Halve Marathon De Waal Texel

foto's van 2017

P1110498.JPG

Halve De Waal begint over

Zoeken

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Uitslag 2017 op categorie

Uitslagen Halve marathon De Waal    
De Waal-Texel - Zaterdag 11 maart 2017    
     
RECR, 5 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Coen vd Kerkhof 2004 Den Burg 19:34
2 Rene Sterk 1964 Amsterdam 22:35
3 Jeroen Kok 1992 Bodegraven 23:06
4 Ruud Maartens 1961 Enkhuizen 23:55
5 Mario Lefervere 1961 Amsterdam 25:00
6 Jan Altenburg 1981 Zoetermeer 25:40
7 Rick Westerdaal 1965 Edam 26:11
8 Marijn Weber 2004 Den Burg 27:00
9 Eva van Willigen 2002 Aerdenhout 27:26
10 Rob de Jager 1953 Deurne 27:36
11 Evert Bosch 1981 Gouda 27:51
12 Edgar Brittijn 1980 Waddinxveen 28:24
13 Johan Eldering 1963 Oosterend 28:38
14 Michel Stasse 1982 Vuren 28:52
15 Carla Smit 1957 Den Burg 29:01
16 Sander Kroon 1991 De Waal 29:23
17 Anna Lisa 1989 Ridderkerk 30:12
18 Karien Blankenburgh 1968 Den Burg 30:39
19 Annelies Graaf 1953 Den Burg 30:54
20 Judith Boersen 1988 Den Burg 31:26
21 Didy Boerhorst 1964 Den Burg 31:28
22 Ronald van Rongen 1964 Den Burg 31:30
23 Martijn Vink 1980 Den Haag 31:31
24 Jasper Slegh  2002 De Waal 31:58
25 Riana Daalder 1964 Den Burg 33:33
26 Joke Dros 1959 Den Burg 33:34
27 Mariska Pol 1974 Oudeschild 34:26
28 Anita Rab 1961 Den Burg 34:30
29 Deborah Singer 1971 Oosterend Nh 35:42
30 Maaike Monsma 1984 Den Hoorn Texel 35:42
31 Lizanne Kroon 1994 Haarlem 36:07
32 Monique Schetter 1966 Vianen 38:42
33 Netty de Jager 1955 Deurne 38:42
34 Jolanda Leijen 1976 Den Burg 39:52
35 Ronald Kroon 1962 De Koog 39:53
36 Marion van Belzen 1958 Ritthem 40:06
         
