Halve Marathon De Waal Texel

foto's van 2018

2018-03-10 13-31-55 .JPG

Halve De Waal begint over

Zoeken

Uitslag 2014

Halve Marathon De Waal  8 maart 2014

 

  1,2 km jeugd   tot en met 8 jaar            
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Imme van de Kerkhof Den Burg 2006 1e meisje 5:29 13,57 4:25
2 Sofie Vlaming Oosterend 2006 2e meisje 5:54 12,61 4:45
3 Mervin de Witte De Koog 2007 1e jongen 5:58 12,47 4:48
4 Sam Schuur   2006 2e jongen 6:14 11,94 5:01
5 Dustin Vasterman Den Burg 2006 3e jongen 6:29 11,48 5:13
6 Britt Brandenburg Den Burg 2006 3e meisje 6:29 11,48 5:13
7 Lisanne Versluis Oosterend 2006 4e meisje 6:41 11,13 5:23
8 Teun Vendel   2005 4e jongen 6:42 11,10 5:24
9 Marijn Visser   2006 5e jongen 6:42 11,10 5:24
10 Cesanne van Schijndel   2008 5e meisje 6:53 10,81 5:33
11 Sohel Shiina   2007 6e jongen 6:57 10,71 5:36
12 Yourian van Schijndel   2005 7e jongen 7:34 9,83 6:06
13 Abe Bruin   2006 8e jongen 7:39 9,73 6:10
14 Yuhei Sthiina   2009 9e jongen 7:50 9,50 6:19
15 Maartje Verstraaten Den Burg 2008 6e meisje 7:53 9,44 6:21
16 Floor Vendel   2007 7e meisje 8:15 9,02 6:39
17 Maren Eelman   2008 8e meisje 8:17 8,98 6:40
18 Daan Aberson Den Burg 2008 10e jongen 8:19 8,95 6:42
19 J Hayden Vasterman Den Burg   11e jongen 10:43 6,94 8:38
20 Jet Vendel   2009 9e meisje 11:51 6,28 9:33
                 
  1,2 km jeugd 9 tot en met 11 jaar            
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Mart Kikkert Den Burg 2002 1e jongen 4:19 17,24 3:28
2 Dennie Banda   2004 2e jongen 4:23 16,97 3:32
3 Dorus Overmaat Oosterend 2003 3e jongen 4:24 16,91 3:32
4 Coen van de Kerkhof Den Burg 2004 4e jongen 4:31 16,47 3:38
5 Arwen van den Berg   2004 5e jongen 4:49 15,45 3:53
6 Jerom Verstraaten Den Burg 2005 6e jongen 4:51 15,34 3:54
7 Jesse Visser Den Burg 2002 7e jongen 4:53 15,24 3:56
8 Lyam Binsbergen   2003 8e jongen 4:58 14,98 4:00
9 Jochem Visser Oudeschild 2002 9e jongen 5:10 14,40 4:10
10 Thijs Visser Den Burg 2002 10e jongen 5:12 14,31 4:11
11 Quintiin van Schijndel   2003 11e jongen 5:42 13,05 4:35
12 Daan Vlaming Oosterend 2005 12e jongen 5:49 12,79 4:41
13 Berber van der Duim Den Hoorn 2004 1e meisje 5:51 12,72 4:43
14 Sandy Nagtegaal Den Burg 2004 2e meisje 5:55 12,58 4:46
15 Iris van Heerwaarden Den Burg 2004 3e meisje 6:00 12,40 4:50
16 Kevin Versluis Oosterend 2003 13e jongen 6:18 11,81 5:04
17 Marien de Witte De Koog 2003 14e jongen 6:48 10,94 5:29
                 
  2,5 km jeugd 11 tot en met 15 jaar            
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Michiel Lohse Den Burg 2000 1e jongen 9:40 15,39 3:53
2 Dennis Niepel De Koog 1999 2e jongen 9:49 15,16 3:57
3 Jarne Kampier Den Burg   3e jongen 10:31 14,15 4:14
4 Lilian Visser Oudeschild 2000 1e meisje 10:55 13,63 4:24
5 Shenna Kreeft   2001 2e meisje 11:30 12,94 4:38
6 Milou de Ruyter Den Hoorn 2001 3e meisje 11:52 12,54 4:47
7 Lindsey Nagtegaal Den Burg 2002 4e meisje 12:08 12,26 4:53
8 Nikky Douma Oosterend 1999 5e meisje DNF    
                 
