Halve Marathon De Waal Texel

foto's van 2018

2018-03-10 13-32-04 .JPG

Halve De Waal begint over

Zoeken

Uitslag 2018

  1250 M          
  Naam Woonplaats Gebdatum Cat Tijd km/uur
1 Sven Boshuizen Amsterdam 29-03-2009 jtm8 5:13 14,38
2 Joas Duinker Oosterend 14-04-2009 jtm8 5:22 13,98
3 Lasse de Vries Den Burg 14-02-2010 jtm8 5:29 13,68
4 Veerle Kalk Den Burg 27-03-2010 mtm8 5:53 12,75
5 Mattijs Pronk   23-01-2010 jtm8 5:57 12,61
6 Aron Haptom   25-05-2009 jtm8 6:12 12,10
7 Sofie Witte Den Helder 22-03-2010 mtm8 6:14 12,03
8 Jelte Veeger Den Burg 17-04-2009 jtm8 6:35 11,39
9 Anouk Raateland Den Burg 24-01-2011 mtm8 6:47 11,06
10 Emma Kradolser Zoetermeer 01-01-2012 mtm8 6:59 10,74
11 Fay de Witte Den Burg 27-09-2011 mtm8 7:04 10,61
12 Tess Vendel Den Burg 14-01-2011 mtm8 8:15 9,09
13 Elfy Kradolser Zoetermeer 01-01-2012 mtm8 8:25 8,91
14 Stijn Bakker Den Burg 09-04-2011 jtm8 9:04 8,27
15 Lars Duijzer Den Burg 01-08-2011 jtm8 9:05 8,26
16 Fedde Nakker   11-12-2012 jtm8 11:19 6,63
             
  1250 M          
  Naam Woonplaats Gebdatum Cat Tijd km/uur
1 Mervin de Witte De Koog 11-04-2007 j9-11 4:52 15,41
2 Sofie Vlaming Oosterend 21-07-2006 m9-11 5:10 14,52
3 Esmee Ellen Den Burg 06-06-2006 m9-11 5:15 14,29
4 Sil Duijzer Den Burg 11-04-2006 j9-11 5:16 14,24
5 Megan Havik   16-09-2006 m9-11 5:17 14,20
6 Lana Boshuizen Amsterdam 27-11-2006 m9-11 5:22 13,98
7 Ryan Brouwer   20-10-2006 j9-11 5:25 13,85
8 Viggo Witte Den Helder 19-09-2007 j9-11 5:32 13,55
9 Rick Duijzer Den Burg 07-01-2008 j9-11 5:52 12,78
10 Lisanne Veltman Den Burg 31-03-2008 m9-11 5:54 12,71
11 Lisanne Versluis Den Burg 16-05-2006 m9-11 5:58 12,57
12 Daan Aberson Den Burg 09-07-2008 j9-11 6:18 11,90
13 Benjamin Duinker   01-12-2007 j9-11 6:20 11,84
14 Teddy Westra Den Burg 27-09-2006 m9-11 6:22 11,78
15 Floor Vendel Den Burg 27-03-2007 m9-11 6:29 11,57
16 Floris Weber Den Burg 16-10-2007 j9-11 6:35 11,39
17 Wout Kradolser Zoetermeer 01-01-2009 j9-11 6:55 10,84
18 Jet Vendel Den Burg 19-02-2009 m9-11 7:03 10,64
19 Noud Kradolser Zoetermeer 01-01-2009 j9-11 13:06 5,73
             
  2500 M          
  Naam Woonplaats Gebdatum Cat Tijd km/uur
1 Berber van der Duim Den Hoorn 12-12-2004 m12 11:17 13,29
2 Teun Vendel Den Burg 21-09-2005 j12 13:03 11,49
             
  5 kilometer          
  Naam Woonplaats Gebdatum Cat Tijd km/uur
1 Pieter Dogger Den Burg 07-12-1984 Recr 21:34 13,91
2 Margot van der Ven Den Burg 05-06-1966 Recr 22:34 13,29
3 Ivo Witte Den Helder 02-10-1980 Recr 22:57 13,07
4 Marijn Weber Den Burg 29-07-2004 Recr 24:39 12,17
5 Ruud Martens Enkhuizen 09-06-1961 Recr 27:28 10,92
6 Annegreet van der Vis Oosterend 01-04-1966 Recr 27:58 10,73
7 Kelly Ellen Den Burg 04-08-2003 Recr 28:12 10,64
8 Renate Mulder Ambt Delden 14-04-1973 Recr 28:14 10,63
9 Valerie Witte Den Burg 20-06-2002 Recr 28:41 10,46
10 Naomi Otter Emmen 20-12-1995 Recr 29:57 10,02
11 Chirley Chevez Schagen 16-04-1990 Recr 29:58 10,01
12 Jasper Slegh De Waal 14-03-2002 Recr 30:17 9,91
13 Marya Huiskamp Utrecht 23-04-1966 Recr 30:18 9,90
14 Simone de Vries Edam 14-02-1962 Recr 30:19 9,90
15 Rick Westerdaal Edam 25-04-1965 Recr 30:20 9,89
16 Ria van der Slikke Den Burg 27-11-1966 Recr 30:21 9,88
17 Stephan van Zijl De Waal 27-11-1963 Recr 31:08 9,64
18 Tessa Koopmans Oudeschild 13-09-2003 Recr 31:19 9,58
19 Carla Smit Den Burg 10-06-1957 Recr 31:22 9,56
20 Didy Boerhorst Den Burg 29-08-1964 Recr 31:35 9,50
21 Annelies Graaf Den Burg 14-02-1953 Recr 31:36 9,49
22 Ronda v Rongen Den Burg 07-04-1964 Recr 31:37 9,49
23 Theo Leuken Duitsland 21-12-1965 Recr 32:03 9,36
24 Cornelis Bakker Den Burg 05-06-1969 Recr 33:03 9,08
25 Yvonne van der Vis Oosterend 21-03-1972 Recr 33:52 8,86
26 Deborah Singer Oosterend  20-05-1971 Recr 34:37 8,67
27 Gerda Kuiper Den Burg 18-08-1956 Recr 34:42 8,65
28 Nick van der Sar Den Burg 13-05-2005 Recr 36:58 8,12
29 Petra van der Sar Den Burg 27-08-1977 Recr 36:59 8,11
30 Lea Tamis Schagen 14-09-1987 Recr 37:48 7,94
31 Rob de Jager Deurne 10-01-1953 Recr 41:16 7,27
32 Marion van Belzen Ritthem 02-08-1958 Recr 42:09 7,12
33 Rein van Kempen Bussum 05-10-1951 Recr 45:10 6,64
             
