Uitslag 2014

Halve Marathon De Waal  8 maart 2014

 

  1,2 km jeugd   tot en met 8 jaar            
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Imme van de Kerkhof Den Burg 2006 1e meisje 5:29 13,57 4:25
2 Sofie Vlaming Oosterend 2006 2e meisje 5:54 12,61 4:45
3 Mervin de Witte De Koog 2007 1e jongen 5:58 12,47 4:48
4 Sam Schuur   2006 2e jongen 6:14 11,94 5:01
5 Dustin Vasterman Den Burg 2006 3e jongen 6:29 11,48 5:13
6 Britt Brandenburg Den Burg 2006 3e meisje 6:29 11,48 5:13
7 Lisanne Versluis Oosterend 2006 4e meisje 6:41 11,13 5:23
8 Teun Vendel   2005 4e jongen 6:42 11,10 5:24
9 Marijn Visser   2006 5e jongen 6:42 11,10 5:24
10 Cesanne van Schijndel   2008 5e meisje 6:53 10,81 5:33
11 Sohel Shiina   2007 6e jongen 6:57 10,71 5:36
12 Yourian van Schijndel   2005 7e jongen 7:34 9,83 6:06
13 Abe Bruin   2006 8e jongen 7:39 9,73 6:10
14 Yuhei Sthiina   2009 9e jongen 7:50 9,50 6:19
15 Maartje Verstraaten Den Burg 2008 6e meisje 7:53 9,44 6:21
16 Floor Vendel   2007 7e meisje 8:15 9,02 6:39
17 Maren Eelman   2008 8e meisje 8:17 8,98 6:40
18 Daan Aberson Den Burg 2008 10e jongen 8:19 8,95 6:42
19 J Hayden Vasterman Den Burg   11e jongen 10:43 6,94 8:38
20 Jet Vendel   2009 9e meisje 11:51 6,28 9:33
                 
  1,2 km jeugd 9 tot en met 11 jaar            
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Mart Kikkert Den Burg 2002 1e jongen 4:19 17,24 3:28
2 Dennie Banda   2004 2e jongen 4:23 16,97 3:32
3 Dorus Overmaat Oosterend 2003 3e jongen 4:24 16,91 3:32
4 Coen van de Kerkhof Den Burg 2004 4e jongen 4:31 16,47 3:38
5 Arwen van den Berg   2004 5e jongen 4:49 15,45 3:53
6 Jerom Verstraaten Den Burg 2005 6e jongen 4:51 15,34 3:54
7 Jesse Visser Den Burg 2002 7e jongen 4:53 15,24 3:56
8 Lyam Binsbergen   2003 8e jongen 4:58 14,98 4:00
9 Jochem Visser Oudeschild 2002 9e jongen 5:10 14,40 4:10
10 Thijs Visser Den Burg 2002 10e jongen 5:12 14,31 4:11
11 Quintiin van Schijndel   2003 11e jongen 5:42 13,05 4:35
12 Daan Vlaming Oosterend 2005 12e jongen 5:49 12,79 4:41
13 Berber van der Duim Den Hoorn 2004 1e meisje 5:51 12,72 4:43
14 Sandy Nagtegaal Den Burg 2004 2e meisje 5:55 12,58 4:46
15 Iris van Heerwaarden Den Burg 2004 3e meisje 6:00 12,40 4:50
16 Kevin Versluis Oosterend 2003 13e jongen 6:18 11,81 5:04
17 Marien de Witte De Koog 2003 14e jongen 6:48 10,94 5:29
                 
  2,5 km jeugd 11 tot en met 15 jaar            
