Halve Marathon De Waal Texel

foto's van 2018

2018-03-10 13-35-12 .JPG

Halve De Waal begint over

Zoeken

uitslag 2007

  UITSLAGENLIJST 26e HALVE MARATHON DE WAAL
10 maart 2007
nr Voor- en achternaam Woonplaats Tijd Catg. Vereniging km/uur
Jeugd t/m 11 jaar - 1.25 km
1 Nikay Sangers De Waal 0:5:04 J AV Texel 14,8
2 Wessel Kiltz De Waal 0:5:10 J   14,5
3 Jelle van der Duim Den Hoorn Texel 0:5:12 J AV Texel 14,4
4 Hessel Arensman Oosterend Texel 0:5:20 J   14,1
5 Anna van der Duim Den Hoorn Texel 0:5:25 M AV Texel 13,8
6 Marit Zijm Den Burg Texel 0:5:27 M AV Texel 13,8
7 Axel Garritsen Den Burg Texel 0:5:38 J AV Texel 13,3
8 Sterre Kiltz De Waal 0:6:03 M   12,4
9 Olaf Zegeren Den Burg 0:6:04 J AV Texel 12,4
10 Sijn Kiltz De Waal 0:6:05 J   12,3
11 Eduard  Garritsen Den Burg Texel 0:6:37 M AV Texel 11,3
12 Chris de Ridder De Waal 0:6:43 J   11,2
13 Jarne Kompier Oosterend Texel 0:6:45 J AV Texel 11,1
14 Kyane Sangers De Waal 0:7:03 M   10,6
15 Pieter Arensman Oosterend Texel 0:7:19 J   10,3
Jeugd 12 t/m 15 jaar - 2,5 km
1 Naomi Hin Den Burg 0:16:04 M   9,3
Recreanten 4,8 km
1 Martijn van Heren Den Burg Texel 0:21:15 R AV Texel 13,6
Mannen en Vrouwen   10,6 km
1 Norbert Eelman De Steeg 0:40:13 M35 Ciko 1966 15,8
2 Pieter Dogger Den Burg 0:45:50 M   13,9
3 Meindert Bouma Utrecht 0:45:57 M35   13,8
4 Wiehe Bandsma Klazienaveen 0:46:26 M40   13,7
5 Jan Frederici Den Burg Texel 0:46:33 M60 AV Texel 13,7
6 Dirk Vinke Den Burg 0:46:36 M55 AV Texel 13,6
7 Marnix de Witte Den Burg 0:47:47 M35 AV Texel 13,3
8 Natascha Van der Vis Oudeschild 0:48:03 V35 WV Texel 13,2
9 Petra Rol Warmenhuizen 0:48:13 V35 NOVA 13,2
10 Maikel Van der Gracht Den Burg 0:48:22 M   13,1
11 Robert Riewald Den Burg 0:49:35 M40 AV Texel 12,8
12 Jan Agter De Koog 0:50:12 M40   12,7
13 Mike Nolting Delfgauw 0:50:42 M35 Loopservice 12,5
14 Norbert Dankers Den Burg 0:50:54 M55 AV Texel 12,5
15 Thomas Richter Den Burg 0:51:14 M35 AV Texel 12,4
16 Siebold Van Breukelen Den Burg 0:51:31 M40 Triathlon Texel 12,3
17 Kees Dros Den Burg 0:51:45 M40 AV Texel 12,3
18 Rob Arensman Oosterend 0:52:16 M45   12,2
19 Simon Lap Den Burg 0:52:33 M35 AV Texel 12,1
20 Benz Van |Heerwaarden Assen 0:52:52 M35   12,0
21 Martin Lubach Oudeschild 0:52:57 M55 AV Texel 12,0
22 Albert Scholl Den Burg 0:53:05 M45   12,0
