Halve Marathon De Waal Texel

foto's van 2017

P1110451.JPG

Halve De Waal begint over

Zoeken

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

uitslag 2001

 

UITSLAGEN 10 MAART 2001 Halve Marathon De Waal
Naam Woon plaats Tijd km/uur
Jongens t/m 11 jaar - 1,2 km
1 Michael Noorlander Den Burg 4:42 15,83
2 Floris van Schaik De Waal 4:47 15,55
3 Miko Honingh De Koog 5:02 14,78
4 Eldin Honingh De Koog 5:08 14,49
5 Klaas Uitgeest De Koog 5:20 13,95
6 Ruud van Boven De Waal 5:42 13,05
7 Robert Witte Den Burg 5:55 12,57
8 Denny Noorlander Den Burg 5:56 12,54
9 Richard Kooger De Waal 5:56 12,54
10 Robin Schoo De Koog 5:59 12,43
11 Martijn Eelman De Waal 6:00 12,40
12 Robin Boogaard Den Burg 6:10 12,06
13 Paul ter Steege Den Hoorn 6:41 11,13
14 Erwin de Ridder De Waal 6:51 10,86
15 Dennis Eelman De Waal 7:00 10,63
16 Pepijn van Hees Delft gestopt
Meisjes t/m 11 jaar - 1,2 km
1 Ilse Pastoor De Waal 5:15 14,17
2 Bonita Witte Den Burg 6:22 11,69
3 Manon Boogaard Den Burg 6:58 10,68
4 Samantha Kooger De Waal 6:59 10,65
5 Caroline Wetenkamp Oudeschild 8:01 9,28
6 Jeske Tjepkema Oudeschild 8:02 9,26
7 Karin ter Steege Den Hoorn 8:04 9,22
8 Denise de Ridder De Waal 9:02 8,24
9 Marleen Eelman De Waal 10:07 7,35
10 Anouschka van der Lans Eindhoven gestopt
Jongens 12 t/m 15 jaar - 2,5 km
1 Hendrik Tromp Den Burg 10:49 13,76
2 Jozef-Pieter Buijsman Den Burg 11:17 13,19
3 Patrick Witte Den Burg 11:46 12,65
4 Maarten Eelman Den Burg 12:45 11,67
5 Hans van Franeker Den Burg 13:02 11,42
Meisjes 12 t/m 15 jaar - 2,5 km
1 Priscilla Noorlander Den Burg 11:08 13,37
Schelpenpadloop - 3,5 km  (recreanten)
1 Jonathan Lim Oudeschild 14:49 14,17
2 Maarten van Hees Delft 15:02 13,97
3 Marco van der Lans Eindhoven 15:05 13,92
Heren 16 t/m 39 jaar - 10,6 km
1 Bas van Aken Groningen 39:42 16,02
2 André van Olst Nijverdal 42:53 14,83
3 Johan Breeuwer Zaandam 46:35 13,65
4 Eddy Zegers Oosterend 52:22 12,15
5 Benjamin van Heerwaarde Assen 52:25 12,13
6 Cees Goslinga Den Burg 55:31 11,46
7 Peter Witte Den Burg 57:22 11,09
8 Ron Eelman De Waal 03:00 10,10
Heren veteranen 40+ - 10,6 km
1 Martien Witte Den Burg 45:59 13,83
2 Gert Pansier Den Burg 48:08 13,21
3 Norbert Dankers Den Burg 48:21 13,15
4 Erik van Zoonen Oudeschild 48:24 13,14
5 Richard Bakker De Koog 49:18 12,90
6 Bart Weijdt Den Burg 51:17 12,40
7 Koos Witte Den Burg 51:34 12,33
8 Dick Witte Oudeschild 51:36 12,33
Plaats Naam Woon plaats Tijd km/uur
Heren veteranen 40+ - 10,6 km
9 Andri Binsbergen Oosterend 52:10 12,19
10 Theo Schraag Den Burg 52:13 12,18
11 Piet Kuiper Groningen 53:59 11,78
12 Cees Witte Oosterend 54:40 11,63
13 Maarten Smit Den Burg 58:29 10,87
14 Niko Fokkelman Groningen 1:00:16 10,55
15 Ruud Meedendorp Den Burg 1:01:14 10,39
16 Arie van der Veen De Cocksdorp 1:02:09 10,23
17 Hans de Winter De Waal 1:10:14 9,06
18 Wim Ligthart Schenk Leek 1:21:26 7,81
19 Wiebe Nienhuis Groningen ??
Dames 16 t/m 34 jaar - 10,6 km
1 Sabine Hannema Groningen 47:54 13,28
2 Jet Zwoferink Ede 54:00 11,78
3 Marja Huiskamp Utrecht 56:35 11,24