  10.6 kilometer          
  Naam Woonplaats Gebdatum Cat Tijd km/uur
1 Jordy Vinke Oudeschild 02-05-1974 M 38:21 16,58
2 Joshua van der Voort Den Burg 17-04-2001 M 43:56 14,48
3 Folkert Brolsma Bergen  07-07-1975 M 44:30 14,29
4 Maikel van der Gracht Den Burg 29-09-1990 M 45:14 14,06
5 Jim Krugers Den Burg 19-06-1995 M 45:56 13,85
6 Gauke van Lingen De Koog 17-02-1967 M 46:01 13,82
7 Matthijs Oude Lohuis Amsterdam 11-05-1991 M 46:42 13,62
8 Rene de Groot Warmeuizen 28-02-1978 M 46:59 13,54
9 Derk de Jonge Drachten 29-11-1983 M 47:19 13,44
10 Pierre Bonnet Den Burg 29-08-1960 M 47:29 13,39
11 Frits van der Gracht Den burg 18-12-1958 M 47:34 13,37
12 Peerke Reijnders Den Burg 30-07-1973 M 47:40 13,34
13 Manon Otter Emmen 09-06-1993 V 48:11 13,20
14 Rick Siersma Den Burg 21-06-1970 M 48:12 13,20
15 Remco Zijerveld Den Burg 05-03-1982 M 49:00 12,98
16 Natascha van der Vis Oudeschild 18-05-1970 V 49:40 12,81
17 Lorendz Boom Oudeschild 22-06-1973 M 50:43 12,54
18 Sido Overdijk Den Hoorn 16-10-1962 M 51:04 12,45
19 Frank Ellen Den Burg 1988 M 51:15 12,41
20 Gertjan de Wit De Waal 07-06-1967 M 51:16 12,41
21 Yanneke de Porto Oudeschild 01-03-1993 V 51:20 12,39
22 Gerco Aberson Den Burg 13-09-1969 M 51:21 12,39
23 Andre la Riviere Zwolle 16-06-1968 M 51:47 12,28
24 Jan Gremmen Oudeschild 13-09-1959 M 51:50 12,27
25 Damon Colin Burgman Almere 19-12-2000 M 51:55 12,25
26 Dorien Sombroek Volendam 29-09-1963 V 51:56 12,25
27 Alie Zwarthoed Volendam 20-04-1960 V 51:58 12,24
28 Dave Mason Utrecht 30-01-1980 M 52:41 12,07
29 Roland van den Brink Oosterend 15-09-1965 M 52:53 12,03
30 Marianne Messelink Amsterdam 02-12-1992 V 53:22 11,92
31 Simon Lap Den Burg 20-05-1968 M 53:23 11,91
32 Guido Schuijl Den Hoorn  16-02-1976 M 53:46 11,83
33 Marieke de Vries Den Burg 26-05-1980 V 53:54 11,80
34 Klaas Pieter Zuidewind Oudeschild 26-02-1966 M 54:05 11,76
35 Martine de Groot Burgerbrug 01-07-1981 V 54:20 11,71
36 Jan Jacob Rab Den Burg 03-03-1959 M 54:25 11,69
37 Martin van der Vlist Oosterend 12-07-2000 M 55:51 11,39
38 Iris Barhorst Den Burg 12-09-1988 V 55:52 11,38
39 Etienne Alderlieste Woerden 14-10-1982 M 55:53 11,38
40 Lola Boogaard Den Burg 08-07-1998 V 56:13 11,31
41 Koen Wiegand Culemborg 30-10-1959 M 56:16 11,30
42 Nancy den Besten Culemborg 08-12-1967 V 56:17 11,30
43 Martin Witvliet Oudeschild 13-09-1968 M 56:42 11,22
44 Bob Vink Culemborg 08-12-1965 M 57:14 11,11
45 Laurien Bakker Den Burg 19-10-1959 V 57:38 11,04
46 Annie de Kroon-Brouwer Oosterend 28-11-1983 V 58:32 10,87
47 Cees Witte Oosterend  17-11-1954 M 58:44 10,83
48 Annemarie Kets Culemborg 21-08-1974 V 58:49 10,81
49 Fred Poede Oosterend  15-05-1974 M 58:51 10,81
50 Erna Pool De Cocksdorp 20-03-1976 V 58:52 10,80
51 Theo Mossel Edam 09-04-1954 M 59:04 10,77
52 Riny Roeper Oudeschild 05-11-1960 V 59:21 10,72
53 Sebastiaan Hut Nieuw-Roden 17-03-1989 M 59:39 10,66
54 Corina Boshuizen Amsterdam 18-05-1977 V 1:00:02 10,04
55 Henk Kikkert Den Burg 10-02-1952 M 1:00:33 10,50
56 Ed van der Ham Oudeschild 21-09-1952 M 1:00:41 10,48
57 Kees van Belzen Ritthem 06-12-1952 M 1:00:52 10,45
58 Monica Bruining Den Burg 07-04-1971 V 1:00:53 10,45
59 Yvonne Copier Culemborg 24-12-1973 V 1:01:20 10,37
60 Karen Hofland Culemborg 08-11-1971 V 1:01:21 10,37
61 Alexander Alofs Culemborg 02-04-1982 M 1:01:22 10,36
62 Kees Dros Den Burg 19-12-1962 M 1:01:34 10,33
63 Johan Eldering Oosterend 13-10-1963 M 1:01:59 10,26
64 Michiel de Boer De Koog 08-09-1953 M 1:02:13 10,22
65 Jan Wiering Den Burg 29-08-1961 M 1:02:18 10,21
66 Piet Kooy De Cocksdorp 21-01-1955 M 1:02:34 10,17
67 Gea van Gijssel Den Burg 30-01-1965 V 1:02:36 10,16
68 Irene Buijs Oudeschild 24-01-1963 V 1:03:30 10,02
69 Tini Zwarthoed Edam 01-05-1952 V 1:03:35 10,00
70 Brigitte Godefroid Beusichem 17-02-1971 V 1:03:39 9,99
71 Floor Lindhout Rotterdam 18-01-1991 M 1:04:30 9,86
72 Marijke de Beer Den Burg 08-04-1959 V 1:04:38 9,84
73 Gerard Schuiling Den Burg 09-10-1956 M 1:05:51 9,66
74 Vincent van der Velde Den Burg 10-04-1974 M 1:06:10 9,61
75 Suzanne Eggink Almere 28-09-1983 V 1:06:22 9,58
76 Albert Kuilder Almelo 02-06-1947 M 1:06:37 9,55
77 Marijn Lindhout De Waal 26-03-1941 M 1:07:16 9,45
78 Sandra Westerlaken Den Burg 22-02-1982 V 1:07:17 9,45
79 Aryan Boshuis Den Burg 24-01-1974 M 1:07:18 9,45
80 Tryntsje Postma Den Hoorn 10-02-1964 V 1:08:45 9,25
81 Ellen Berger Den Burg 24-04-1962 V 1:09:01 9,22
82 Martine Bosma Den Burg 26-05-1963 V 1:09:02 9,21
83 Alice Reinders Den Burg 08-06-1963 V 1:09:22 9,17
84 Dia Maat Den Burg 09-01-1976 V 1:09:23 9,17
85 Rina Daalder-Boonman Den Burg 11-10-1964 V 1:09:24 9,16
86 Yvonne Bakker Den Burg 08-04-1960 V 1:10:05 9,07
87 Marjan van Tateove Oudeschild 25-10-1968 V 1:12:30 8,77
88 Emile Seegers Den Burg 16-07-1962 M 1:12:31 8,77
89 Tineke Stegehuis Borne 12-11-1959 V 1:13:33 8,65
90 Jan Stegehuis Borne 23-01-1960 M 1:13:33 8,65
91 Nana Blumer Culemborg 03-10-1974 V 1:13:37 8,64
             
