout Rotterdam 42e Man 56:40 11,17 5:22
57 Fee Man Voorschoten 15e Vrouw 56:41 11,17 5:22
58 Marlous Jespers Oegstgeest 16e Vrouw 56:47 11,15 5:22
59 Bas Mulder Oudeschild 43e Man 56:59 11,11 5:24
60 Tina Renkema Den Burg 17e Vrouw 57:06 11,09 5:24
61 Thomas Richter Den Burg 44e Man 57:17 11,05 5:25
62 Emmy Bakker Den Burg 18e Vrouw 57:40 10,98 5:27
63 Piet Kooy De Cocksdorp 45e Man 58:13 10,87 5:31
64 Kees Dros Den Burg 46e Man 58:13 10,87 5:31
65 Denise Berkhoff Den Helder 19e Vrouw 58:16 10,86 5:31
66 Ivo Witte Den Helder 47e Man 58:17 10,86 5:31
67 Martin Dubbink Vriezenveen 48e Man 58:48 10,77 5:34
68 Jolanda K舂pfer-Ouwehand   J ulianadorp           1 20e Vrouw 58:50 10,76 5:34
69 Aad Dekker Alkmaar 49e Man 59:27 10,65 5:38
70 Annie Brouwer Oosterend Nh 21e Vrouw 59:31 10,64 5:38
71 Lianne Brouwer Heerhugowaard 22e Vrouw 59:33 10,63 5:38
72 Lisette Tak Den Helder 23e Vrouw 59:42 10,60 5:39
73 Frederiek Tinssen Hoge Hexel 24e Vrouw 59:52 10,57 5:40
74 Janny Vlaming   25e Vrouw 1:00:24 10,48 5:43
75 Luuk de Jong Den Burg 50e Man 1:00:45 10,42 5:45
76 Olaf Witte Den Burg 51e Man 1:00:58 10,38 5:46
77 Mirjam Fortgen Den Burg 26e Vrouw 1:01:05 10,36 5:47
78 Rientje de Vries Den Burg 52e Man 1:01:15 10,34 5:48
79 Petruska Timmer Oudeschild 27e Vrouw 1:01:19 10,32 5:48
80 Arco Garritsen Den Burg 53e Man 1:01:22 10,32 5:49
81 Hester Douma Den Helder 28e Vrouw 1:01:30 10,29 5:49
82 JACOB de JONG Vriezenveen 53e Man 1:01:30 10,29 5:49
83 Henk Jurgens Wierden 54e Man 1:01:36 10,28 5:50
84 Erna Pool De Cocksdorp 29e Vrouw 1:01:52 10,23 5:51
85 Luberta Brugging Wierden 30e Vrouw 1:02:02 10,20 5:52
86 Sisha van Heerwaarden Vlaardingen 31e Vrouw 1:02:35 10,12 5:55
87 Leonie Daman Den Burg 32e Vrouw 1:02:41 10,10 5:56
88 Jan Boon Den Burg 56e Man 1:02:46 10,09 5:56
89 Edwin Krom Den Burg 57e Man 1:02:48 10,08 5:57
90 Martijn Zoomer Zaandam 58e Man 1:02:55 10,06 5:57
91 Cathalijn Rijkers Oosterend Nh 33e Vrouw 1:02:58 10,05 5:58
92 Tanja Sinnige Grootebroek 34e Vrouw 1:03:02 10,04 5:58
93 Lucie Burgman De Koog 35e Vrouw 1:03:02 10,04 5:58
94 Murielle Heideman Haarlem 36e Vrouw 1:03:05 10,03 5:58
95 Elise Duinker Oosterend 37e Vrouw 1:03:07 10,03 5:58
96 Rijk Molenaar De Koog 59e Man 1:03:08 10,03 5:59
97 Mariette Boot De Waal 38e Vrouw 1:03:14 10,01 5:59
98 Marijke de Beer Den Burg 39e Vrouw 1:03:18 10,00 5:59
99 Ronald v Rongen Den Burg 60e Man 1:04:29 9,82 6:06
100 Maarten Smit Den Burg 61e Man 1:04:29 9,82 6:06
101 Leonie van Noort Amsterdam 40e Vrouw 1:04:50 9,76 6:08