  5 km              
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Joeri Plompen Vrasene (BEL) 1972 1e Recr 18:57 15,83 3:47
2 Olaf Otmann Oberhausen (GER) 1971 2e Recr 20:13 14,84 4:02
3 Niels Binsbergen Zwammerdam 1968 3e Recr 21:14 14,13 4:14
4 Luis Fernandes Den Hoorn Texel 1977 4e Recr 22:00 13,64 4:24
5 Bram Oosterbeek Den Burg 1998 5e Recr 24:18 12,35 4:51
6 Willie M Daman Oosterend Nh 1948 6e Recr 26:13 11,44 5:14
7 Ariane Fürstenberg Karlsruhe (GER) 1974 7e Recr 26:16 11,42 5:15
8 Rick Westerdaal Edam 1965 8e Recr 26:36 11,28 5:19
9 Lola Boogaard Den Burg 1996 9e Recr 27:25 10,94 5:29
10 Jan Markus Vlaming Den Burg 1987 10e Recr 27:30 10,91 5:30
11 Ruud Wassenaar Den Burg 1975 11e Recr 28:07 10,67 5:37
12 Pieter Arensman Den Burg 1998 12e Recr 29:49 10,06 5:57
13 Jan Janssens Bazel (BEL) 1956 13e Recr 29:51 10,05 5:58
14 Eduard Garritsen Den Burg 1998 14e Recr 29:52 10,05 5:58
15 Luuk de Jong Den Burg 1966 15e Recr 30:03 9,98 6:00
16 Wim Buwalda Heiloo 1943 16e Recr 30:25 9,86 6:05
17 Chiara Janssens Vrasenei (BEL) 1983 17e Recr 30:40 9,78 6:08
18 Petra van Beek Den Burg 1950 18e Recr 31:08 9,64 6:13
19 Ans Schraag Den Burg 1949 19e Recr 31:09 9,63 6:13
20 Robin Beekman De Koog 1987 20e Recr 32:24 9,26 6:28
21 Yvon Lodewijks Den Burg 1985 21e Recr 37:34 8,97 6:41
22 Chris Hermans Zutphen 1951 22e Recr 33:58 8,83 6:47
23 Kerstin van der Gracht Den Burg 1993 23e Recr 35:25 8,47 7:05
24 Marit Verkaart Den Burg 1991 24e Recr 35:33 8,44 7:06
25 Anne-Martine van Kralinge Den Burg 1990 25e Recr 35:34 8,44 7:06
26 Margo Kager Den Burg 1969 26e Recr 35:49 8,38 7:09
27 Judy Witte Den Burg 1949 27e Recr 35:56 8,35 7:11
28 Deborah Singer Oosterend Nh 1971 28e Recr 36:04 8,32 7:12
29 Rosa-lynn Nagtegaal De Cocksdorp 1998 29e Recr 37:00 8,11 7:24
30 Myrthe van Heerwaarden De Waal 1999 30e Recr 37:00 8,11 7:24
31 Marja Niesten Amsterdam Zuidoost 1956 31e Recr 37:00 8,11 7:24
32 Sabine Langendoen Leiden 1980 32e Recr 40:40 7,38 8:08
33 Norbert Kager Den Burg 1970 33e Recr 40:40 7,38 8:08
34 Arriënne Breugem Ridderkerk 1966 34e Recr 45:06 6,65 9:01
                 