  21.1 kilometer          
  Naam Woonplaats Gebdatum Cat Tijd km/uur
1 Lutz Lohse Den Burg 21-03-1964 M50 1:23:38 15,14
2 Joost Brouwer De Waal 16-05-1992 M 1:29:32 14,14
3 Remi Boshuizen Amsterdam 10-03-1974 M40 1:29:42 14,11
4 Ger Vlaming Oosterend 11-06-1968 M40 1:36:02 13,18
5 Joost Vlaming Oosterend  05-11-1970 M40 1:36:38 13,10
6 Arnold Leijstra Den Burg 26-03-1973 M40 1:36:48 13,08
7 Martien Witte Den Burg 14-09-1960 M50 1:37:13 13,02
8 Muriel Brink Rheden 23-05-1979 M 1:39:03 12,78
9 Aline Fenneman Amsterdam 31-07-1993 V 1:39:29 12,73
10 Arjan van Maldegem Oudeschild 28-11-1985 M 1:42:11 12,39
11 Andries Tolman Oldeholtpade 29-07-1954 M50 1:46:11 11,92
12 Peter Bancken Den Burg 13-02-1967 M50 1:47:51 11,74
13 Marnix de Witte De Koog 01-12-1969 M40 1:48:45 11,64
14 Dirk van den Born Amsterdam 05-06-1957 M50 1:50:07 11,50
15 Olaf Ortmann Oberhausen 03-10-1971 M40 1:53:53 11,12
16 Anja Foerschner De Cocksdorp 07-05-1981 V 1:55:43 10,94
17 Bastian Iulsen Frankfurt 18-07-1985 M 1:55:56 10,92
18 Robert Hehlgans Hamburg 11-08-1984 M 1:55:57 10,92
19 Remco Haxe Beusichem 27-02-1967 M50 1:57:55 10,74
20 Yvonne Duivenvoorden Culemborg 07-05-1966 V 1:57:55 10,74
21 Martin Esman Bussum 24-04-1958 M50 2:00:40 10,49
22 Caroline Hartdorff Broek in Waterland 27-05-1977 V 2:02:16 10,35
23 Duncan van Stelten Almere 02-07-1994 M 2:03:44 10,23
24 Berney van Stelten Almere 16-07-1969 M40 2:03:45 10,23
25 Arion Sijmens 's-Hertogenbosch 18-07-1968 V 2:04:04 10,20
26 Remco Oostra Den Burg 17-07-1975 M40 2:04:13 10,19
27 Hans Beijerbergen De Koog 15-04-1950 M50 2:16:56 9,25
28 Sake Ruiter Den Burg 30-11-1960 M50 2:32:47 8,29

Uitslag 2017 op volgorde

Uitslagen Halve marathon De Waal    
De Waal-Texel - Zaterdag 11 maart 2017    
RECR, 5 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Coen vd Kerkhof 2004 Den Burg 19:34
2 Rene Sterk 1964 Amsterdam 22:35
3 Jeroen Kok 1992 Bodegraven 23:06
4 Ruud Maartens 1961 Enkhuizen 23:55
5 Mario Lefervere 1961 Amsterdam 25:00
6 Jan Altenburg 1981 Zoetermeer 25:40
7 Rick Westerdaal 1965 Edam 26:11
8 Marijn Weber 2004 Den Burg 27:00
9 Eva van Willigen 2002 Aerdenhout 27:26
10 Rob de Jager 1953 Deurne 27:36
11 Evert Bosch 1981 Gouda 27:51
12 Edgar Brittijn 1980 Waddinxveen 28:24
13 Johan Eldering 1963 Oosterend 28:38
14 Michel Stasse 1982 Vuren 28:52
15 Carla Smit 1957 Den Burg 29:01
16 Sander Kroon 1991 De Waal 29:23
17 Anna Lisa 1989 Ridderkerk 30:12
18 Karien Blankenburgh 1968 Den Burg 30:39
19 Annelies Graaf 1953 Den Burg 30:54
20 Judith Boersen 1988 Den Burg 31:26
21 Didy Boerhorst 1964 Den Burg 31:28
22 Ronald van Rongen 1964 Den Burg 31:30
23 Martijn Vink 1980 Den Haag 31:31
24 Jasper Slegh  2002 De Waal 31:58
25 Riana Daalder 1964 Den Burg 33:33
26 Joke Dros 1959 Den Burg 33:34
27 Mariska Pol 1974 Oudeschild 34:26
28 Anita Rab 1961 Den Burg 34:30
29 Deborah Singer 1971 Oosterend Nh 35:42
30 Maaike Monsma 1984 Den Hoorn Texel 35:42
31 Lizanne Kroon 1994 Haarlem 36:07
32 Monique Schetter 1966 Vianen 38:42
33 Netty de Jager 1955 Deurne 38:42
34 Jolanda Leijen 1976 Den Burg 39:52
35 Ronald Kroon 1962 De Koog 39:53
36 Marion van Belzen 1958 Ritthem 40:06
         