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Michiel Lohse Den Burg 2000 1e jongen 9:40 15,39 3:53
2 Dennis Niepel De Koog 1999 2e jongen 9:49 15,16 3:57
3 Jarne Kampier Den Burg   3e jongen 10:31 14,15 4:14
4 Lilian Visser Oudeschild 2000 1e meisje 10:55 13,63 4:24
5 Shenna Kreeft   2001 2e meisje 11:30 12,94 4:38
6 Milou de Ruyter Den Hoorn 2001 3e meisje 11:52 12,54 4:47
7 Lindsey Nagtegaal Den Burg 2002 4e meisje 12:08 12,26 4:53
8 Nikky Douma Oosterend 1999 5e meisje DNF    
                 
  5 km              
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Joeri Plompen Vrasene (BEL) 1972 1e Recr 18:57 15,83 3:47
2 Olaf Otmann Oberhausen (GER) 1971 2e Recr 20:13 14,84 4:02
3 Niels Binsbergen Zwammerdam 1968 3e Recr 21:14 14,13 4:14
4 Luis Fernandes Den Hoorn Texel 1977 4e Recr 22:00 13,64 4:24
5 Bram Oosterbeek Den Burg 1998 5e Recr 24:18 12,35 4:51
6 Willie M Daman Oosterend Nh 1948 6e Recr 26:13 11,44 5:14
7 Ariane Fürstenberg Karlsruhe (GER) 1974 7e Recr 26:16 11,42 5:15
8 Rick Westerdaal Edam 1965 8e Recr 26:36 11,28 5:19
9 Lola Boogaard Den Burg 1996 9e Recr 27:25 10,94 5:29
10 Jan Markus Vlaming Den Burg 1987 10e Recr 27:30 10,91 5:30
11 Ruud Wassenaar Den Burg 1975 11e Recr 28:07 10,67 5:37
12 Pieter Arensman Den Burg 1998 12e Recr 29:49 10,06 5:57
13 Jan Janssens Bazel (BEL) 1956 13e Recr 29:51 10,05 5:58
14 Eduard Garritsen Den Burg 1998 14e Recr 29:52 10,05 5:58
15 Luuk de Jong Den Burg 1966 15e Recr 30:03 9,98 6:00
16 Wim Buwalda Heiloo 1943 16e Recr 30:25 9,86 6:05
17 Chiara Janssens Vrasenei (BEL) 1983 17e Recr 30:40 9,78 6:08
18 Petra van Beek Den Burg 1950 18e Recr 31:08 9,64 6:13
19 Ans Schraag Den Burg 1949 19e Recr 31:09 9,63 6:13
20 Robin Beekman De Koog 1987 20e Recr 32:24 9,26 6:28
21 Yvon Lodewijks Den Burg 1985 21e Recr 37:34 8,97 6:41
22 Chris Hermans Zutphen 1951 22e Recr 33:58 8,83 6:47
23 Kerstin van der Gracht Den Burg 1993 23e Recr 35:25 8,47 7:05
24 Marit Verkaart Den Burg 1991 24e Recr 35:33 8,44 7:06
25 Anne-Martine van Kralinge Den Burg 1990 25e Recr 35:34 8,44 7:06
26 Margo Kager Den Burg 1969 26e Recr 35:49 8,38 7:09
27 Judy Witte Den Burg 1949 27e Recr 35:56 8,35 7:11
28 Deborah Singer Oosterend Nh 1971 28e Recr 36:04 8,32 7:12
29 Rosa-lynn Nagtegaal De Cocksdorp 1998 29e Recr 37:00 8,11 7:24
30 Myrthe van Heerwaarden De Waal 1999 30e Recr 37:00 8,11 7:24
31 Marja Niesten Amsterdam Zuidoost 1956 31e Recr 37:00 8,11 7:24
32 Sabine Langendoen Leiden 1980 32e Recr 40:40 7,38 8:08