  10,6 km              
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Rob ter Burg Groningen 1995 1e M 37:06 17,06 3:30
2 Jelle vd Duim Den Hoorn Texel 1997 2e M 39:47 15,91 3:46
3 Davidvan Logchem Oudeschild 1994 3e M 40:26 15,66 3:49
4 Mathijs Duin Den Burg 1996 4e M 40:32 15,62 3:50
5 Jordy Vinke Oudeschild 1974 5e M 41:37 15,21 3:56
6 Frits van Twuyver Callantsoog 1969 1e M40 41:50 15,13 3:57
7 Thomas Garretsen De Waal 1986 6e M 42:26 14,92 4:01
8 Jan Koopman Den Helder 1971 2e M40 42:28 14,91 4:01
9 Hans Lieshout Heemskerk 1962 3e M40 42:36 14,86 4:02
10 Sebastiaan Gremmen De Cocksdorp 1989 7e M 43:40 14,50 4:08
11 Frits van der Gracht Den Burg 1958 4e M40 44:01 14,38 4:10
12 Jan Zijm Den Burg 1957 5e M40 44:07 14,35 4:10
13 Axel Garritsen Den Burg 1996 8e M 44:40 14,17 4:14
14 Koen van der Meer Den Hoorn Texel 1965 6e M40 44:41 14,17 4:14
15 Nico Kikkert Den Burg 1966 7e M40 44:56 14,09 4:15
16 Peerke Reijnders Den Burg 1973 8e M40 45:19 13,97 4:17
17 Marco Eerkes De Bilt 1987 9e M 46:34 13,59 4:24
18 Andreas Fürstenberg Karlsruhe (GER) 1970 9e M40 46:37 13,58 4:25
19 Jan Gremmen Oudeschild 1959 10e M40 46:53 13,50 4:26
20 Markus Gersthage Oosterend Nh 1969 11e M40 47:26 13,35 4:29
21 Govert van Eeten Utrecht 1975 10e M 48:07 13,16 4:33
22 Franck Van den Broeck De Koog 1965 12e M40 48:48 12,97 4:37
23 Niels Jeroen Bos Den Burg 1978 11e M 49:17 12,84 4:40
24 Pepijn Kooiman De Koog 1989 12e M 49:17 12,84 4:40
25 Leonie Krebbers 's-Gravenhage 1973 1e V40 49:44 12,73 4:42
26 Joost Bussem Den Helder 1980 13e M 50:14 12,60 4:45
27 Maurits Dirk Simon Den Hoorn Texel 1988 14e M 50:18 12,58 4:46
28 Judith van Bleijswijk Den Burg 1965 2e V40 50:20 12,58 4:46
29 Ruud Maartens Enkhuizen 1961 13e M40 50:21 12,57 4:46
30 Kick Siersma Den Burg 1970 14e M40 50:43 12,48 4:48
31 Pieter Plaatsman Den Burg 1991 15e M 50:45 12,47 4:48
32 Gerco Aberson Den Burg 1969 15e M40 50:45 12,47 4:48
33 Stevin Hermans Amsterdam 1977 16e M 51:00 12,41 4:50
34 Nick Hoogenbosch Julianadorp 1964 16e M40 51:17 12,34 4:51
35 Jeroen Plag De Cocksdorp 1963 17e M40 51:20 12,33 4:51
36 Anneke Pronk-Lap Den Burg 1982 1e V 51:48 12,22 4:54
37 Ronny vd Slikke Oudeschild 1975 17e M 52:08 12,14 4:54
38 Lucie Veeger De Cocksdorp 1995 2e V 52:54 11,97 5:00
39 Marit Zijm Den Burg 1995 3e V 52:54 11,97 5:00
40 Laurien Bakker Den Burg 1959 3e V40 53:04 11,93 5:01
41 Cees Witte Oosterend Nh 1954 18e M40 53:31 11,83 5:04
42 Pablo Brandenburg Den Burg 1976 18e M 53:43 11,78 5:05