10.6 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Jaap Witte 1982 Den Burg 37:47
2 Jordy Vinke 1974 Oudeschild 38:04
3 Jesse Schuijl 1991 De Koog 41:35
4 Jeroen Driehuis 1986 Zwolle 43:29
5 Gauke van Lingen 1967 De Koog 45:37
6 Niels Jeroen Bos 1978 Den Burg 45:38
7 Jan Koopman 1971 Den Helder 45:54
8 Martin de Vos 1962 Den Helder 46:42
9 Hessel Arensman 1996 Den Burg 46:56
10 Nico Kikkert 1966 Den Burg 47:01
11 Joshua van der Voort 2001 Den Burg 47:13
12 Frits van der Gracht 1958 Den Burg 47:14
13 Maikel van der Gracht 1990 Den Burg 47:16
14 Frank Bakker 1973 Hippolytushoef 49:00
15 Jaap Hoogenraad 1986 Den Burg 49:10
16 Jan Zijm 1957 Den Burg 49:13
17 Gertjan de Wit 1967 De Waal 49:43
18 Gerco Aberson 1969 Den Burg 50:20
19 Judith van Bleijswijk 1965 Den Burg 50:42
20 Bart Claeys 1988 Julianadorp 50:43
21 Jaap van Houten 1977 Haarlem 52:19
22 Erik Wuis 1975 Den Burg 52:24
23 Yanneke de Porto 1993 Oudeschild 52:29
24 Marieke de Vries 1980 Den Burg 52:29
25 Remco Zijerveld 1982 Den Burg 52:31
26 Martin van Tatenhove 1964 Oudeschild 54:02
27 Mark-Peter Graaf 1965 Den Burg 54:09
28 Klaas Pieter Zuidewind 1966 Oudeschild 54:13
29 Annegreet van der Vis 1966 Oosterend Nh 54:25
30 Matthias Bortz 1977 Schwaentz de 55:10
31 Frank Ellen 1988 Den Burg 55:17
32 Dick Groot 1964 Heiloo 55:31
33 Marleen Bakker-Glim 1978 Hippolytushoef 55:32
34 Peter Meijer 1964 Julianadorp 55:57
35 Sido Overdijk 1962 Den Hoorn 56:05
36 Robert Nouwen 1969 Den Burg 56:13
37 Jan Jacob Rab 1959 Den Burg 56:24
38 Marianne Meijer 1968 Julianadorp 56:30
39 Rob Arensman 1958 Den Burg 57:10
40 Marielle Nitsche 1982 Oosterend 57:20
41 Laurien Bakker 1959 Den Burg 57:23
42 Myra van Es 1945 Den Helder 57:28
43 Annie Brouwer 1983 Oosterend Nh 57:32
44 Lianne Brouwer 1991 Heerhugowaard 57:33
45 Harry Geritsma 1962 Den Hoorn 57:34
46 Nick Hoogenbosch 1964 Julianadorp 57:59
47 Olaf Witte 1972 Den Burg 58:06
48 Martin Witvliet 1968 Oudeschild 58:07
49 Paul Smeets 1950 Geulle 58:08
50 Mieke Smeets 1972 Geulle 58:09
51 Aad Dekker 1959 Alkmaar 58:10
52 Lucie Bergman 1991 De Koog 58:10
53 Petra Plugge 1968 Julianadorp 58:22
54 Louise vd Sluis 1969 Den Burg 58:49
55 Emmy Bakker 1964 Den Burg 59:18
56 Erna Pool 1976 De Cocksdorp 59:35
57 Ysbrand Haagsma 1950 Julianadorp 59:51
58 Emile Seegers 1962 Den Burg 59:52
59 Jacobus van Heest 1962 Ridderkerk 59:58
60 Alex Cofino 1961 Den Burg 1:00:01
61 Ed van der Ham 1952 Oudeschild 1:00:09
62 Marjolein v d Lugt 1982 Haarlem 1:00:34
63 Mark van de Reep 1973 De Koog 1:00:36
64 Sandra Schuin 1967 Soest 1:00:36
65 Arco Garritsen 1964 Den Burg 1:00:41
66 Kees Dros 1962 Den Burg 1:00:49
67 Guido Schuijl 1976 Den Hoorn Texel 1:00:50
68 Piet Kooij 1955 De Cocksdorp 1:00:57
69 Janny Vlaming 1953 De Waal 1:01:25
70 Margriet Kribben 1962 Callantsoog 1:01:28
71 Gea van Gijssel 1965 Den Burg 1:01:32
72 Joost Brieko 1966 De Koog 1:02:01
73 Mirjam Fortgens 1971 Den Burg 1:02:54
74 Peter vd Voort 1966 Den Burg 1:03:04
75 Michiel de Boer 1953 De Koog 1:03:24
76 Marian van Tatenhove 1968 Oudeschild 1:03:47
77 Elise Duinker 1981 Oosterend 1:04:04
78 Michelle Groottelaar 1992 Den Burg 1:04:09
79 Marijke de Beer 1959 Den Burg 1:05:04
80 Irene Buijs 1963 Oudeschild 1:05:06
81 Albert Kuilder 1947 Almelo 1:05:28
82 Trijntsje Postma 1964 Den Hoorn 1:05:30
83 Marieke Ruys 1959 Alkmaar 1:05:36
84 Aafke Keizer-Zijlstra 1957 St.-Annaparochie 1:05:38
85 Joke Roeper 1949 Texel 1:06:25
86 Tineke Stegehuis 1959 Borne 1:07:27
87 Renate Mulder 1973 Ambt Delden 1:07:51
88 Danny Verswijveren 1971 De Koog 1:08:08
89 Matty de Beer 1944 Nieuwegein 1:08:19
90 Karin Zoer - Zoetelief 1967 De Koog 1:08:32
91 Gitta Rommets 1964 Den Hoorn 1:08:55
92 Jan Stegehuis 1960 Borne 1:09:01
93 Maarten Smit 1946 Den Burg 1:09:47
94 Nel Pot 1948 Den Helder 1:09:47
95 Marijn van Lindhout 1941 De Waal 1:10:12
96 Leandro  v Karsen 1984 Den Burg 1:10:24
97 Markine Bosma 1963 Den Burg 1:10:24
98 Patricia Barreto 1966 De Koog 1:10:33
99 Yvonne Bakker 1960 Den Burg 1:11:03
100 Jolanda van Groningen 1963 Den Hoorn 1:11:22
101 Roelanda van de Kamer 1965 Julianadorp 1:11:23
102 Dia Maat 1976 Den Burg 1:12:01
103 Ellen Eelman-Vlaming 1989 Den Burg 1:26:44
         
21.1 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Tim Tesselaar 1995 Den Helder 1:14:28
2 Hans Boender 1972 Ijsselstein 1:27:11
3 Remko Nagtegaal 1968 Zuid Eierland 1:27:26
4 Remi Boshuizen 1974 Amsterdam 1:27:48
5 Joost Brouwer 1992 Den Burg 1:28:09
6 Erik Leibbrand 1964 Den Helder 1:29:21
7 Ronald Jacobs 1965 Den Helder 1:29:55
8 Martien Witte 1960 Den Burg 1:29:58
9 Frits van Twuyver 1969 Callantsoog 1:30:16
10 Robbert Boersen 1975 Oudeschild 1:30:44
11 Jasper Keizer 1957 St.-Annaparochie 1:33:25
12 Jerry van Duivenbooden 1992 Julianadorp 1:36:01
13 Jan Brinkers 1956 Maarssen 1:36:23
14 Erik Witte 1984 Amsterdam 1:37:37
15 Ger Vlaming 1982 Oosterend 1:37:51
16 Arnold Leijstra 1973 Den Burg 1:38:43
17 Nathalie Dragt 1969 Den Helder 1:39:27
18 Pierre Bonnet 1960 Den Burg 1:42:12
19 Dick van Belen 1953 Katwijk 1:42:31
20 Benz van Heerwaarde 1971 Assen 1:42:47
21 Claudia Geldermans 1978 Den Helder 1:45:30
22 Andries Tolman 1954 oldeholtepade 1:45:58
23 Peter Kreeft 1968 Den Burg 1:46:06
24 Anno van den Bosch 1965 Den Helder 1:46:32
25 Silve Schoorl 1988 Den Burg 1:46:40
26 Jan Reuvekamp 1963 Zwolle 1:47:28
27 Marina Langendoen-Zijp 1977 Den Helder 1:48:19
28 Arjan van Maldegem 1985 Oudeschild 1:48:25
29 Marco Langendoen 1978 Den Helder 1:48:27
30 Paul van den Bril 1954 Antwerpen (B) 1:48:44
31 Marnix de Witte 1969 De Koog 1:50:19
32 Flip Bruins 1957 Capelle ad IJssel 1:51:51
33 Hannes Martens 1975 haarlem 1:53:26
34 Jan vd Star 1951 Den Burg 1:53:32
35 Tineke Mellema-Hoving 1970 Julianadorp 1:55:55
36 Fleur van Heest 1994 Ridderkerk 1:56:31
37 Nicolette van der Hoek 1973 Aerdenhout 1:57:13
38 Jeen Bruinsma 1958 Katlijk 1:58:25
39 Wilma Hemstra 1966 Weidum 1:58:25
40 Chris Vermeulen 1966 Den Helder 1:59:32
41 Kees van Belzen 1952 Ritthem 2:01:02
42 Fleur van den Nieuwendijk 1982 Alkmaar 2:03:23
43 Maybritt Barends 1990 Breezand 2:04:40
44 Petra Witte 1978 Den Burg 2:06:06
45 Jan-Hein Vet 1967 Den Hoorn Texel 2:08:09