33 Norbert Kager Den Burg 1970 33e Recr 40:40 7,38 8:08
34 Arriënne Breugem Ridderkerk 1966 34e Recr 45:06 6,65 9:01
                 
  10,6 km              
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Rob ter Burg Groningen 1995 1e M 37:06 17,06 3:30
2 Jelle vd Duim Den Hoorn Texel 1997 2e M 39:47 15,91 3:46
3 Davidvan Logchem Oudeschild 1994 3e M 40:26 15,66 3:49
4 Mathijs Duin Den Burg 1996 4e M 40:32 15,62 3:50
5 Jordy Vinke Oudeschild 1974 5e M 41:37 15,21 3:56
6 Frits van Twuyver Callantsoog 1969 1e M40 41:50 15,13 3:57
7 Thomas Garretsen De Waal 1986 6e M 42:26 14,92 4:01
8 Jan Koopman Den Helder 1971 2e M40 42:28 14,91 4:01
9 Hans Lieshout Heemskerk 1962 3e M40 42:36 14,86 4:02
10 Sebastiaan Gremmen De Cocksdorp 1989 7e M 43:40 14,50 4:08
11 Frits van der Gracht Den Burg 1958 4e M40 44:01 14,38 4:10
12 Jan Zijm Den Burg 1957 5e M40 44:07 14,35 4:10
13 Axel Garritsen Den Burg 1996 8e M 44:40 14,17 4:14
14 Koen van der Meer Den Hoorn Texel 1965 6e M40 44:41 14,17 4:14
15 Nico Kikkert Den Burg 1966 7e M40 44:56 14,09 4:15
16 Peerke Reijnders Den Burg 1973 8e M40 45:19 13,97 4:17
17 Marco Eerkes De Bilt 1987 9e M 46:34 13,59 4:24
18 Andreas Fürstenberg Karlsruhe (GER) 1970 9e M40 46:37 13,58 4:25
19 Jan Gremmen Oudeschild 1959 10e M40 46:53 13,50 4:26
20 Markus Gersthage Oosterend Nh 1969 11e M40 47:26 13,35 4:29
21 Govert van Eeten Utrecht 1975 10e M 48:07 13,16 4:33
22 Franck Van den Broeck De Koog 1965 12e M40 48:48 12,97 4:37
23 Niels Jeroen Bos Den Burg 1978 11e M 49:17 12,84 4:40
24 Pepijn Kooiman De Koog 1989 12e M 49:17 12,84 4:40
25 Leonie Krebbers ‘s-Gravenhage 1973 1e V40 49:44 12,73 4:42
26 Joost Bussem Den Helder 1980 13e M 50:14 12,60 4:45
27 Maurits Dirk Simon Den Hoorn Texel 1988 14e M 50:18 12,58 4:46
28 Judith van Bleijswijk Den Burg 1965 2e V40 50:20 12,58 4:46
29 Ruud Maartens Enkhuizen 1961 13e M40 50:21 12,57 4:46
30 Kick Siersma Den Burg 1970 14e M40 50:43 12,48 4:48
31 Pieter Plaatsman Den Burg 1991 15e M 50:45 12,47 4:48
32 Gerco Aberson Den Burg 1969 15e M40 50:45 12,47 4:48
33 Stevin Hermans Amsterdam 1977 16e M 51:00 12,41 4:50
34 Nick Hoogenbosch Julianadorp 1964 16e M40 51:17 12,34 4:51
35 Jeroen Plag De Cocksdorp 1963 17e M40 51:20 12,33 4:51
36 Anneke Pronk-Lap Den Burg 1982 1e V 51:48 12,22 4:54
37 Ronny vd Slikke Oudeschild 1975 17e M 52:08 12,14 4:54
38 Lucie Veeger De Cocksdorp 1995 2e V 52:54 11,97 5:00
