Halve Marathon De Waal Texel

foto's van 2017

P1110434.JPG

Halve De Waal begint over

Zoeken

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

uitslag 2005


UITSLAGENLIJST 24e HALVE MARATHON DE WAAL


12 maart 2005

nr Naam Woonplaats Tijd

Jongens t/m 11 jaar - 1,2 km

1 Martijn van Haren Den Burg 5:15
2 Nikay Sangers De Waal 5:30
3 Wessel Kiltz De Waal 6:06
4 Jelle van der Duim Den Hoorn 6:14
5 Axel Garritsen Den Burg 6:16

Meisjes t/m 11 jaar - 1,2 km

1 Youra Sangers De Waal 5:21
2 Eva van Haren Den Burg 5:35
3 Lysanne Vermeulen Den Burg 5:36
4 Ilse Vlaming Biddinghuizen 5:50
5 Sanne de Kruif Den Burg 6:09
6 Willeke Kikkert Den Burg 6:11
7 Janneke Kikkert Den Burg 6:22
8 Marit Zijm Den Burg 6:25
9 Anna van der Duim Den Hoorn 6:33
10 Kyane Sangers De Waal 7:39

Jongens 12 t/m 15 jaar - 2,5 km

1 Paul ter Steege Den Hoorn 5:34

(1 ronde gelopen)


Heren 16 t/m 39 jaar   10,6 km

1 Niels van Arkel Bussum 42:36
2 Bert Koster Hoogeveen 49:21
3 Alex Heitmann Hamburg (D) 50:17
4 Marcel ten Brummelhuis Stuifzand 57:05

Heren veteranen 40+   10,6 km

1 Hans Breider De Wijk 43:03
2 Ben Zuidersma Hoogeveen 43:07
3 Gerrit Voortman Steenwijksmoer 43:11
4 Sido Overdijk De Waal 46:25
5 Ralf Schreiber Oberhausen 49:09
6 Karel de Vries Hoogeveen 49:27
7 Rinus Kooger Den Burg 50:27
8 Robert Riewald Den Burg 51:10
9 Martin Lubach Oudeschild 51:25
10 Arco Garritsen Den Burg 52:14
11 Alex Cofino Den Burg 52:35
12 Richard Bakker De Koog 52:43
13 Peter Bakker Den Burg 54:54
14 Kees Dros Den Burg 55:17
15 Rob Arensman Oosterend 55:50
16 Koos van der Zee Den Helder 56:41
17 Cees Witte Oosterend 56:44
19 Jan Peters Nijmegen 57.23
18 Arnout Dekker Hoogeveen 57:03
22 Jan Dogger Den Burg 57:19
21 Gerrit Knop Terschelling-west 57:57
23 Cees Goslinga Den Burg 57:58
20 Hans Elderson Druten 58:14
24 Jan Buis De Waal 58:28
25 Egbert van der Heide Stuifzand 1:00:47





Dames 16 t/m 34 jaar   10,6 km

1 Marith Kampman Hoogeveen 1:00:49

Dames veteranen 35+   10,6 km

1 Colinda Brouwer Oosterend 45:43
2 Corrie de Jager De Cocksdorp 53:11
3 Anja Bennink Hoogeveen 55:21
4 Erna Kuip Den Burg 55:28
5 Monique Lubach Oudeschild 59:46
6 Marijke Stark Oosterend 1:00:03
7 Hester Hageman Terschelling 1:00:18
8 Lida Bakker De Koog 1:00:32
9 Colinda Vlaming De Cocksdorp 1:00:54
10 Dorothy Welling Ewijk 1:01:57
11 Els Leenders Nijmegen 1:04:43
12 Hilda Knop Terschelling 1:05:09
13 Corrie van Deventer Nijmegen 1:05:38





Heren 16 t/m 39 jaar - 21,1 km
1 Paul Olij Zaandam 1:26:54
2 Helmus de Kruijff Oudendijk 1:29:03
3 André Marrenga Den Helder 1:29:33
4 Douwe Hoekman Amsterdam 1:34:16
5 Johny Koopman Oudeschild 1:42:55
6 Gerard van der Velde Hoogkerk 1:47:03
7 Jan Willem Kraay Haarlem 1:48:31
8 Sjoerd Groeskamp Amersfoort 1:49:34
9 Riaan van Lill Zuid-Afrika 1:50:52





Dames 16 t/m 34 jaar - 21,1 km
1 Ingrid van Lubek Bussum 1:29:35





Heren veteranen 40 t/m 49 jaar  - 21,1 km

1 Lutz Lohse Den Burg 1:21:51
2 Ronald Jacobs Den Helder 1:25:50
3 Diemer Top Hoogkerk 1:27:22
4 Herman Ploeger Den Burg 1:29:34
5 Pierre Bonnet Den Burg 1:31:34
6 Egbert Top Groningen 1:35:20
1 Rick Vlaming Biddinghuizen 1:40:30
2 Gerbrand van Pelt Purmerend 1:42:23
3 Rob Teisman De Cocksdorp 1:42:35
4 Geri Verheijen Ewijk 1:43:04
5 Gerard van Veen Purmerend 1:44:08
6 Jan ten Cate Den Helder 1:44:24
7 Peter Witte Den Burg 1:44:40
8 Peter Lempersz Hoogeveen 1:45:48
10 Emile Seegers Den Burg 1:47:27
11 Gerard Timmerman Den Burg 1:52:51
12 Eddy Zegers Oosterend 1:54:31
15 Jan Zijm Den Burg gestopt
17 Kees Afman Zuidhorn ?
19 Arend Jan Zwarteveen Zuidhorn ?





Heren veteranen 50+  -21,1 km

1 Jan v.d. Star Den Burg 1:36:58
2 Jan Lettinga Terschelling 1:50:05
3 Tom Lathouwers Veghel 1:52:40
4 Tinus Rovers Sint-Oedenrode gestopt
5 Sjaak Schipper Groningen 1:57:12
6 Marten van Leeuwen Purmerend 1:57:48
7 Jolle de Boer Hellum 2:10:09
8 Jan Broekema Hoogkerk





Dames veteranen 35+ - 21,1 km

1 Margot van der Ven Den Burg 1:39:39
2 Yvon Lepelaar Den Burg 1:42:10
3 Gusti de Schipper Sassenheim 1:53:02
4 Jeanette ter Steege Den Hoorn 1:55:30
5 Iris Verkuil Purmerend 1:58:11
6 Laurien Bakker Den Burg 1:59:12
7 Rose Goslinga Den Burg 2:04:53
8 Louise van Beckhoven Den Hoorn 2:05:59
9 Annie Hin Den Burg 2:08:35
10 Mathilde de Boer Hellum 2:10:10
11 Riny Roeper Oudeschild gestopt