Uitslag 2016 op volgorde

  HALVE MARATHON DE WAAL    12 maart 2016  
  UITSLAGENLIJST  1250 m  jeugd  t/m 8 jaar    
               
Plts Naam Woonplaats Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 Mervin de Witte De Koog 1e J8 5:14 14,22 4:13
2 Tess van de Kerkhof Den Burg 1e V8 5:29 13,57 4:25
3 Kristien Landman Den Burg 2e V8 5:56 12,54 4:47
4 Fleur Zoetelief Oosterend 3e V8 6:02 12,33 4:51
5 Viggo Witte Den Helder 2e J8 6:08 12,13 4:56
6 Floor Vendel Den Burg 4e V8 6:21 11,72 5:07
7 Sam Westra Den Burg 3e J8 6:27 11,54 5:12
8 Daan Aberson Den Burg 4e J8 6:42 11,10 5:24
9 Evy de Boer   5e V8 6:43 11,08 5:25
10 Sterrelijn Schneiders Oosterend 6e V8 6:51 10,86 5:31
11 Esther Smit Oosterend 7e V8 6:53 10,81 5:33
12 Eva Vlaming Oosterend 8e V8 7:12 10,33 5:48
13 Emiel Schipper De Waal 5e J8 7:20 10,15 5:54
14 Sofie Witte Den Helder 9e V8 7:27 9,99 6:00
15 Sienna van Arkel   10e V8 8:45 8,50 7:03
16 Vivian van der Zwaag Den Burg 11e V8 8:50 8,42 7:07
17 Vaya van der Zwaag Den Burg 12e V8 8:50 8,42 7:07
18 Tess Vendel Den Burg 13e V8 8:58 8,30 7:13
19 Jet Vendel Den Burg 14e V8 8:59 8,28 7:14
20 Morris van Arkel   6e J8 8:59 8,28 7:14
               
  UITSLAGENLIJST  1250 m  jeugd   9 t/m 11 jaar    
               
Plts Naam Woonplaats Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 Jerom Verstraaten Den Burg 1e J11 5:03 14,73 4:04
2 Esmee Ellen Den Burg 1e M11 5:15 14,17 4:14
3 Imme van de Kerkhof Den Burg 2e M11 5:17 14,08 4:15
4 Berber van der Duin   3e M11 5:26 13,69 4:22
5 Daan Vlaming Oosterend 2e J11 5:34 13,37 4:29
6 Sofie Vlaming Oosterend 4e M11 5:35 13,33 4:30
7 Quinty de Boer De Koog 5e M11 5:38 13,21 4:32
8 Teun Vendel Den Burg 3e J11 5:47 12,87 4:39
9 Iris van Heerwaarden   6e M11 5:53 12,65 4:44
10 Nick van der Sar Den Burg 4e J11 6:24 11,63 5:09
11 Ella ten Pas   7e M11 6:24 11,63 5:09
12 Dave van der Sar Den Burg 5e J11 6:31 11,42 5:15
13 Joran Schipper De Waal 6e J11 6:50 10,89 5:30
               
  UITSLAGENLIJST  2500 m  jeugd   12 t/m 15 jaar    
               
1 Dorus Overmaat Oosterend 1e J15 9:40 15,39 3:53
2 Shenna Kreeft Den Burg 1e M15 11:01 13,51 4:26
               
  UITSLAGENLIJST  5000 m           
Plts Naam Woonplaats Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 Martijn v Haren Groningen 1e Recr 16:51 17,80 3:22
2 Jimmy van Bemmel Leiden 2e Recr 18:44 16,01 3:44
3 Michael Westenbeek Voorschoten 3e Recr 20:20 14,75 4:04
4 Jeroen van der Sar Den Burg 4e Recr 20:57 14,32 4:11
5 Dennie Banda Den Burg 5e Recr 21:58 13,66 4:23
6 Coen vd Kerkhof Den Burg 6e Recr 21:58 13,66 4:23
7 Otto Zeijpveld Lochem 7e Recr 22:17 13,46 4:27
8 Margot van der Ven Den Burg 8e Recr 22:24 13,39 4:28
9 Rene Regeer Leiden 9e Recr 22:40 13,24 4:32
10 Roel Sint Voorschoten 10e Recr 22:53 13,11 4:34
11 Mart Kikkert Den Burg 11e Recr 23:25 12,81 4:41
12 Marieke Verstijen Voorschoten 12e Recr 23:47 12,61 4:45
13 Jesse Visser Den Burg 13e Recr 25:23 11,82 5:04
14 Thijs Visser Den Burg 14e Recr 25:27 11,79 5:05
15 Rick Westerdaal Edam 15e Recr 25:33 11,74 5:06
16 Rob de Jager Deurne 16e Recr 25:42 11,67 5:08
17 Mario Lefevere Amsterdam 17e Recr 25:56 11,57 5:11
18 Els Dudink Groningen 18e Recr 26:11 11,46 5:14
19 Ben Wagenvoort Zaandam 19e Recr 26:14 11,44 5:14
20 Ysbrand Haagsma Julianadorp 20e Recr 26:24 11,36 5:16
21 Esther Tukkers Nijverdal 21e Recr 26:45 11,22 5:21
22 Ed Zijl Voorschoten 22e Recr 26:51 11,17 5:22
23 Marijn Loebek Den Burg 23e Recr 27:31 10,90 5:30
24 Bouke Weber Den Burg 24e Recr 27:44 10,82 5:32
25 Henk van Leeuwen Den Hoorn 25e Recr 28:05 10,68 5:37
26 Carolien van Breukelen Voorschoten 26e Recr 28:09 10,66 5:37
27 Jasmijn Baptist Den Burg 27e Recr 28:17 10,61 5:39
28 Willem Daman Oosterend 28e Recr 28:31 10,52 5:42
29 Hanny Hegeman Wierden 29e Recr 28:57 10,36 5:47
30 Anja van Brugge Den Helder 30e Recr 29:05 10,32 5:49
31 Peter Scheers Nieuwekerk ad IJssel 31e Recr 29:25 10,20 5:53
32 Klaas Pompert Den Helder 32e Recr 29:47 10,07 5:57
33 Petra van der Sar Den Burg 33e Recr 29:47 10,07 5:57
34 Emma van Stolk Nieuwekerk ad IJssel 34e Recr 29:51 10,05 5:58
35 Johan Hazenbroek Rotterdam 35e Recr 29:58 10,01 5:59
36 Tim van Houten Leiden 36e Recr 30:01 9,99 6:00
37 Corrie Mechelse Voorschoten 37e Recr 30:04 9,98 6:00
38 Annelies Graaf Den Burg 38e Recr 30:43 9,77 6:08
39 Angela Kolthoorn Oosterend 39e Recr 30:48 9,74 6:09
40 Didy Boerhorst Den Burg 40e Recr 31:05 9,65 6:13
41 Karina Stegeman Nijverdal 41e Recr 31:05 9,65 6:13
42 Colinda Vlaming De Cocksdorp 42e Recr 31:31 9,52 6:18
43 Sigrid Slegh-Collou De waal 43e Recr 32:09 9,33 6:25
44 Marjolein Duinmaijer Oosterend Nh 44e Recr 32:10 9,33 6:26
45 Sarah Westerlaken Haarlem 45e Recr 32:23 9,22 6:30
46 Marloes Westerink Wierden 46e Recr 32:42 9,17 6:32
47 Margit Groothuis Wierden 47e Recr 32:42 9,17 6:32
48 Gerrit Diepeveen Wierden 48e Recr 32:51 9,13 6:34
49 Caroline Ran Den Burg 49e Recr 32:53 9,12 6:34
50 Mariska Pol-Buren Oudeschild 50e Recr 32:54 9,12 6:34
51 Marije Binsbergen Oosterend 51e Recr 33:20 9,00 6:40
52 Willem Boon Den Hoorn Texel 52e Recr 33:39 8,92 6:43
53 Netty Driehuis De Waal 53e Recr 33:48 8,88 6:45
54 Annette van Ruitenburg De Waal 54e Recr 35:00 8,57 7:00
55 Lizanne Kroon Haarlem 55e Recr 35:13 8,52 7:02
56 Nanette Egberts Zeewolde 56e Recr 35:50 8,37 7:10
57 Deborah Singer Oosterend Nh 57e Recr 36:18 8,26 7:15
58 Lida Westdorp De Koog 58e Recr 39:30 7,60 7:54
59 Rein van Kampen Bussum 59e Recr 41:22 7,25 8:16
               