39 Marit Zijm Den Burg 1995 3e V 52:54 11,97 5:00
40 Laurien Bakker Den Burg 1959 3e V40 53:04 11,93 5:01
41 Cees Witte Oosterend Nh 1954 18e M40 53:31 11,83 5:04
42 Pablo Brandenburg Den Burg 1976 18e M 53:43 11,78 5:05
43 Rene Eelman De Cocksdorp 1964 19e M40 53:51 11,76 5:06
44 Marc van Heerwaarden De Waal 1967 20e M40 54:01 11,72 5:07
45 Jeannette Smit Den Helder 1971 4e V40 54:14 11,67 5:08
46 Jef Schuur Den Hoorn Texel 1970 21e M40 54:27 11,63 5:09
47 Carina van de Beek Voorthuizen 1969 5e V40 54:54 11,53 5:12
48 Marijke Weij De Waal 1986 4e V 54:54 11,53 5:12
49 Mariëlle Vlaming Oosterend Nh 1982 5e V 54:56 11,52 5:12
50 René Jager Den Hoorn Texel 1972 22e M40 55:10 11,47 5:13
51 Geert Peeks Enschede 1951 23e M40 55:31 11,40 5:15
52 Ysbrand Haagsma Julianadorp 1950 24e M40 56:00 11,30 5:18
53 Meta van der Wal Den Burg 1968 6e V40 56:47 11,15 5:22
54 Shannan Eijkhout Den Burg 1993 6e V 56:52 11,13 5:23
55 Corrie de Jager De Waal 1955 7e V40 57:17 11,05 5:25
56 Ruud van Holland Den Burg 1964 25e M40 57:35 10,99 5:27
57 Paul Riteco Julianadorp 1959 26e M40 57:44 10,96 5:28
58 Margré Booij-Timmer Den Burg 1987 7e V 57:46 10,96 5:28
59 Martin Witvliet Oudeschild 1968 27e M40 57:52 10,94 5:29
60 Mariska Buisman Schagen 1982 8e V 58:02 10,91 5:30
61 Angelique de Boer Den Helder 1970 8e V40 58:03 10,90 5:30
62 Piet Kooij De Cocksdorp 1955 28e M40 58:14 10,87 5:31
63 Natasja Viersen Workum 1983 9e V 58:30 10,82 5:32
64 Ilona Wintels Hengelo Ov 1964 9e V40 58:36 10,80 5:33
65 Linda Graaf Den Burg 1972 10e V40 58:39 10,79 5:33
66 Sido Overdijk Den Burg 1962 29e M40 58:39 10,79 5:33
67 Ivonne Agter De Koog 1968 11e V40 58:57 10,74 5:35
68 Rob Teisman De Waal 1957 30e M40 59:15 10,68 5:36
69 Michiel Pam De Waal 1954 31e M40 59:43 10,60 5:39
70 Yvonne Vittali Den Hoorn Texel 1970 12e V40 59:46 10,59 5:39
71 Kees Dros Den Burg 1962 32e M40 1:00:01 10,55 5:41
72 Theo Witte Den Burg 1940 33e M40 1:00:02 10,54 5:41
73 Albert Ruumpol Nijverdal 1959 34e M40 1:00:03 10,54 5:41
74 Chiel de Boer De Koog 1953 35e M40 1:00:10 10,52 5:42
75 Riny Roeper Oudeschild 1960 13e V40 1:00:25 10,48 5:43
76 Irente Lock Den Burg 1982 10e V 1:00:41 10,43 5:45
77 Jack van Kaam Hengelo Ov 1956 36e M40 1:00:44 10,42 5:45
78 Tsjerk Viersen Hommerts 1955 37e M40 1:00:48 10,41 5:45
79 Janny Vlaming De Waal 1953 14e V40 1:00:51 10,40 5:46
80 Lennert Bak   1971 38e M40 1:02:03 10,20 5:52
