Halve Marathon De Waal Texel

foto's van 2018

2018-03-10 13-27-49 .JPG

Halve De Waal begint over

Zoeken

Winnaars van De Waal

  Winnaars van De Waal  21 km  
 in rood records
  Mannen 16 t/m 39 jaar - 21.1 km tijd
1982 Keith Deathridge Den Haag 1.09.00
1983 Hans Vrolijk Den Haag 1.07.26
1984 Barry Kneppers 't Zand 1.07.00
1985 Barry Kneppers 't Zand 1.08.37
1986 Frans Forrer Den Helder 1.15.13
1987 Rob Strik Baarn 1.09.47
1988 Gerrit Voortman Dalen 1.09.45
1989 Marinus Siemons Den Helder 1.13.25
1990 Gerard Huynen Den Helder 1.12.12
1991 Gerrit Voortman Dalen 1.08.42
1992 Gerrit Voortman Dalen 1.10.33
1993 Lutz Lohse Den Hoorn 1.12.05
1994 Titus Mulder Apeldoorn 1.11.14
1995 Gerrit Voortman Dalen 1.10.10
1996 Hans Bader Vinkeveen 1.12.49
1997 Lutz Lohse Den Burg 1.09:34
1998 Geordie Klein Den Helder 1.12:15
1999 Lutz Lohse Den Burg 1.13:57
2000 Robert Bakker De Koog 1:18:52
2001 Lutz Lohse Den Burg 1:12:49
2002 Lutz Lohse Den Burg 1:15:21
2003 Lutz Lohse Den Burg 1:18:49
2004 Lutz Lohse Den Burg 1:13:58
2005 Paul Olij Zaandam 1:26:54
2006 Erik v.d. Velden Den Burg 1:20:54
2007 Erik Van der Velden Den Burg 1:20:11
2008 Quinten van Katwijk Den Burg 1:20:15

2009

Pascal van den Vendel  Den Helder 1:22:55
2010 Erik van der Velden Den Burg 1:25:16
2011 Jeroen Driehuis PEC 1910 1:29:51
2012 Jan Kermann Bielefeld 1:15:48
2013 Jaap Witte Den Burg 1:17:50
2014 Jaap Witte Den Burg 1:13:15
2015 Jaap Witte Den Burg 1:16:37
2016 Tim Tesselaar Den Helder 1:16:49
2017 Tim Tesselaar Den Helder  1:14:28
2018 Jooste Brouwer De Waal 1:29:32
  Vrouwen 16 t/m 34 jaar - 21.1 km  
1982 Fia Groen Nijbroek 1.28.50
1983 Fia Groen Nijbroek 1.28.47
1984 Fia Groen Nijbroek 1.26.43
1985 Truus v/d Berg Den Helder 1.34.47
1986 Ireen Wentzel Den Haag 1.26.51
1987 Truus v/d Berg Den Helder 1.32.58
1988 Truus v/d Berg Den Helder 1.35.31
1989 Truus v/d Berg Den Helder 1.34.56
1990 Katinka Wiltenburg Den Helder 1.24.00
1991 Katinka Wiltenburg Den Helder 1.20.30
1992 Erna Kuip Den Burg 1.41.22
1993 Carla Witte Amsterdam 1.37.23
1994 Geeske Jansen Harderwijk 1.22.13
1995 Colinda Brouwer Oosterend 1.34.58
1996 Colinda Brouwer Oosterend 1.31.51
1997 Natascha v.d. Vis Oosterend 1.29:18
1998 Natascha v.d. Vis Oosterend 1.34:50
1999 Odette Zonnenberg Elst 1.55:00
2000 Natascha v.d. Vis Oosterend 1:30:42
2001 Ingrid van Lubek Den Burg 1:30:44
2002 Karin Kiemel Nieuw-Roden 2:20:57
2003 Elise Versteeg Delft 1:42:11
2004 Gerda Warnet W- haar 1:52:33
2005 Ingrid van Lubek Bussum 1:29:35
2006 Tanja Honig Siegen (D) 1:39:51
2007 Klaartje van Schie Delfgauw 1:28:21
2008 Claudia Geldermans Den Helder 1:42:42
2009  geen deelname    
2010 Francien Pieterse Oudeschild 1:53:09
2011 geen deelname    
2012 Ester Hakvoort Zaandam 1:43:30
2013 Yoni Pronk Schagen 2:01:50
2014 Claudia Geldermans Den Helder 1:34:41
2015 Silve Schoorl Den Burg 1:49:43
  Vrouwen alle categorieën    
2016 Silve Schoorl Den Burg 1:44:49
2017 Nathalie Dragt Den Helder  1:39:37
2018 Aline Fenneman Amsterdam

1:39:29

  Mannen masters  - 21.1 km  1 categorie 40-49 jr
1982 Eduard v/d Heide Julianadorp 1.15.25
1983 Eduard v/d Heide Julianadorp 1.16.04
1984 Vic Zonneveld Noordwijk 1.10.58
1985 Vic Zonneveld Noordwijk 1.11.14
1986 Eduard v/d Heide Julianadorp 1.19.45
1987 Frans Forrer Den Helder 1.11.23
1988 Rob Strik Baarn 1.13.57
1989 Frans Forrer Den Helder 1.15.32
1990 Hans Pronk Zaandam 1.14.23
       