23 Peter Bakker Den Burg 0:53:15 M60 AV Texel 11,9
24 Dirk Eelman t Noorden Texel 0:53:17 M60 AV Texel 11,9
25 Mirjam Arkenbout Den Burg 0:53:34 V45 AV Texel 11,9
26 Wim Westbroek Maarn 0:53:45 M55   11,8
27 Ivonne Agter De Koog 0:53:56 V35   11,8
28 Richard Bakker De Koog 0:54:15 M55   11,7
29 Jan Dogger Den Burg 0:54:16 M55 AV Texel 11,7
30 Miriam Ligthart Warmenhuizen 0:54:50 V40 NOVA 11,6
31 Myriam Dekker Warmenhuizen 0:55:34 V40 NOVA 11,4
32 Wim Buwalda Heiloo 0:55:54 M60   11,4
33 Suzan Moors Utrecht 0:57:30 V   11,1
34 Conny Boogaard Den Burg 0:57:38 V40   11,0
35 Betsy Groen-Schoorl Burgerbrug 0:58:07 V50 NOVA 10,9
36 Michiel Pam De Waal Texel 0:58:45 M50   10,8
37 Monique Lubach Oudeschild 0:58:48 V45 AV Texel 10,8
38 Rimco Spanjer Utrecht 0:58:56 M   10,8
39 Chris Snijders De Koog Texel 0:59:19 M   10,7
40 Mirjam Moerbeek De Waal Texel 0:59:30 V35   10,7
41 Marleen Keijser De Waal Texel 0:59:30 V   10,7
42 Colinda Vlaming De Cocksdorp 0:59:45 V35 AV Texel 10,6
43 Alida Bakker De Koog 0:59:47 V45 AV Texel 10,6
44 Andri Binsbergen Oosterend Texel 1:01:24 M60 AV Texel 10,4
45 Louis van der Vis Den Burg 1:01:53 M45   10,3
46 Suze Westbroek Maarn 1:02:28 V45   10,2
47 Anke Jzölsch Mudensbach Duitsland 1:02:32 V40   10,2
48 Ursula Cetin Siegen Duitsland 1:02:41 V45 Anlauf Siegen 10,1
49 Heidi Becker Hilchenbach Duitsland 1:02:44 V50 Anlauf Siegen 10,1
50 Hennieta Mulder Den Burg 1:02:47 V   10,1
51 Joost Brieko De Koog 1:03:03 M40   10,1
52 Sonja Heiweg Freudenberg Duitsland 1:03:39 V35 Anlauf 10,0
53 Bianca Dieke Freudenberg Duitsland 1:03:40 V Anlauf Siegen 10,0
54 Alice Reinders Den Burg 1:03:46 V40   10,0
55 Ruud Meedendorp Den Burg 1:04:04 M45 AV Texel 9,9
56 Meike Giebelen Siegen Duitsland 1:04:13 V Anlauf 9,9
57 Loes van Kempen Bussum 1:04:55 V50   9,8
58 George Eelman Den Burg 1:05:00 M45   9,8
59 Julius Polak Zwolle 1:06:09 M55 Railrunners 9,6
60 Meindert Willem Brieko Sint Maarten 1:07:29 M60   9,4
61 Marita Geerdink Hengelo (Overijssel) 1:08:54 V35 Loopschool Slangenbeek 9,2
62 Janneke Komduur Assen 1:09:07 V35   9,2
63 Binjit Welke Wilnsdorf Duitsland 1:09:20 V35   9,2
64 Ge van de Belt Zwolle 1:09:47 M60 Railrunners 9,1
65 Anneke Beuving Utrecht 1:10:03 V   9,1
66 Rein van Kempen Bussum ? M50    
             