43 Rene Eelman De Cocksdorp 1964 19e M40 53:51 11,76 5:06
44 Marc van Heerwaarden De Waal 1967 20e M40 54:01 11,72 5:07
45 Jeannette Smit Den Helder 1971 4e V40 54:14 11,67 5:08
46 Jef Schuur Den Hoorn Texel 1970 21e M40 54:27 11,63 5:09
47 Carina van de Beek Voorthuizen 1969 5e V40 54:54 11,53 5:12
48 Marijke Weij De Waal 1986 4e V 54:54 11,53 5:12
49 Mariëlle Vlaming Oosterend Nh 1982 5e V 54:56 11,52 5:12
50 René Jager Den Hoorn Texel 1972 22e M40 55:10 11,47 5:13
51 Geert Peeks Enschede 1951 23e M40 55:31 11,40 5:15
52 Ysbrand Haagsma Julianadorp 1950 24e M40 56:00 11,30 5:18
53 Meta van der Wal Den Burg 1968 6e V40 56:47 11,15 5:22
54 Shannan Eijkhout Den Burg 1993 6e V 56:52 11,13 5:23
55 Corrie de Jager De Waal 1955 7e V40 57:17 11,05 5:25
56 Ruud van Holland Den Burg 1964 25e M40 57:35 10,99 5:27
57 Paul Riteco Julianadorp 1959 26e M40 57:44 10,96 5:28
58 Margré Booij-Timmer Den Burg 1987 7e V 57:46 10,96 5:28
59 Martin Witvliet Oudeschild 1968 27e M40 57:52 10,94 5:29
60 Mariska Buisman Schagen 1982 8e V 58:02 10,91 5:30
61 Angelique de Boer Den Helder 1970 8e V40 58:03 10,90 5:30
62 Piet Kooij De Cocksdorp 1955 28e M40 58:14 10,87 5:31
63 Natasja Viersen Workum 1983 9e V 58:30 10,82 5:32
64 Ilona Wintels Hengelo Ov 1964 9e V40 58:36 10,80 5:33
65 Linda Graaf Den Burg 1972 10e V40 58:39 10,79 5:33
66 Sido Overdijk Den Burg 1962 29e M40 58:39 10,79 5:33
67 Ivonne Agter De Koog 1968 11e V40 58:57 10,74 5:35
68 Rob Teisman De Waal 1957 30e M40 59:15 10,68 5:36
69 Michiel Pam De Waal 1954 31e M40 59:43 10,60 5:39
70 Yvonne Vittali Den Hoorn Texel 1970 12e V40 59:46 10,59 5:39
71 Kees Dros Den Burg 1962 32e M40 1:00:01 10,55 5:41
72 Theo Witte Den Burg 1940 33e M40 1:00:02 10,54 5:41
73 Albert Ruumpol Nijverdal 1959 34e M40 1:00:03 10,54 5:41
74 Chiel de Boer De Koog 1953 35e M40 1:00:10 10,52 5:42
75 Riny Roeper Oudeschild 1960 13e V40 1:00:25 10,48 5:43
76 Irente Lock Den Burg 1982 10e V 1:00:41 10,43 5:45
77 Jack van Kaam Hengelo Ov 1956 36e M40 1:00:44 10,42 5:45
78 Tsjerk Viersen Hommerts 1955 37e M40 1:00:48 10,41 5:45
79 Janny Vlaming De Waal 1953 14e V40 1:00:51 10,40 5:46
80 Lennert Bak   1971 38e M40 1:02:03 10,20 5:52
81 Jantina Janna Nauw-vd Veg Den Burg 1976 11e V 1:02:09 10,19 5:53
82 Siska van Heerwaarden Vlaardingen 1965 15e V40 1:02:11 10,18 5:53
83 Gea van Gijssel Den Burg 1965 16e V40 1:02:18 10,16 5:54
84 Marita Geerdijk Delden 1967 17e V40 1:02:21 10,15 5:54
85 Marco van der Kamer Julianadorp 1967 39e M40 1:02:32 10,12 5:55