81 Jantina Janna Nauw-vd Veg Den Burg 1976 11e V 1:02:09 10,19 5:53
82 Siska van Heerwaarden Vlaardingen 1965 15e V40 1:02:11 10,18 5:53
83 Gea van Gijssel Den Burg 1965 16e V40 1:02:18 10,16 5:54
84 Marita Geerdijk Delden 1967 17e V40 1:02:21 10,15 5:54
85 Marco van der Kamer Julianadorp 1967 39e M40 1:02:32 10,12 5:55
86 Annelies Graaf Den Burg 1953 18e V40 1:02:48 10,08 5:57
87 Martin van Tatenhove Oudeschild 1964 40e M40 1:03:10 10,02 5:59
88 Marian vanTatenhove Oudeschild 1968 19e V40 1:03:11 10,02 5:59
89 Colinda Vlaming De Cocksdorp 1968 20e V40 1:03:12 10,02 5:59
90 Caroline Veeger Den Burg 1989 12e V 1:03:36 9,95 6:01
91 Judith Boersen Den Burg 1988 13e V 1:03:38 9,95 6:01
92 Ellen van Kaam Hengelo Ov 1964 21e V40 1:03:38 9,95 6:01
93 Stephanie Keijzer Den Burg 1987 14e V 1:04:51 9,76 6:08
94 Linda Tjepkema Den Burg 1990 15e V 1:04:54 9,75 6:09
95 Angeline Smit Oudeschild 1962 22e V40 1:04:54 9,75 6:09
96 Jacqueline Hegeman Den Burg 1973 23e V40 1:05:00 9,74 6:09
97 Petra Mans Den Burg 1975 16e V 1:06:10 9,57 6:16
98 Ron Greven Apeldoorn 1957 41e M40 1:06:11 9,56 6:16
99 Jan de Bruin Nieuwer ter Aa 1953 42e M40 1:06:12 9,56 6:16
100 Paul van Raaij Beverwijk 1973 43e M40 1:06:14 9,56 6:16
101 Lody Scheve Zwolle 1947 44e M40 1:06:35 9,51 6:18
102 Karin Zoer De Koog 1967 24e V40 1:06:54 9,46 6:20
103 Jan Boom Den Burg 1956 45e M40 1:07:04 9,44 6:21
104 Ellen Berger-Okkels Den Burg 1962 25e V40 1:07:21 9,40 6:23
105 Frans Hasselt Julianadorp 1963 46e M40 1:07:23 9,39 6:23
106 Roelanda van de Kamer Julianadorp 1965 26e V40 1:07:26 9,39 6:23
107 Wally van Beek De Cocksdorp 1964 47e M40 1:07:34 9,37 6:24
108 Annemiek van Beek De Cocksdorp 1966 27e V40 1:07:36 9,36 6:24
109 Leonie Daman Den Hoorn Texel 1975 17e V 1:08:10 9,29 6:27
110 Renate Daman Den Burg 1972 28e V40 1:08:13 9,28 6:27
111 Karien Blankenburgh Den Burg 1968 29e V40 1:08:21 9,26 6:28
112 Nienke Blanken Den Burg 1970 30e V40 1:08:21 9,26 6:28
113 Jaqueline van der Vis Oosterend Nh 1984 18e V 1:08:42 9,21 6:30
114 Sabine Michna Den Burg 1964 31e V40 1:10:28 8,98 6:40
115 Trudie van Andel Den Burg 1961 32e V40 1:10:41 8,96 6:41
116 Afke Jimmink Den Burg 1975 19e V 1:10:57 8,92 6:43
117 Anouk Klute De Koog 1975 20e V 1:10:58 8,92 6:43
118 Paul van Hecken Den Burg 1961 48e M40 1:12:17 8,76 6:51
119 MJ Koevoets Oudeschild 1961 33e V40 1:13:59 8,56 7:00
120 Gitta Rommets-Witte Den Hoorn 1964 34e V40 1:14:04 8,55 7:01
121 Anneke Esman Bussum 1958 35e V40 1:14:36 8,49 7:04