102 Dineke Dubbink Vriezenveen 41e Vrouw 1:05:04 9,73 6:10
103 Angeliek de Jong Vriezenveen 42e Vrouw 1:05:04 9,73 6:10
104 Renate Daman Den Burg 43e Vrouw 1:05:06 9,72 6:10
105 Janine Nauw Den Burg 44e Vrouw 1:05:18 9,69 6:11
106 Dorien Boer Den Burg 45e Vrouw 1:05:35 9,65 6:12
107 Alice Reinders Den Burg 46e Vrouw 1:05:48 9,62 6:14
108 Henk Kikkert Den Burg 62e Man 1:05:48 9,62 6:14
109 Els de Bruijn Den Helder 47e Vrouw 1:05:57 9,60 6:15
110 Peter van der Voort Den Burg 63e Man 1:06:08 9,57 6:16
111 Hans Beijersbergen De Koog 64e Man 1:06:09 9,57 6:16
112 Wendy van der Voort Den Burg 48e Vrouw 1:06:10 9,57 6:16
113 Jacqueline van der Vis Oosterend 49e Vrouw 1:06:26 9,53 6:17
114 Marten Hinsenveld Wierden 65e Man 1:06:31 9,52 6:18
115 Jan Koers Wierden 66e Man 1:06:31 9,52 6:18
116 Irene Buijs Oudeschild 50e Vrouw 1:06:43 9,49 6:19
117 Nienke Blanken Den Burg 51e Vrouw 1:07:00 9,45 6:21
118 Marijn Lindhout De Waal 67e Man 1:07:16 9,41 6:22
119 Ronald Kroon De Koog 68e Man 1:07:46 9,34 6:25
120 Nicole Visser De Koog 52e Vrouw 1:07:48 9,34 6:25
121 Andre Schoo De Koog 69e Man 1:07:48 9,34 6:25
122 Marco Tuntelder Den Burg 70e Man 1:08:20 9,26 6:28
123 Wolfgang Ruhnert Fulda Duitsland 71e Man 1:08:21 9,26 6:28
124 Max van Beurden Vroomshoop 72e Man 1:08:24 9,25 6:29
125 Linda Tjepkema Den Burg 53e Vrouw 1:10:00 9,04 6:38
126 Marieke Ruys Alkmaar 54e Vrouw 1:10:25 8,99 6:40
127 Esther Sinnige Amsterdam 55e Vrouw 1:10:26 8,99 6:40
128 Femke Witte Oosterend 56e Vrouw 1:11:07 8,90 6:44
129 Ellen Berger-Okkels Den Burg 57e Vrouw 1:11:27 8,86 6:46
130 Gerard Schuiling Den Burg 73e Man 1:13:33 8,61 6:58
131 Leandro van Karsen Den Burg 74e Man 1:14:13 8,53 7:02
132 Els Cozijnsen Wierden 58e Vrouw 1:14:36 8,49 7:04
133 Michiel Pam De Waal 75e Man 1:14:46 8,47 7:05
134 Jan van Beek De Koog 76e Man 1:20:52 7,83 7:39
135 Cor de Boer Den Koog 77e Man 1:22:26 7,68 7:48
               
  UITSLAGENLIJST  Halve Marathon          
               
1 Tim Tesselaar Noordkop 1e M 1:16:46 16,49 3:38
2 Robert Bakker Den Burg 2e M 1:20:17 15,77 3:48
3 Remko Nagtegaal Texel 1e M40 1:27:09 14,53 4:07
4 Jeroen Driehuis PEC 1910 3e M 1:29:19 14,17 4:13
5 Bram Couperus AV Haarlem 1e M50 1:31:52 13,78 4:21
6 Freddie Kruisselbrink Loopgroep Het Lageve 2e M50 1:33:07 13,60 4:24
7 Martin Baptist Texel 2e M40 1:35:15 13,29 4:30
8 Pierre Bonnet Den Burg 3e M50 1:36:11 13,16 4:33
9 Coen Schoonheden Texel 3e M40 1:38:58 12,79 4:41