MAN, 10.6 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Jaap Witte 1982 Den Burg 37:47
2 Jordy Vinke 1974 Oudeschild 38:04
3 Jesse Schuijl 1991 De Koog 41:35
4 Jeroen Driehuis 1986 Zwolle 43:29
5 Gauke van Lingen 1967 De Koog 45:37
6 Niels Jeroen Bos 1978 Den Burg 45:38
7 Jan Koopman 1971 Den Helder 45:54
8 Martin de Vos 1962 Den Helder 46:42
9 Hessel Arensman 1996 Den Burg 46:56
10 Nico Kikkert 1966 Den Burg 47:01
11 Joshua van der Voort 2001 Den Burg 47:13
12 Frits van der Gracht 1958 Den Burg 47:14
13 Maikel van der Gracht 1990 Den Burg 47:16
14 Frank Bakker 1973 Hippolytushoef 49:00
15 Jaap Hoogenraad 1986 Den Burg 49:10
16 Jan Zijm 1957 Den Burg 49:13
17 Gertjan de Wit 1967 De Waal 49:43
18 Gerco Aberson 1969 Den Burg 50:20
19 Bart Claeys 1988 Julianadorp 50:43
20 Jaap van Houten 1977 Haarlem 52:19
21 Erik Wuis 1975 Den Burg 52:24
22 Remco Zijerveld 1982 Den Burg 52:31
23 Martin van Tatenhove 1964 Oudeschild 54:02
24 Mark-Peter Graaf 1965 Den Burg 54:09
25 Klaas Pieter Zuidewind 1966 Oudeschild 54:13
26 Matthias Bortz 1977 Schwaentz de 55:10
27 Frank Ellen 1988 Den Burg 55:17
28 Dick Groot 1964 Heiloo 55:31
29 Peter Meijer 1964 Julianadorp 55:57
30 Sido Overdijk 1962 Den Hoorn 56:05
31 Robert Nouwen 1969 Den Burg 56:13
32 Jan Jacob Rab 1959 Den Burg 56:24
33 Rob Arensman 1958 Den Burg 57:10
34 Harry Geritsma 1962 Den Hoorn 57:34
35 Nick Hoogenbosch 1964 Julianadorp 57:59
36 Olaf Witte 1972 Den Burg 58:06
37 Martin Witvliet 1968 Oudeschild 58:07
38 Paul Smeets 1950 Geulle 58:08
39 Aad Dekker 1959 Alkmaar 58:10
40 Ysbrand Haagsma 1950 Julianadorp 59:51
41 Emile Seegers 1962 Den Burg 59:52
42 Jacobus van Heest 1962 Ridderkerk 59:58
43 Alex Cofino 1961 Den Burg 1:00:01
44 Ed van der Ham 1952 Oudeschild 1:00:09
45 Mark van de Reep 1973 De Koog 1:00:36
46 Arco Garritsen 1964 Den Burg 1:00:41
47 Kees Dros 1962 Den Burg 1:00:49
48 Guido Schuijl 1976 Den Hoorn Texel 1:00:50
49 Piet Kooij 1955 De Cocksdorp 1:00:57
50 Joost Brieko 1966 De Koog 1:02:01
51 Peter vd Voort 1966 Den Burg 1:03:04
52 Michiel de Boer 1953 De Koog 1:03:24
53 Albert Kuilder 1947 Almelo 1:05:28
54 Danny Verswijveren 1971 De Koog 1:08:08
55 Jan Stegehuis 1960 Borne 1:09:01
56 Maarten Smit 1946 Den Burg 1:09:47
57 Marijn van Lindhout 1941 De Waal 1:10:12
58 Leandro  v Karsen 1984 Den Burg 1:10:24
         
VROUW, 10.6 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Judith van Bleijswijk 1965 Den Burg 50:42
2 Yanneke de Porto 1993 Oudeschild 52:29
3 Marieke de Vries 1980 Den Burg 52:29
4 Annegreet van der Vis 1966 Oosterend Nh 54:25
5 Marleen Bakker-Glim 1978 Hippolytushoef 55:32
6 Marianne Meijer 1968 Julianadorp 56:30
7 Marielle Nitsche 1982 Oosterend 57:20
8 Laurien Bakker 1959 Den Burg 57:23
9 Myra van Es 1945 Den Helder 57:28
10 Annie Brouwer 1983 Oosterend Nh 57:32
11 Lianne Brouwer 1991 Heerhugowaard 57:33
12 Mieke Smeets 1972 Geulle 58:09
13 Lucie Bergman 1991 De Koog 58:10
14 Petra Plugge 1968 Julianadorp 58:22
15 Louise vd Sluis 1969 Den Burg 58:49
16 Emmy Bakker 1964 Den Burg 59:18
17 Erna Pool 1976 De Cocksdorp 59:35
18 Marjolein v d Lugt 1982 Haarlem 1:00:34
19 Sandra Schuin 1967 Soest 1:00:36
20 Janny Vlaming 1953 De Waal 1:01:25
21 Margriet Kribben 1962 Callantsoog 1:01:28
22 Gea van Gijssel 1965 Den Burg 1:01:32
23 Mirjam Fortgens 1971 Den Burg 1:02:54
24 Marian van Tatenhove 1968 Oudeschild 1:03:47
25 Elise Duinker 1981 Oosterend 1:04:04
26 Michelle Groottelaar 1992 Den Burg 1:04:09
27 Marijke de Beer 1959 Den Burg 1:05:04
28 Irene Buijs 1963 Oudeschild 1:05:06
29 Trijntsje Postma 1964 Den Hoorn 1:05:30
30 Marieke Ruys 1959 Alkmaar 1:05:36
31 Aafke Keizer-Zijlstra 1957 St.-Annaparochie 1:05:38
32 Joke Roeper 1949 Texel 1:06:25
33 Tineke Stegehuis 1959 Borne 1:07:27
34 Renate Mulder 1973 Ambt Delden 1:07:51
35 Matty de Beer 1944 Nieuwegein 1:08:19
36 Karin Zoer - Zoetelief 1967 De Koog 1:08:32
37 Gitta Rommets 1964 Den Hoorn 1:08:55
38 Nel Pot 1948 Den Helder 1:09:47
39 Markine Bosma 1963 Den Burg 1:10:24
40 Patricia Barreto 1966 De Koog 1:10:33
41 Yvonne Bakker 1960 Den Burg 1:11:03
42 Jolanda van Groningen 1963 Den Hoorn 1:11:22
43 Roelanda van de Kamer 1965 Julianadorp 1:11:23
44 Dia Maat 1976 Den Burg 1:12:01
45 Ellen Eelman-Vlaming 1989 Den Burg 1:26:44
         