122 Rein van Kempen Bussum 1951 49e M40 1:14:38 8,48 7:04
123 Arjen Giezel Den Burg 1985 19e M 1:17:09 8,21 7:18
124 Simone Schagen Den Burg 1991 21e V 1:17:10 8,20 7:18
125 Maarten Smit Den Burg 1946 50e M40 1:20:00 7,91 7:18
126 Marian Bast Utrecht 1944 36e V40 1:27:50 7,21 8:19
                 
  21,1 km              
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Jaap Witte Texel 1987 1e M 1:13:15 17,28 3:28
2 Robert Bakker Den Burg 1980 2e M 1:20:42 15,69 3:49
3 Lutz Lohse Texel 1964 1e M40 1:23:22 15,19 3:57
4 Peter Dekker SAV 1967 2e M40 1:24:50 14,92 4:01
5 Peter ter Burg Noordkop 1963 1e M50 1:27:16 14,51 4:08
6 Remko Nagtegaal Texel 1968 3e M40 1:27:32 14,46 4:08
7 Cees Meijer SAV 1952 2e M50 1:27:46 14,43 4:09
8 Martien Witte Den Burg 1960 3e M50 1:31:00 13,91 4:18
9 Jasper van Schijndel De Meern 1975 3e M 1:32:12 13,73 4:22
10 Gauke van Lingen De Koog 1967 4e M40 1:34:27 13,40 4:28
11 Ger Vlaming Texel 1968 5e M40 1:34:32 13,39 4:28
12 Claudia Geldermans Noordkop 1978 1e V 1:34:41 13,37 4:29
13 Martin Baptist Texel 1972 6e M40 1:36:02 13,18 4:33
14 Cees Jan de Jager Den Burg 1975 4e M 1:36:32 13,12 4:34
15 Pierre Bonnet Texel 1960 4e M50 1:36:59 13,05 4:35
16 Robbert Boersen Oudeschild 1975 5e M 1:37:15 13,02 4:36
17 Jaap van Dam Passaat 1961 5e M50 1:38:57 12,79 4:41
18 Margot van der Ven Groene Ster 1966 1e V40 1:40:55 12,55 4:46
19 Andries Tolman Friesland 1954 6e M50 1:41:43 12,45 4:49
20 Jan vd Star Texel 1951 7e M50 1:42:28 12,36 4:51
21 Meinard Tiesson Texel 1981 6e M 1:42:54 12,30 4:52
22 Peter Visch Den Burg 1976 7e M 1:42:54 12,30 4:52
23 Robert ten Wolde Nijeveen 1968 7e M40 1:43:21 12,25 4:53
24 Adrian HS Verklrert Den Burg 1961 8e M50 1:43:32 12,23 4:54
25 Marnix de Witte Texel 1969 8e M40 1:43:34 12,22 4:54
26 Esther Hakvoort Zaanland 1977 2e V 1:44:07 12,16 4:56
27 Michael van den Berg Den Helder 1972 9e M40 1:44:46 12,08 4:57
28 Johan Weijdt Den Burg 1982 8e M 1:45:13 12,03 4:59
29 Frank Versluis Texel 1970 10e M40 1:47:00 11,83 5:04
30 Dirk-Jan de Jong Hoogwoud 1984 9e M 1:47:29 11,78 5:05
31 Paul van den Bril Wilrijk (BEL) 1954 9e M50 1:49:26 11,57 5:11
32 Bart-Jan Suykerbuijk Nijmegen 1977 10e M 1:49:27 11,57 5:11
33 Sijtze Wobbes Groningen 1963 10e M50 1:49:35 11,55 5:11
34 Jaap Hoogenraad De Waal 1986 11e M 1:49:35 11,55 5:11
35 Esther van Bochove Zaanland 1976 3e V 1:50:29 11,46 5:14
36 Martin Esman Bussum 1958 11e M50 1:50:30 11,46 5:14