  UITSLAGENLIJST  10600 m           
               
1 Danny Binnendijk Bodegraven 1e Man 37:19 16,96 3:32
2 Jaap Witte Den Burg 2e Man 37:51 16,72 3:35
3 Jordy Vinke Oudeschild 3e Man 38:02 16,64 3:36
4 Mathijs Duin Wageningen 4e Man 41:03 15,42 3:53
5 Freek van Zoest Voorschoten 5e Man 41:38 15,20 3:56
6 Jesse Schuijl De Koog 6e Man 42:19 14,96 4:00
7 Axel Garritsen Den Burg 7e Man 43:06 14,69 4:05
8 Jan Koopman Den Helder 8e Man 43:22 14,60 4:06
9 Martin de Vos Den Helder 9e Man 45:47 13,83 4:20
10 Jan Zijm Den Burg 10e Man 46:43 13,55 4:25
11 Niels Jeroen Bus Den Burg 11e Man 46:47 13,53 4:26
12 Stefan Herdick Schalksmuhle 12e Man 46:50 13,52 4:26
13 Michiel Lohse Den Burg 13e Man 46:56 13,49 4:26
14 Nico Kikkert Den Burg 14e Man 47:12 13,41 4:28
15 Ingrid van Lubek Hilversum 1e Vrouw 47:24 13,35 4:29
16 Caecile Schalker Leiden 2e Vrouw 47:34 13,31 4:30
17 Rudolf Bakker Amsterdam 15e Man 47:55 13,21 4:32
18 Koen van der Meer Den Burg 16e Man 47:57 13,20 4:32
19 Marieke Jonker Haarlem 3e Vrouw 48:03 13,17 4:33
20 Jan Gremmen Oudeschild 17e Man 48:17 13,11 4:34
21 Ramon Schneiders Oosterend 18e Man 49:27 12,80 4:41
22 Lize Vlaming Den Burg 4e Vrouw 50:52 12,44 4:49
23 Arjan Vos Voorschoten 19e Man 51:07 12,38 4:50
24 Martin van Tatenhove Oudeschild 20e Man 51:09 12,38 4:50
25 Gerco Aberson Den Burg 21e Man 51:14 12,36 4:51
26 Markus Gersthage Oosterend 22e Man 51:14 12,36 4:51
27 Jeroen Plag De Cocksdorp 23e Man 51:17 12,34 4:51
28 Mariska Witte Oudeschild 5e Vrouw 51:21 12,33 4:52
29 Menno Heetveld Rotterdam 24e Man 51:47 12,22 4:54
30 Carlo Witte Den Hoorn Texel 25e Man 51:49 12,22 4:54
31 Paul Hulshof Wierden 26e Man 51:52 12,20 4:54
32 Pablo Brandenburg Den Burg 27e Man 52:43 12,01 4:59
33 Joshua van der Voort Den Burg 28e Man 52:52 11,97 5:00
34 Cindy Ginjaar-van Dijk Leiden 6e Vrouw 53:01 11,94 5:01
35 Angelique Regeer Leiden 7e Vrouw 53:07 11,92 5:02
36 Tom Rijkers Oosterend Nh 29e Man 53:13 11,90 5:02
37 Ruud Maartens Enkhuizen 30e Man 53:28 11,84 5:04
38 Rene Jager Den Hoorn 31e Man 53:34 11,82 5:04
39 Joost Bussem Julianadorp 32e Man 53:41 11,79 5:05
40 Nick Hoogenbosch Julianadorp 33e Man 53:42 11,79 5:05
41 Roland Nauw Zwolle 34e Man 53:46 11,77 5:05
42 Sandra Witte Oudeschild 8e Vrouw 54:03 11,71 5:07
43 Harry Gerritsma Den Hoorn Texel 35e Man 54:08 11,69 5:07
44 Jan Jacob Rab Den Burg 36e Man 54:14 11,67 5:08
45 Rob Arensman Den Burg 37e Man 54:30 11,62 5:09
46 Bernien Rotman Wierden 9e Vrouw 54:34 11,60 5:10
47 Ed van der Ham Oudeschild 38e Man 54:35 11,60 5:10
48 Romke Milder Den Hoorn Texel 10e Vrouw 54:38 11,59 5:10
49 Jeannette Smit Den Helder 11e Vrouw 54:42 11,57 5:11
50 Laurien Bakker Den Burg 12e Vrouw 54:54 11,53 5:12
51 Paul van den Bril Belgie 39e Man 54:55 11,53 5:12
52 Lucie Veeger De Cocksdorp 13e Vrouw 55:07 11,49 5:13
53 Marit Zijm Den Burg 14e Vrouw 55:07 11,49 5:13
54 Mels Daalder Den Burg 40e Man 55:45 11,35 5:17
55 Cees Witte Oosterend Nh 41e Man 56:26 11,22 5:20
56 Floor Lindhout Rotterdam 42e Man 56:40 11,17 5:22
57 Fee Man Voorschoten 15e Vrouw 56:41 11,17 5:22
58 Marlous Jespers Oegstgeest 16e Vrouw 56:47 11,15 5:22
59 Bas Mulder Oudeschild 43e Man 56:59 11,11 5:24
60 Tina Renkema Den Burg 17e Vrouw 57:06 11,09 5:24
61 Thomas Richter Den Burg 44e Man 57:17 11,05 5:25
62 Emmy Bakker Den Burg 18e Vrouw 57:40 10,98 5:27
63 Piet Kooy De Cocksdorp 45e Man 58:13 10,87 5:31
64 Kees Dros Den Burg 46e Man 58:13 10,87 5:31
65 Denise Berkhoff Den Helder 19e Vrouw 58:16 10,86 5:31
66 Ivo Witte Den Helder 47e Man 58:17 10,86 5:31
67 Martin Dubbink Vriezenveen 48e Man 58:48 10,77 5:34
68 Jolanda K舂pfer-Ouwehand   J ulianadorp           1 20e Vrouw 58:50 10,76 5:34
69 Aad Dekker Alkmaar 49e Man 59:27 10,65 5:38