M  21.1 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Tim Tesselaar 1995 Den Helder 1:14:28
2 Joost Brouwer 1992 Den Burg 1:28:09
3 Jerry van Duivenbooden 1992 Julianadorp 1:36:01
4 Erik Witte 1984 Amsterdam 1:37:37
5 Ger Vlaming 1982 Oosterend 1:37:51
6 Arjan van Maldegem 1985 Oudeschild 1:48:25
7 Marco Langendoen 1978 Den Helder 1:48:27
         
M40, 21.1 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hans Boender 1972 Ijsselstein 1:27:11
2 Remko Nagtegaal 1968 Zuid Eierland 1:27:26
3 Remi Boshuizen 1974 Amsterdam 1:27:48
4 Frits van Twuyver 1969 Callantsoog 1:30:16
5 Robbert Boersen 1975 Oudeschild 1:30:44
6 Arnold Leijstra 1973 Den Burg 1:38:43
7 Ben van Heerwaarden 1971 Assen 1:42:47
8 Peter Kreeft 1968 Den Burg 1:46:06
9 Marnix de Witte 1969 De Koog 1:50:19
10 Hannes Martens 1975 haarlem 1:53:26
         
M50, 21.1 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Leibbrand 1964 Den Helder 1:29:21
2 Ronald Jacobs 1965 Den Helder 1:29:55
3 Martien Witte 1960 Den Burg 1:29:58
4 Jasper Keizer 1957 St.-Annaparochie 1:33:25
5 Jan Brinkers 1956 Maarssen 1:36:23
6 Pierre Bonnet 1960 Den Burg 1:42:12
7 Dick van Belen 1953 Katwijk 1:42:31
8 Andries Tolman 1954 oldeholtepade 1:45:58
9 Anno van den Bosch 1965 Den Helder 1:46:32
10 Jan Reuvekamp 1963 Zwolle 1:47:28
11 Paul van den Bril 1954 Antwerpen (B) 1:48:44
12 Flip Bruins 1957 Capelle ad IJssel 1:51:51
13 Jan vd Star 1951 Den Burg 1:53:32
14 Jeen Bruinsma 1958 Katlijk 1:58:25
15 Chris Vermeulen 1966 Den Helder 1:59:32
16 Kees van Belzen 1952 Ritthem 2:01:02
17 Jan-Hein Vet 1967 Den Hoorn Texel 2:08:09
         
VROUW, 21.1 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Nathalie Dragt 1969 Den Helder 1:39:27
2 Claudia Geldermans 1978 Den Helder 1:45:30
3 Silve Schoorl 1988 Den Burg 1:46:40
4 Marina Langendoen-Zijp 1977 Den Helder 1:48:19
5 Tineke Mellema-Hoving 1970 Julianadorp 1:55:55
6 Fleur van Heest 1994 Ridderkerk 1:56:31
7 Nicolette van der Hoek 1973 Aerdenhout 1:57:13
8 Wilma Hemstra 1966 Weidum 1:58:25
9 Fleur van den Nieuwendijk 1982 Alkmaar 2:03:23
10 Maybritt Barends 1990 Breezand 2:04:40
11 Petra Witte 1978 Den Burg 2:06:06