37 Alex Derksen Beverwijk 1976 12e M 1:51:24 11,36 5:16
38 Arne Fokkema Alkmaar 1983 13e M 1:51:32 11,35 5:17
39 Wim Hummel Dutch Runners 1955 12e M50 1:51:52 11,32 5:18
40 Schoorl Texel 1988 4e V 1:51:52 11,32 5:18
41 Frans Baar Nederhorst den Berg 1954 13e M50 1:51:52 11,32 5:18
42 Simon Lap Texel 1968 11e M40 1:51:52 11,32 5:18
43 Toon Schoenmaker Den Hoorn 1958 49e M40 1:51:52 5,66 10:36
44 Thomas Richter Texel 1967 12e M40 1:52:01 11,30 5:18
45 Anna Bekius Haarlem 1973 2e V40 1:52:01 11,30 5:18
46 Glenn van Ginkel Den Burg 1981 14e M 1:52:07 11,29 5:18
47 Flip de Ronde Hellas 1953 14e M50 1:53:51 11,12 5:23
48 Emile Seegers Den Burg 1962 15e M50 1:54:19 11,08 5:25
49 Dirk Schipper Dutch Runners 1954 16e M50 1:54:47 11,03 5:26
50 André Struijk Noordkop 1966 13e M40 1:55:15 10,99 5:27
51 Chris Vermeulen Noordkop 1966 14e M40 1:55:15 10,99 5:27
52 Jan de Koe Groningen 1961 17e M50 1:56:28 10,87 5:31
53 Ellen Morrien Almere 1975 5e V 1:56:57 10,83 5:32
54 Steven Pranger Alkmaar 1980 15e M 2:01:38 10,41 5:45
55 Ferre van Bommel De Cocksdorp 1979 16e M 2:02:07 10,37 5:47
56 Willem Scheve Runners Stadskanaal 1947 18e M50 2:02:17 10,35 5:47
57 Bas van der Meer Nieuwe Niedorp 1981 17e M 2:03:15 10,27 5:50
58 Mandy de Ronde Hellas 1988 6e V 2:05:58 10,05 5:58
59 Klara Hummel Groningen 1955 1e V50+ 2:06:46 9,99 6:00
60 Hylke Veenstra Groningen 1949 19e M50 2:13:53 9,46 6:20
61 Nienke Sieprath De Cocksdorp 1992 7e V 2:14:11 9,44 6:21
62 Ernestine Bast Amsterdam 1977 8e V 2:26:49 8,62 6:57
  Reinoud Warnaar Schoorl 1975   M DNF    
  Andre Kooger Texel 1971   M40 DNF    
  Lieuwe Werkman Groningen 1948   M50 DNF    
Filmpjes De Waal
Foto’s 2018-2019
De Waal begint over?
147dagen 07uren 24minuten 45seconden
Powered by Weer1.com
Foto’s De Waal
P1140139
P1140141
P1140137
P1140136
P1140135
P1140134
P1140130
P1140129
P1140128
P1140127
P1140126
P1140116
P1140115
P1140114
P1140113
P1140112
P1140111
P1140110
P1140109
P1140107
P1140108
P1140106
P1140105
P1140104
P1140103
P1140095
P1140094
P1140093
P1140092
P1140091
P1140090
P1140089
P1140096
P1140097
P1140100
P1140098
P1140099
P1140101
P1140102
P1140087
P1140088
P1140086
P1140085
P1140084
P1140083
P1140082
P1140081
P1140080
P1140079
P1140078
P1140077
P1140076
P1140075
P1140074
P1140073
P1140071
P1140072
P1140070
P1140069
P1140068
P1140067
P1140066
P1140065
P1140063
P1140062
P1140061
P1140060
P1140059
P1140058
P1140056
P1140057
P1140055