86 Annelies Graaf Den Burg 1953 18e V40 1:02:48 10,08 5:57
87 Martin van Tatenhove Oudeschild 1964 40e M40 1:03:10 10,02 5:59
88 Marian vanTatenhove Oudeschild 1968 19e V40 1:03:11 10,02 5:59
89 Colinda Vlaming De Cocksdorp 1968 20e V40 1:03:12 10,02 5:59
90 Caroline Veeger Den Burg 1989 12e V 1:03:36 9,95 6:01
91 Judith Boersen Den Burg 1988 13e V 1:03:38 9,95 6:01
92 Ellen van Kaam Hengelo Ov 1964 21e V40 1:03:38 9,95 6:01
93 Stephanie Keijzer Den Burg 1987 14e V 1:04:51 9,76 6:08
94 Linda Tjepkema Den Burg 1990 15e V 1:04:54 9,75 6:09
95 Angeline Smit Oudeschild 1962 22e V40 1:04:54 9,75 6:09
96 Jacqueline Hegeman Den Burg 1973 23e V40 1:05:00 9,74 6:09
97 Petra Mans Den Burg 1975 16e V 1:06:10 9,57 6:16
98 Ron Greven Apeldoorn 1957 41e M40 1:06:11 9,56 6:16
99 Jan de Bruin Nieuwer ter Aa 1953 42e M40 1:06:12 9,56 6:16
100 Paul van Raaij Beverwijk 1973 43e M40 1:06:14 9,56 6:16
101 Lody Scheve Zwolle 1947 44e M40 1:06:35 9,51 6:18
102 Karin Zoer De Koog 1967 24e V40 1:06:54 9,46 6:20
103 Jan Boom Den Burg 1956 45e M40 1:07:04 9,44 6:21
104 Ellen Berger-Okkels Den Burg 1962 25e V40 1:07:21 9,40 6:23
105 Frans Hasselt Julianadorp 1963 46e M40 1:07:23 9,39 6:23
106 Roelanda van de Kamer Julianadorp 1965 26e V40 1:07:26 9,39 6:23
107 Wally van Beek De Cocksdorp 1964 47e M40 1:07:34 9,37 6:24
108 Annemiek van Beek De Cocksdorp 1966 27e V40 1:07:36 9,36 6:24
109 Leonie Daman Den Hoorn Texel 1975 17e V 1:08:10 9,29 6:27
110 Renate Daman Den Burg 1972 28e V40 1:08:13 9,28 6:27
111 Karien Blankenburgh Den Burg 1968 29e V40 1:08:21 9,26 6:28
112 Nienke Blanken Den Burg 1970 30e V40 1:08:21 9,26 6:28
113 Jaqueline van der Vis Oosterend Nh 1984 18e V 1:08:42 9,21 6:30
114 Sabine Michna Den Burg 1964 31e V40 1:10:28 8,98 6:40
115 Trudie van Andel Den Burg 1961 32e V40 1:10:41 8,96 6:41
116 Afke Jimmink Den Burg 1975 19e V 1:10:57 8,92 6:43
117 Anouk Klute De Koog 1975 20e V 1:10:58 8,92 6:43
118 Paul van Hecken Den Burg 1961 48e M40 1:12:17 8,76 6:51
119 MJ Koevoets Oudeschild 1961 33e V40 1:13:59 8,56 7:00
120 Gitta Rommets-Witte Den Hoorn 1964 34e V40 1:14:04 8,55 7:01
121 Anneke Esman Bussum 1958 35e V40 1:14:36 8,49 7:04
122 Rein van Kempen Bussum 1951 49e M40 1:14:38 8,48 7:04
123 Arjen Giezel Den Burg 1985 19e M 1:17:09 8,21 7:18
124 Simone Schagen Den Burg 1991 21e V 1:17:10 8,20 7:18
125 Maarten Smit Den Burg 1946 50e M40 1:20:00 7,91 7:18
126 Reinoud Warnaar Schoorl 1975 20e M 1:20:00 7,91 7:34
127 Marian Bast Utrecht 1944 36e V40 1:27:50 7,21 8:19
                 