70 Annie Brouwer Oosterend Nh 21e Vrouw 59:31 10,64 5:38
71 Lianne Brouwer Heerhugowaard 22e Vrouw 59:33 10,63 5:38
72 Lisette Tak Den Helder 23e Vrouw 59:42 10,60 5:39
73 Frederiek Tinssen Hoge Hexel 24e Vrouw 59:52 10,57 5:40
74 Janny Vlaming   25e Vrouw 1:00:24 10,48 5:43
75 Luuk de Jong Den Burg 50e Man 1:00:45 10,42 5:45
76 Olaf Witte Den Burg 51e Man 1:00:58 10,38 5:46
77 Mirjam Fortgen Den Burg 26e Vrouw 1:01:05 10,36 5:47
78 Rientje de Vries Den Burg 52e Man 1:01:15 10,34 5:48
79 Petruska Timmer Oudeschild 27e Vrouw 1:01:19 10,32 5:48
80 Arco Garritsen Den Burg 53e Man 1:01:22 10,32 5:49
81 Hester Douma Den Helder 28e Vrouw 1:01:30 10,29 5:49
82 JACOB de JONG Vriezenveen 53e Man 1:01:30 10,29 5:49
83 Henk Jurgens Wierden 54e Man 1:01:36 10,28 5:50
84 Erna Pool De Cocksdorp 29e Vrouw 1:01:52 10,23 5:51
85 Luberta Brugging Wierden 30e Vrouw 1:02:02 10,20 5:52
86 Sisha van Heerwaarden Vlaardingen 31e Vrouw 1:02:35 10,12 5:55
87 Leonie Daman Den Burg 32e Vrouw 1:02:41 10,10 5:56
88 Jan Boon Den Burg 56e Man 1:02:46 10,09 5:56
89 Edwin Krom Den Burg 57e Man 1:02:48 10,08 5:57
90 Martijn Zoomer Zaandam 58e Man 1:02:55 10,06 5:57
91 Cathalijn Rijkers Oosterend Nh 33e Vrouw 1:02:58 10,05 5:58
92 Tanja Sinnige Grootebroek 34e Vrouw 1:03:02 10,04 5:58
93 Lucie Burgman De Koog 35e Vrouw 1:03:02 10,04 5:58
94 Murielle Heideman Haarlem 36e Vrouw 1:03:05 10,03 5:58
95 Elise Duinker Oosterend 37e Vrouw 1:03:07 10,03 5:58
96 Rijk Molenaar De Koog 59e Man 1:03:08 10,03 5:59
97 Mariette Boot De Waal 38e Vrouw 1:03:14 10,01 5:59
98 Marijke de Beer Den Burg 39e Vrouw 1:03:18 10,00 5:59
99 Ronald v Rongen Den Burg 60e Man 1:04:29 9,82 6:06
100 Maarten Smit Den Burg 61e Man 1:04:29 9,82 6:06
101 Leonie van Noort Amsterdam 40e Vrouw 1:04:50 9,76 6:08
102 Dineke Dubbink Vriezenveen 41e Vrouw 1:05:04 9,73 6:10
103 Angeliek de Jong Vriezenveen 42e Vrouw 1:05:04 9,73 6:10
104 Renate Daman Den Burg 43e Vrouw 1:05:06 9,72 6:10
105 Janine Nauw Den Burg 44e Vrouw 1:05:18 9,69 6:11
106 Dorien Boer Den Burg 45e Vrouw 1:05:35 9,65 6:12
107 Alice Reinders Den Burg 46e Vrouw 1:05:48 9,62 6:14
108 Henk Kikkert Den Burg 62e Man 1:05:48 9,62 6:14
109 Els de Bruijn Den Helder 47e Vrouw 1:05:57 9,60 6:15
110 Peter van der Voort Den Burg 63e Man 1:06:08 9,57 6:16
111 Hans Beijersbergen De Koog 64e Man 1:06:09 9,57 6:16
112 Wendy van der Voort Den Burg 48e Vrouw 1:06:10 9,57 6:16
113 Jacqueline van der Vis Oosterend 49e Vrouw 1:06:26 9,53 6:17
114 Marten Hinsenveld Wierden 65e Man 1:06:31 9,52 6:18
115 Jan Koers Wierden 66e Man 1:06:31 9,52 6:18
116 Irene Buijs Oudeschild 50e Vrouw 1:06:43 9,49 6:19
117 Nienke Blanken Den Burg 51e Vrouw 1:07:00 9,45 6:21
118 Marijn Lindhout De Waal 67e Man 1:07:16 9,41 6:22
119 Ronald Kroon De Koog 68e Man 1:07:46 9,34 6:25
120 Nicole Visser De Koog 52e Vrouw 1:07:48 9,34 6:25
121 Andre Schoo De Koog 69e Man 1:07:48 9,34 6:25
122 Marco Tuntelder Den Burg 70e Man 1:08:20 9,26 6:28
123 Wolfgang Ruhnert Fulda Duitsland 71e Man 1:08:21 9,26 6:28
124 Max van Beurden Vroomshoop 72e Man 1:08:24 9,25 6:29
125 Linda Tjepkema Den Burg 53e Vrouw 1:10:00 9,04 6:38
126 Marieke Ruys Alkmaar 54e Vrouw 1:10:25 8,99 6:40
127 Esther Sinnige Amsterdam 55e Vrouw 1:10:26 8,99 6:40
128 Femke Witte Oosterend 56e Vrouw 1:11:07 8,90 6:44
129 Ellen Berger-Okkels Den Burg 57e Vrouw 1:11:27 8,86 6:46
130 Gerard Schuiling Den Burg 73e Man 1:13:33 8,61 6:58
131 Leandro van Karsen Den Burg 74e Man 1:14:13 8,53 7:02
132 Els Cozijnsen Wierden 58e Vrouw 1:14:36 8,49 7:04
133 Michiel Pam De Waal 75e Man 1:14:46 8,47 7:05
134 Jan van Beek De Koog 76e Man 1:20:52 7,83 7:39
135 Cor de Boer Den Koog 77e Man 1:22:26 7,68 7:48
               