P1140054
P1140053
P1140052
P1140051
P1140050
P1140049
P1140048
P1140047
P1140046
P1140045
P1140044
P1140043
P1140042
P1140040
P1140041
P1140039
P1140038
P1140037
P1140036
P1140035
P1140034
P1140033
P1140032
P1140031
P1140029
P1140028
P1140027
P1140026
P1140025
P1140024
P1140023
P1140022
P1140021
P1140020
P1140019
P1140018
P1140017
P1140016
P1140014
P1140013
P1140012
P1140011
P1140009
P1140010
P1140008
P1140006
P1140007
P1140005
P1140002
P1140004
P1140001
P1130999
P1130997
P1130996
P1130995
P1130992
P1130991
P1130989
P1130990
P1130985
P1130984
P1130983
P1130982
P1130980
P1130981
P1130979
P1130978
P1130977
P1130976
P1130975
P1130974
P1130973
P1130971
P1130972
P1130970
P1130969
P1130968
P1130967
P1130965
P1130966
P1130964
P1130963
P1130962
P1130961
P1130959
P1130958
P1130957
P1130956
P1130955
P1130953
P1130951
P1130950
DSCN4339
IMGP4362
IMGP4358
IMGP4357
IMGP4355
IMGP4354
IMGP4353
IMGP4350
IMGP4351
IMGP4348
IMGP4347
IMGP4345
IMGP4342
IMGP4340
IMGP4338
IMGP4336
IMGP4334
IMGP4333
IMGP4329
IMGP4332
IMGP4325
IMGP4327
IMGP4322
IMGP4323
IMGP4319
IMGP4318
IMGP4316
IMGP4314
IMGP4315
IMGP4312
IMGP4313
IMGP4310
IMGP4309
IMGP4304
IMGP4307
IMGP4302
IMGP4299
IMGP4297
IMGP4295
IMGP4294
IMGP4291
IMGP4289
IMGP4287
IMGP4285
IMGP4284
IMGP4281
IMGP4282
IMGP4280
IMGP4277
IMGP4276
IMGP4274
IMGP4273
IMGP4269
IMGP4267
IMGP4266
IMGP4262
IMGP4257
IMGP4256
IMGP4255
IMGP4252
IMGP4249
IMGP4247
IMGP4245
IMGP4242
IMGP4241
IMGP4239
IMGP4236
IMGP4232
IMGP4230
IMGP4228
IMGP4227
IMGP4224
IMGP4221
IMGP4219
IMGP4218
IMGP4216
IMGP4213
IMGP4212
IMGP4211
IMGP4208
IMGP4207
IMGP4206
IMGP4204
IMGP4202
IMGP4200
IMGP4198
IMGP4195
IMGP4194
IMGP4190
IMGP4189
IMGP4186
IMGP4184
IMGP4183
IMGP4182
IMGP4179
IMGP4176
IMGP4172
IMGP4171
IMGP4170
IMGP4169
IMGP4168
IMGP4167
IMGP4166
IMGP4165
IMGP4164
IMGP4163
IMGP4162
IMGP4161
IMGP4160
IMGP4159
IMGP4158
IMGP4157
IMGP4156
IMGP4155
IMGP4154
IMGP4153
IMGP4152
IMGP4151
IMGP4149
IMGP4148
IMGP4147
IMGP4146
IMGP4145
IMGP4144
IMGP4143
IMGP4142
IMGP4141
IMGP4140
IMGP4139
IMGP4138
IMGP4137
IMGP4136
IMGP4135
IMGP4134
IMGP4133
IMGP4131
IMGP4130
IMGP4129
IMGP4128
IMGP4127
IMGP4126
IMGP4125
IMGP4124
IMGP4123
IMGP4122
IMGP4121
IMGP4120
IMGP4119
IMGP4118
IMGP4117
IMGP4116
IMGP4115
IMGP4114
IMGP4113
IMGP4112
IMGP4111
IMGP4110
IMGP4109
IMGP4108
IMGP4107
IMGP4106
IMGP4105
IMGP4104
IMGP4103
IMGP4102
IMGP4101
IMGP4100
IMGP4098
IMGP4097
IMGP4095
IMGP4094
IMGP4089
IMGP4086
IMGP4084
IMGP4082
IMGP4080
PlayPause