  21,1 km              
  Naam Plaats Geb jr pl Cat tijd km/u tijd km
1 Jaap Witte Texel 1987 1e M 1:13:15 17,28 3:28
2 Robert Bakker Den Burg 1980 2e M 1:20:42 15,69 3:49
3 Lutz Lohse Texel 1964 1e M40 1:23:22 15,19 3:57
4 Peter Dekker SAV 1967 2e M40 1:24:50 14,92 4:01
5 Peter ter Burg Noordkop 1963 1e M50 1:27:16 14,51 4:08
6 Remko Nagtegaal Texel 1968 3e M40 1:27:32 14,46 4:08
7 Cees Meijer SAV 1952 2e M50 1:27:46 14,43 4:09
8 Martien Witte Den Burg 1960 3e M50 1:31:00 13,91 4:18
9 Jasper van Schijndel De Meern 1975 3e M 1:32:12 13,73 4:22
10 Gauke van Lingen De Koog 1967 4e M40 1:34:27 13,40 4:28
11 Ger Vlaming Texel 1968 5e M40 1:34:32 13,39 4:28
12 Claudia Geldermans Noordkop 1978 1e V 1:34:41 13,37 4:29
13 Martin Baptist Texel 1972 6e M40 1:36:02 13,18 4:33
14 Cees Jan de Jager Den Burg 1975 4e M 1:36:32 13,12 4:34
15 Pierre Bonnet Texel 1960 4e M50 1:36:59 13,05 4:35
16 Robbert Boersen Oudeschild 1975 5e M 1:37:15 13,02 4:36
17 Jaap van Dam Passaat 1961 5e M50 1:38:57 12,79 4:41
18 Margot van der Ven Groene Ster 1966 1e V40 1:40:55 12,55 4:46
19 Andries Tolman Friesland 1954 6e M50 1:41:43 12,45 4:49
20 Jan vd Star Texel 1951 7e M50 1:42:28 12,36 4:51
21 Meinard Tiesson Texel 1981 6e M 1:42:54 12,30 4:52
22 Peter Visch Den Burg 1976 7e M 1:42:54 12,30 4:52
23 Robert ten Wolde Nijeveen 1968 7e M40 1:43:21 12,25 4:53
24 Adrian HS Verklrert Den Burg 1961 8e M50 1:43:32 12,23 4:54
25 Marnix de Witte Texel 1969 8e M40 1:43:34 12,22 4:54
26 Esther Hakvoort Zaanland 1977 2e V 1:44:07 12,16 4:56
27 Michael van den Berg Den Helder 1972 9e M40 1:44:46 12,08 4:57
28 Johan Weijdt Den Burg 1982 8e M 1:45:13 12,03 4:59
29 Frank Versluis Texel 1970 10e M40 1:47:00 11,83 5:04
30 Dirk-Jan de Jong Hoogwoud 1984 9e M 1:47:29 11,78 5:05
31 Paul van den Bril Wilrijk (BEL) 1954 9e M50 1:49:26 11,57 5:11
32 Bart-Jan Suykerbuijk Nijmegen 1977 10e M 1:49:27 11,57 5:11
33 Sijtze Wobbes Groningen 1963 10e M50 1:49:35 11,55 5:11
34 Jaap Hoogenraad De Waal 1986 11e M 1:49:35 11,55 5:11
35 Esther van Bochove Zaanland 1976 3e V 1:50:29 11,46 5:14
36 Martin Esman Bussum 1958 11e M50 1:50:30 11,46 5:14
37 Alex Derksen Beverwijk 1976 12e M 1:51:24 11,36 5:16
38 Arne Fokkema Alkmaar 1983 13e M 1:51:32 11,35 5:17
39 Wim Hummel Dutch Runners 1955 12e M50 1:51:52 11,32 5:18
40 Schoorl Texel 1988 4e V 1:51:52 11,32 5:18
41 Frans Baar Nederhorst den Berg 1954 13e M50 1:51:52 11,32 5:18
42 Simon Lap Texel 1968 11e M40 1:51:52 11,32 5:18
43 Toon Schoenmaker Den Hoorn 1958 49e M40 1:51:52 5,66 10:36
44 Thomas Richter Texel 1967 12e M40 1:52:01 11,30 5:18
45 Anna Bekius Haarlem 1973 2e V40 1:52:01 11,30 5:18
46 Glenn van Ginkel Den Burg 1981 14e M 1:52:07 11,29 5:18
47 Flip de Ronde Hellas 1953 14e M50 1:53:51 11,12 5:23
48 Emile Seegers Den Burg 1962 15e M50 1:54:19 11,08 5:25
49 Dirk Schipper Dutch Runners 1954 16e M50 1:54:47 11,03 5:26
50 André Struijk Noordkop 1966 13e M40 1:55:15 10,99 5:27
51 Chris Vermeulen Noordkop 1966 14e M40 1:55:15 10,99 5:27
52 Jan de Koe Groningen 1961 17e M50 1:56:28 10,87 5:31
53 Ellen Morrien Almere 1975 5e V 1:56:57 10,83 5:32
54 Steven Pranger Alkmaar 1980 15e M 2:01:38 10,41 5:45
55 Ferre van Bommel De Cocksdorp 1979 16e M 2:02:07 10,37 5:47
56 Willem Scheve Runners Stadskanaal 1947 18e M50 2:02:17 10,35 5:47
57 Bas van der Meer Nieuwe Niedorp 1981 17e M 2:03:15 10,27 5:50
58 Mandy de Ronde Hellas 1988 6e V 2:05:58 10,05 5:58
59 Klara Hummel Groningen 1955 1e V50+ 2:06:46 9,99 6:00
60 Hylke Veenstra Groningen 1949 19e M50 2:13:53 9,46 6:20
61 Nienke Sieprath De Cocksdorp 1992 7e V 2:14:11 9,44 6:21
62 Ernestine Bast Amsterdam 1977 8e V 2:26:49 8,62 6:57
  Reinoud Warnaar Schoorl 1975   M DNF    
  Andre Kooger Texel 1971   M40 DNF    
  Lieuwe Werkman Groningen 1948   M50 DNF