10 Jaap Hoogenraad Den Burg 4e M 1:40:36 12,58 4:46
11 Arjan van Maldegem Oudeschild 5e M 1:40:36 12,58 4:46
12 Marnix de Witte Texel 4e M40 1:43:18 12,26 4:53
13 Peter Bancken Texel 5e M40 1:43:55 12,18 4:55
14 Silve Schoorl Den Burg 1e Vrouw 1:44:49 12,08 4:58
15 Andries Tolman Friesland 4e M50 1:45:29 12,00 4:59
16 Jan Reuvekamp Zwolle 5e M50 1:45:35 11,99 5:00
17 Gerald van den Berg Veluwe 6e M 1:45:39 11,98 5:00
18 Jan vd Star Texel 6e M50 1:46:06 11,93 5:01
19 Michel van der Plas Voorschoten ’97 7e M50 1:46:30 11,89 5:02
20 Marijke Rog Voorschoten ’97 2e Vrouw 1:46:30 11,89 5:02
21 Esther Hakvoort Zaanland 3e Vrouw 1:46:56 11,84 5:04
22 Henk Jan Smedema Loopgroep Het Lageve 8e M50 1:47:04 11,82 5:04
23 Peter Kreeft Texel 6e M40 1:48:38 11,65 5:08
24 Esther van Bochove Zaanland 4e Vrouw 1:48:43 11,65 5:09
25 Jakob Kuiper Wezep 7e M 1:48:49 11,63 5:09
26 Matthias Bortz Schwertz Duitsland 8e M 1:49:00 11,62 5:09
27 Paul Lagendijk Rotterdam 9e M50 1:49:02 11,61 5:10
28 Glenn Maat Groningen 7e M40 1:49:07 11,60 5:10
29 Aart Slegh De Waal 8e M40 1:50:45 11,43 5:14
30 Marijke Hendriks Voorschoten ’97 5e Vrouw 1:50:48 11,43 5:15
31 Harry Mengers Loopgroep Het Lageve 10e M50 1:51:46 11,33 5:17
32 Nathalie Dragt Noordkop 6e Vrouw 1:53:24 11,16 5:22
33 Sabine Selbach Loopgroep Het Lageve 7e Vrouw 1:54:12 11,09 5:24
34 Ellen Morrien Almere 8e Vrouw 1:54:29 11,06 5:25
35 DINY Kruisselbrink-Meijer Loopgroep Het Lageve 9e Vrouw 1:55:09 10,99 5:27
36 Gregor Weingarten Keulen 11e M50 1:55:32 10,96 5:28
37 Frans Baar Nederhorst Den Berg 12e M50 1:55:35 10,95 5:28
38 Chris Vermeulen Noordkop 9e M40 1:55:54 10,92 5:29
39 Andre Struijk Noordkop 10e M40 1:55:56 10,92 5:29
40 Siegfried Szardien D-47137 Duisberg 13e M50 1:56:53 10,83 5:32
41 Marten Esman Bussum 14e M50 1:59:01 10,64 5:38
42 Evert van den Burg Noordkop 9e M 1:59:19 10,61 5:39
43 Marco Zoomer Zaandam 11e M40 2:00:18 10,52 5:42
44 Kees van Belzen Ritthem 15e M50 2:02:05 10,37 5:47
45 Sander Koning Vlaardingen 12e M40 2:02:26 10,34 5:48
46 Riny Roeper Oudeschild 10e Vrouw 2:02:59 10,29 5:49
47 Barbra van Gestel Amsterdam 11e Vrouw 2:03:11 10,28 5:50
48 Jan Aris Eelman Den Burg 16e M50 2:05:29 10,09 5:56
49 Willem Scheve Runners Stadskanaal 17e M50 2:08:43 9,84 6:06
50 Kees Kramer Loopgroep Het Lageve 18e M50 2:09:19 9,79 6:07
51 Robbert Boersen Oudeschild 13e M40 2:10:08 9,73 6:10
52 Karin van den Burg Den Helder 12e Vrouw 2:13:35 9,48 6:19
Filmpjes De Waal
Foto’s 2018-2019
De Waal begint over?