4 Anoeska Buijsman Den Burg 56:36 11,24
5 Martine Versloot Amsterdam 1:03:22 10,04
Dames veteranen 35+ - 10,6 km
1 Ingrid Uitgeest De Koog 52:29 12,12
2 Corrie Witte De Waal 54:41 11,63
3 Willemien Zuethoff Groningen 56:58 11,16
4 Annelies Graaf Den Burg 57:12 11,12
5 Corrie de Jager De Cocksdorp 57:12 11,12
6 Dini Binsbergen Oosterend 57:41 11,03
7 Rose Goslinga Den Burg 1:00:24 10,53
8 Conny Boogaard Den Burg 1:01:26 10,35
9 Ina van Sambeek Den Burg 1:01:39 10,32
10 Bernadette Nienhuis Groningen 1:02:09 10,23
11 Karin de Porto De Waal 1:03:00 10,10
12 Judy Witte Den Burg 1:04:45 9,82
13 Joke de Vries Purmerend 1:05:25 9,72
14 Ineke v.d. Hoek Ursem 1:13:33 8,65
15 Cora van der Woude De Waal 1:15:58 8,37
16 Annie Hin Den Burg 1:15:58 8,37
Heren 16 t/m 39 jaar - 21,1 km
1 Lutz Lohse Den Burg 1:12:49 17,39
2 Geordie Klein Den Helder 1:14:18 17,04
3 John Boogaard Bovenkarspel 1:17:07 16,42
4 Peter ter Burg Julianadorp 1:18:38 16,10
5 Toine Groot Hem 1:20:13 15,78
6 John Westerbaan Heemskerk 1:21:23 15,56
7 Ronald Jacobs Den Helder 1:23:00 15,25
8 Robert Bakker De Koog 1:27:39 14,44
9 Erik Bakker De Koog 1:27:43 14,43
10 Vincent Eijt Delft 1:32:54 13,63
11 Menno Goënga Den Burg 1:38:51 12,81
12 Ruud Zethof Velserbroek 1:38:55 12,80
13 Frank Zethof Den Burg 1:39:27 12,73
14 Guido Betsema Den Burg 1:43:54 12,18
15 Arie de Ridder De Waal 1:46:58 11,84
16 John Daalder Den Burg 1:48:05 11,71
Dames 16 t/m 34 jaar - 21,1 km
1 Ingrid van Lubek Den Burg 1:30:44 13,95
2 Margot van der Ven Oosterend 1:39:23 12,74
3 Elise Versteeg Delft 1:46:33 11,88
4 Dirma Brasser Eemnes 2:16:21 9,28
Heren veteranen 40 t/m 49 jaar  - 21,1 km
1 Ido Bakker Grootebroek 1:25:24 14,82
2 Cees Meijer Hoogkarspel 1:26:46 14,59
3 Herman Ploeger Den Burg 1:29:40 14,12
4 Jan Zijm Den Burg 1:31:09 13,89
5 Rob Teisman De Cocksdorp 1:32:44 13,65
6 Piet Kingma Den Hoorn 1:38:43 12,82
7 Bart Kuijper Alkmaar 1:38:53 12,80
8 Cees Kuijper Schagen 1:40:36 12,58
9 Norbert Honfeld Nordhorn 1:48:07 11,71
10 Rob van Beurden Oudeschild 1:48:59 11,62
11 Harry Fransen Groningen 1:50:55 11,41
12 Jan van Poederooijen Maassluis 1:52:40 11,24
13 Hans Zijm Den Burg 1:53:39 11,14
14 Ronno Honingh De Koog 1:57:19 10,79
Heren veteranen 50+
1 Ad Peltenburg Zoetermeer 1:26:48 14,59
2 Jan Warmerdam Breezand 1:27:28 14,47
3 Albert Hoven Oosterend 1:27:42 14,44
4 Peter Koomen Nibbixwoud 1:37:35 12,97
5 Jan van Dijk Oosterend 1:40:19 12,62
6 Henk Kager Schagen 1:45:56 11,95
7 Jan Frederici Den Burg 1:47:31 11,77
8 Jacques van Willigenburg Leersum 1:55:01 11,01
9 Rinus Kooger Den Burg 1:55:20 10,98
10 Simon Appel Oudeschild 1:58:38 10,67
11 Gerard Appelman De Waal gestopt
12 Jan Rabenberg Schagen gestopt
Dames veteranen 35+ - 21,1 km
1 Ida  Verduin Schagen 1:34:41 13,37
2 Jeanette ter Steege Den Hoorn 1:49:36 11,55
3 Laurien Bakker Den Burg 1:55:23 10,97
4 Arnel van Poederooijen Maassluis 1:57:20 10,79
5 Carla Roeper-Hoogenbosch Den Burg 1:58:36 10,67
6 Mariska Koenders De Koog 1:58:37 10,67
7 Sandra van Beurden Eemnes 2:16:21 9,28