  Mannen masters 45-49 jr - 21.1 km  
1991 Jan Ammers Zaandam 1.12.30
       
  Mannen masters  - 21.1 km 40-44 jr  
1991 Peter Vlaarkamp Heemskerk 1.13.28
       
  Mannen masters 60+  
1991 Johannes van Dijk Schagerbrug 1.39.32
       
  Mannen masters  - 21.1 km  1 categorie 40-49 jr
1992 Frans Forrer Den Helder 1.16.46
1993 Ronald Nieda Den Helder 1.19.26
1994 Frans Forrer Den Helder 1.16.00
1995 Piet Pronk Wieringerwerf 1.23.15
1996 Cees Meijer Hoogkarspel 1.23.54
1997 Peter Mettes Wognum 1.14:03
1998 Ab Vos Den Helder 1.17:38
1999 Rob Prins Hyppolytushoef 1.26:45
2000 Jan Zijm Den Burg 1:24:04
2001 Ido Bakker Grootebroek 1:25:24
2002 Jan Zijm Den Burg 1:27:37
2003 Simon Luckett Haarlem 1:23:58
2004 Jan Zijm Den Burg 1:28:14
2005 Lutz Lohse Den Burg 1:21:51
2006 Lutz Lohse Den Burg 1:20:32
2007 Ruud Doodeman Warmenhuizen 1:18:30
2008 Lutz Lohse Den Burg 1:18:18
2009  Lutz Lohse  Den Burg  1:19:17 
2010 Lutz Lohse Den Burg 1:20:10
2011 Ruud Dodeman NOVA 1:20:44
2012 Lutz Lohse Den Burg 1:25:03
2013 Lutz Lohse Den Burg 1:23:27
2014 Lutz Lohse Den Burg 1:23:22
2015 Remi Boshuizen Amsterdam 1:30:36
2016 Remko Nagtegaal De Cocksdorp 1:27:09
2017 Hans Boender IJsselstein 1:27:11
2018 Remi Boshuizen Amsterdam 1:29:42
  Mannen masters 50+  
1990 Nico Ridder Den Helder 1.20.39
1991 Gunter Timm Lohmar 1.18.24
1992 Jan Sevenhuysen Den Helder 1.24.44
1993 Gijs Jansen Den Burg 1.30.46
1994 Johan Driessen Den Helder 1.20.50
1995 Leo Martinu Sluiskil 1.25.16
1996 Wim Blok Oudkarspel 1.29.10
1997 Nico Vergouw Zaandam 1.22:47
1998 Klaas Kooistra Makkum 1.22:45
1999 Henk v.d. Berg Voorhout 1.29:46
2000 Jan Warmerdam Breeezand 1:26:32
2001 Ad Peltenburg Zoetermeer 1:26:48
2002 Ad Peltenburg Zoetermeer 1:28:35
2003 Cees Meijer Hoogkarspel 1:24:09
2004 Arie Jongejan Amsterdam 1:24:25
2005 Jan v.d. Star Den Burg 1:36:58
2006 Kees van Tilburg Den Helder 1:29:56
2007 Theo Tesselaar Tuitjenhorn 1:23:10
2008 Frits van der Gracht Den Burg 1:34:14
2009  Frits van der Gracht  Den Burg  1:32:35 
2010 Frits van der Gracht Den Burg 1:29:15
2011 Ruud de Vette avVN 1:21:55
2012 Martien Witte Den Burg 1:29:19
2013 Wim Elshout avVN 1:29:32
2014 Peter ter Burg Juliannadorp 1:27:16
2015 Lutz Lohse Den Burg 1:23:33
2016 Bram Couperus AV Haarlem 1:31:52
2017 Erik Leibbrand Den Helder 1:29:21
2018 Lutz Lohse Den Burg 1:23:38
  Vrouwen masters 35+ - 21.1 km  
1990 Marijke Stark Oosterend  1.33.19
1991 Roeli Bos Zaandam 1.35.11
       
  Vrouwen masters 40-49 jaar - 21.1+ km  
1991 Greet Warnaar Spierdijk 1.25.21
       
  Vrouwen masters 45+ - 21.1 km  
1992 Tilly Eelman Den Burg 1.41.21
1993 Corrie Boon De Waal 2.04.31
1994 Paula Stuurman Sliedrecht 1.49.04
1995 Corrie Boon De Waal 2.05.26
       
  Vrouwen masters 35+ - 21.1 km  
1992 Trees Vermeersch Sluiskil 1.30.09
1993 Hetty Everhardus Den Helder 1.31.51
1994 Anneke Looijesteijn Alkmaar 1.38.45
1995 Annelies Beijer Den Helder 1.38.51
1996 Anneke Looyesteijn Alkmaar 1.39.23
1997 Tineke van Gerven Noordwijk 1.34:22
1998 Ria Hoksbergen Rhenen 1.35:14
1999 Miranda van Drunen Schoorl 1.38:02
2000 Monique Kramer Schagen 1:39:57
2001 Ida  Verduin Schagen 1:34:41
2002 Rietje de Weger Hoorn 1:38:38
2003 Marja Mulder Den Helder 1:35:05
2004 Margot van der Ven Oosterend 1:38:35
2005 Margot van der Ven Den Burg 1:39:39
2006 Marijke de Wijs Den Helder 1:33:00
2007 Margot van der Ven Den Burg 1:32:18
2008 Margot van der Ven Den Burg 1:37:53
2009 Margot van der Ven Den Burg 1:34:15
2010 Ulrike Weirich Oudeschild 1:32:06
2011 Monique Kramer TAS '82 1:46:33
2012 Esther van Bochove Zaandam 1:45:06
2013 Esther van Bochove Zaandam 1:46:30
2014 Margot van der Ven Den Burg 1:40:55
2015 Renate Vermeulen  Den Helder 1:49:43