147dagen 06uren 56minuten 05seconden
Powered by Weer1.com
Foto’s De Waal
P1140139
P1140141
P1140137
P1140136
P1140135
P1140134
P1140130
P1140129
P1140128
P1140127
P1140126
P1140116
P1140115
P1140114
P1140113
P1140112
P1140111
P1140110
P1140109
P1140107
P1140108
P1140106
P1140105
P1140104
P1140103
P1140095
P1140094
P1140093
P1140092
P1140091
P1140090
P1140089
P1140096
P1140097
P1140100
P1140098
P1140099
P1140101
P1140102
P1140087
P1140088
P1140086
P1140085
P1140084
P1140083
P1140082
P1140081
P1140080
P1140079
P1140078
P1140077
P1140076
P1140075
P1140074
P1140073
P1140071
P1140072
P1140070
P1140069
P1140068
P1140067
P1140066
P1140065
P1140063
P1140062
P1140061
P1140060
P1140059
P1140058
P1140056
P1140057
P1140055
P1140054
P1140053
P1140052
P1140051
P1140050
P1140049
P1140048
P1140047
P1140046
P1140045
P1140044
P1140043
P1140042
P1140040
P1140041
P1140039
P1140038
P1140037
P1140036
P1140035
P1140034
P1140033
P1140032
P1140031
P1140029
P1140028
P1140027
P1140026
P1140025
P1140024
P1140023
P1140022
P1140021
P1140020
P1140019
P1140018
P1140017
P1140016
P1140014
P1140013
P1140012
P1140011
P1140009
P1140010
P1140008
P1140006
P1140007
P1140005
P1140002
P1140004
P1140001
P1130999
P1130997
P1130996
P1130995
P1130992
P1130991
P1130989
P1130990
P1130985
P1130984
P1130983
P1130982
P1130980
P1130981
P1130979
P1130978
P1130977
P1130976
P1130975
P1130974
P1130973
P1130971
P1130972
P1130970
P1130969
P1130968
P1130967
P1130965
P1130966
P1130964
P1130963
P1130962
P1130961
P1130959
P1130958
P1130957
P1130956
P1130955
P1130953
P1130951
P1130950
DSCN4339
IMGP4362
IMGP4358
IMGP4357
IMGP4355
IMGP4354
IMGP4353
IMGP4350
IMGP4351
IMGP4348
IMGP4347
IMGP4345
IMGP4342
IMGP4340
IMGP4338
IMGP4336
IMGP4334
IMGP4333
IMGP4329
IMGP4332
IMGP4325
IMGP4327
IMGP4322
IMGP4323
IMGP4319
IMGP4318
IMGP4316
IMGP4314
IMGP4315
IMGP4312
IMGP4313
IMGP4310
IMGP4309
IMGP4304
IMGP4307
IMGP4302
IMGP4299
IMGP4297
IMGP4295
IMGP4294
IMGP4291
IMGP4289
IMGP4287
IMGP4285
IMGP4284
IMGP4281
IMGP4282
IMGP4280
IMGP4277
IMGP4276
IMGP4274
IMGP4273
IMGP4269
IMGP4267
IMGP4266
IMGP4262
IMGP4257
IMGP4256
IMGP4255
IMGP4252
IMGP4249
IMGP4247
IMGP4245
IMGP4242
IMGP4241
IMGP4239
IMGP4236
IMGP4232
IMGP4230
IMGP4228
IMGP4227
IMGP4224
IMGP4221
IMGP4219
IMGP4218
IMGP4216
IMGP4213
IMGP4212
IMGP4211
IMGP4208
IMGP4207
IMGP4206
IMGP4204
IMGP4202
IMGP4200
IMGP4198
IMGP4195
IMGP4194
IMGP4190
IMGP4189
IMGP4186
IMGP4184
IMGP4183
IMGP4182
IMGP4179
IMGP4176
IMGP4172
IMGP4171
IMGP4170
IMGP4169
IMGP4168
IMGP4167
IMGP4166
IMGP4165
IMGP4164
IMGP4163
IMGP4162
IMGP4161
IMGP4160
IMGP4159
IMGP4158
IMGP4157
IMGP4156
IMGP4155
IMGP4154
IMGP4153
IMGP4152
IMGP4151
IMGP4149
IMGP4148
IMGP4147
IMGP4146
IMGP4145
IMGP4144
IMGP4143
IMGP4142
IMGP4141
IMGP4140
IMGP4139
IMGP4138
IMGP4137
IMGP4136
IMGP4135
IMGP4134
IMGP4133
IMGP4131
IMGP4130
IMGP4129
IMGP4128
IMGP4127
IMGP4126
IMGP4125
IMGP4124
IMGP4123
IMGP4122
IMGP4121
IMGP4120
IMGP4119
IMGP4118
IMGP4117
IMGP4116
IMGP4115
IMGP4114
IMGP4113
IMGP4112
IMGP4111
IMGP4110
IMGP4109
IMGP4108
IMGP4107
IMGP4106
IMGP4105
IMGP4104
IMGP4103
IMGP4102
IMGP4101
IMGP4100
IMGP4098
IMGP4097
IMGP4095
IMGP4094
IMGP4089
IMGP4086
IMGP4084
IMGP4082
IMGP4080
PlayPause