  Mannen en Vrouwen - 21,1 km
1 Ruud Doodeman Warmenhuizen 1:18:30 M40 NOVA 16,1
2 Erik Van der Velden Den Burg 1:20:11 M35 AV Texel 15,8
3 Ronald Jacobs Den Helder 1:21:33 M40 Noordkop 15,5
4 Nico Kropman Zwolle 1:22:58 M45 Railrunners 15,3
5 Theo Tesselaar Tuitjenhorn 1:23:10 M50 NOVA 15,2
6 Coen Schoonheden Den Burg 1:23:18 M35 AV Texel 15,2
7 Henry Hofman Tuitjenhorn 1:24:14 M45 NOVA 15,0
8 Pierre Bonnet Den Burg 1:25:25 M45 AV Texel 14,8
9 Remko Nagtegaal De Cocksdorp 1:25:28 M35 AV Texel 14,8
10 Jan Zijm Den Burg 1:26:05 M45 AV Texel 14,7
11 Kees Zwanenburg Noordwijk 1:26:19 M40 NSL 14,7
12 Frits de  Brouwer Apeldoorn 1:26:24 M   14,7
13 Herman Ploeger Den Burg 1:27:49 M45 AV Texel 14,4
14 Klaartje van Schie Delfgauw 1:28:21 V De Koplopers 14,3
15 Andreus Klappert  Freudenberg Duitsland 1:29:14 M35 Anlauf  14,2
16 Robert Frederik Bakker De Koog 1:29:36 M   14,1
17 Holger Klein Wilnsdorf Duitsland 1:30:30 M Anlauf  14,0
18 Frits Van der Gracht Den Burg 1:32:15 M45   13,7
19 Margot Van der Ven Den Burg 1:32:18 V40 Groene Ster 13,7
20 Gauke Van Lingen De Koog 1:32:42 M40 AV Texel 13,7
21 Peter Robert Warmenhuizen 1:33:20 M55 NOVA 13,6
22 Arie Kossen Tuitjenhorn 1:33:43 M45 NOVA 13,5
23 André Marrenga Den Helder 1:34:57 M35 Noordkop 13,3
24 Jan Van der Star Den Burg 1:35:10 M55 Sportschool Texel 13,3
25 Colinda Van der Vis Oosterend 1:35:23 V40 WV Texel 13,3
26 Sjoerd Groeskamp Den Hoorn Texel 1:36:08 M   13,2
27 Eef Zuiker Sint Maarten 1:36:37 M45 NOVA 13,1
28 Carlijn de Jonge Utrecht 1:37:11 V   13,0
29 Ulrike Weilrich Oudeschild 1:38:41 V35 AV Texel 12,8
30 Niels Dekker Tuitjenhorn 1:38:59 M45 Zwefilo 12,8
31 Jos Schalwijk Warmenhuizen 1:39:14 M45 NOVA 12,8
32 Peter Kruijer Tuitjenhorn 1:39:40 M50 NOVA 12,7
33 Peter Witte Den Burg 1:42:34 M40 AV Texel 12,3
34 Sven Sielhorst Utrecht 1:44:48 M   12,1
35 John van Rooy De Cocksdorp 1:45:03 M40 AV Texel 12,1
36 Benz Van |Heerwaarden Assen 1:47:27 M35   11,8
37 Ron Ligthart Warmenhuizen 1:47:49 M40 NOVA 11,7
38 Rody Scheve Zwolle 1:48:04 M55 AV Regio Zwolle 11,7
39 Dick Smit Warmenhuizen 1:48:18 M55 NOVA 11,7
40 Corrie de Jager De Cocksdorp 1:48:21 V50 AV Texel 11,7
41 Rob Teisman De Cocksdorp 1:48:22 M45 AV Texel 11,7
42 Andrea Keijser De Koog 1:48:24 V   11,7
43 Michael Greis Siegen Duitsland 1:49:22 M Anlauf 11,6
44 Tanja Honig Siegen Duitsland 1:49:23 V Anlauf 11,6
45 Martin Hoffmann Siegen Duitsland 1:49:23 M50 Anlauf 11,6
46 Petra Josting Netphen Duitsland 1:49:24 V35 Anlauf 11,6
47 Andries Vos Zwolle 1:49:47 M50   11,5
48 Alex Cofino Den Burg 1:49:59 M45 AV Texel 11,5
49 Alexis Heitmann Hamburg Duitsland 1:50:34 M Uni BW Hamburg 11,5
50 Evert Akkerman Meppel 1:50:44 M60 SV Friesland 11,4
51 Rale Schreiber Hausen Duitsland 1:50:48 M50   11,4
52 Frans Baar Nederhorst ten Berg 1:51:12 M50   11,4
53 Peter Glim Hippolytushoef 1:51:24 M55   11,4
54 Jan Dekker Zwolle 1:51:31 M50 Railrunners 11,4
55 Matty de Beer  Nieuwegein 1:52:18 V60 Hellas-Utrecht 11,3
56 Peter Brakenhoff Warmenhuizen 1:53:15 M50 NOVA 11,2
57 Cees Goslinga Den Burg 1:55:25 M40 AV Texel 11,0
58 Johan Roos Oudeschild Texel 1:56:15 M   10,9
59 Emile Seegers Den Burg 1:56:30 M40   10,9
60 Willem Scheve Stadskanaal 1:57:28 M55 AV Pec 10,8
61 GerdJan Roos Oudeschild 1:58:46 M45   10,7
62 Marijke Stark Oosterend 1:58:53 V50 AV Texel 10,6
63 Heleen Talen Klazienaveen 1:58:59 V35 Loopgroep N-Nederland 10,6
64 Meike Rohne Netphen Duitsland 1:59:10 V45 Anlauf 10,6
65 Ulla Henssen Siegen Duitsland 1:59:11 V45 Anlauf 10,6
66 Rose Goslinga Den Burg 1:59:32 V40 AV Texel 10,6
67 Riny Roeper Oudeschild 2:01:16 V45 AV Texel 10,4
68 Erno Terpstra Oudeschild 2:01:16 M45   10,4
69 Alinda Van der Vis Oosterend Texel 2:06:19 V35 AV Texel 10,0
70 Karsten Josting Netphen Duitsland 2:09:55 M35 Anlauf 9,7
71 Annie Hin Den Burg 2:14:58 V45   9,4
72 Johan Bresser De Cocksdorp 2:16:07 M40   9,3
73 Jans Kuipers Klazienaveen gestopt M40    
74 Theodorus Franchimon Den Burg gestopt M45    
75 Hennie Stoel Zwolle gestopt M50 Railrunners  
76 Paul van Putten Zutphen ? M    
77 Ineke Mol Klazienaveen ? V40    
78 Marten Esman Bussum ? M45