  UITSLAGENLIJST  Halve Marathon          
               
1 Tim Tesselaar Noordkop 1e M 1:16:46 16,49 3:38
2 Robert Bakker Den Burg 2e M 1:20:17 15,77 3:48
3 Remko Nagtegaal Texel 1e M40 1:27:09 14,53 4:07
4 Jeroen Driehuis PEC 1910 3e M 1:29:19 14,17 4:13
5 Bram Couperus AV Haarlem 1e M50 1:31:52 13,78 4:21
6 Freddie Kruisselbrink Loopgroep Het Lageve 2e M50 1:33:07 13,60 4:24
7 Martin Baptist Texel 2e M40 1:35:15 13,29 4:30
8 Pierre Bonnet Den Burg 3e M50 1:36:11 13,16 4:33
9 Coen Schoonheden Texel 3e M40 1:38:58 12,79 4:41
10 Jaap Hoogenraad Den Burg 4e M 1:40:36 12,58 4:46
11 Arjan van Maldegem Oudeschild 5e M 1:40:36 12,58 4:46
12 Marnix de Witte Texel 4e M40 1:43:18 12,26 4:53
13 Peter Bancken Texel 5e M40 1:43:55 12,18 4:55
14 Silve Schoorl Den Burg 1e Vrouw 1:44:49 12,08 4:58
15 Andries Tolman Friesland 4e M50 1:45:29 12,00 4:59
16 Jan Reuvekamp Zwolle 5e M50 1:45:35 11,99 5:00
17 Gerald van den Berg Veluwe 6e M 1:45:39 11,98 5:00
18 Jan vd Star Texel 6e M50 1:46:06 11,93 5:01
19 Michel van der Plas Voorschoten '97 7e M50 1:46:30 11,89 5:02
20 Marijke Rog Voorschoten '97 2e Vrouw 1:46:30 11,89 5:02
21 Esther Hakvoort Zaanland 3e Vrouw 1:46:56 11,84 5:04
22 Henk Jan Smedema Loopgroep Het Lageve 8e M50 1:47:04 11,82 5:04
23 Peter Kreeft Texel 6e M40 1:48:38 11,65 5:08
24 Esther van Bochove Zaanland 4e Vrouw 1:48:43 11,65 5:09
25 Jakob Kuiper Wezep 7e M 1:48:49 11,63 5:09
26 Matthias Bortz Schwertz Duitsland 8e M 1:49:00 11,62 5:09
27 Paul Lagendijk Rotterdam 9e M50 1:49:02 11,61 5:10
28 Glenn Maat Groningen 7e M40 1:49:07 11,60 5:10
29 Aart Slegh De Waal 8e M40 1:50:45 11,43 5:14
30 Marijke Hendriks Voorschoten '97 5e Vrouw 1:50:48 11,43 5:15
31 Harry Mengers Loopgroep Het Lageve 10e M50 1:51:46 11,33 5:17
32 Nathalie Dragt Noordkop 6e Vrouw 1:53:24 11,16 5:22
33 Sabine Selbach Loopgroep Het Lageve 7e Vrouw 1:54:12 11,09 5:24
34 Ellen Morrien Almere 8e Vrouw 1:54:29 11,06 5:25
35 DINY Kruisselbrink-Meijer Loopgroep Het Lageve 9e Vrouw 1:55:09 10,99 5:27
36 Gregor Weingarten Keulen 11e M50 1:55:32 10,96 5:28
37 Frans Baar Nederhorst Den Berg 12e M50 1:55:35 10,95 5:28
38 Chris Vermeulen Noordkop 9e M40 1:55:54 10,92 5:29
39 Andre Struijk Noordkop 10e M40 1:55:56 10,92 5:29
40 Siegfried Szardien D-47137 Duisberg 13e M50 1:56:53 10,83 5:32
41 Marten Esman Bussum 14e M50 1:59:01 10,64 5:38
42 Evert van den Burg Noordkop 9e M 1:59:19 10,61 5:39
43 Marco Zoomer Zaandam 11e M40 2:00:18 10,52 5:42
44 Kees van Belzen Ritthem 15e M50 2:02:05 10,37 5:47
45 Sander Koning Vlaardingen 12e M40 2:02:26 10,34 5:48
46 Riny Roeper Oudeschild 10e Vrouw 2:02:59 10,29 5:49
47 Barbra van Gestel Amsterdam 11e Vrouw 2:03:11 10,28 5:50
48 Jan Aris Eelman Den Burg 16e M50 2:05:29 10,09 5:56
49 Willem Scheve Runners Stadskanaal 17e M50 2:08:43 9,84 6:06
50 Kees Kramer Loopgroep Het Lageve 18e M50 2:09:19 9,79 6:07
51 Robbert Boersen Oudeschild 13e M40 2:10:08 9,73 6:10
52 Karin van den Burg Den Helder 12e Vrouw 2:13:35 9,48 6:19

Uitslag 2017 op categorie

Uitslagen Halve marathon De Waal    
De Waal-Texel - Zaterdag 11 maart 2017    
     
RECR, 5 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Coen vd Kerkhof 2004 Den Burg 19:34
2 Rene Sterk 1964 Amsterdam 22:35
3 Jeroen Kok 1992 Bodegraven 23:06
4 Ruud Maartens 1961 Enkhuizen 23:55
5 Mario Lefervere 1961 Amsterdam 25:00
6 Jan Altenburg 1981 Zoetermeer 25:40
7 Rick Westerdaal 1965 Edam 26:11
8 Marijn Weber 2004 Den Burg 27:00
9 Eva van Willigen 2002 Aerdenhout 27:26
10 Rob de Jager 1953 Deurne 27:36
11 Evert Bosch 1981 Gouda 27:51
12 Edgar Brittijn 1980 Waddinxveen 28:24
13 Johan Eldering 1963 Oosterend 28:38
14 Michel Stasse 1982 Vuren 28:52
15 Carla Smit 1957 Den Burg 29:01
16 Sander Kroon 1991 De Waal 29:23
17 Anna Lisa 1989 Ridderkerk 30:12
18 Karien Blankenburgh 1968 Den Burg 30:39
19 Annelies Graaf 1953 Den Burg 30:54
20 Judith Boersen 1988 Den Burg 31:26
21 Didy Boerhorst 1964 Den Burg 31:28
22 Ronald van Rongen 1964 Den Burg 31:30
23 Martijn Vink 1980 Den Haag 31:31
24 Jasper Slegh  2002 De Waal 31:58
25 Riana Daalder 1964 Den Burg 33:33
26 Joke Dros 1959 Den Burg 33:34
27 Mariska Pol 1974 Oudeschild 34:26
28 Anita Rab 1961 Den Burg 34:30
29 Deborah Singer 1971 Oosterend Nh 35:42
30 Maaike Monsma 1984 Den Hoorn Texel 35:42
31 Lizanne Kroon 1994 Haarlem 36:07
32 Monique Schetter 1966 Vianen 38:42
33 Netty de Jager 1955 Deurne 38:42
34 Jolanda Leijen 1976 Den Burg 39:52
35 Ronald Kroon 1962 De Koog 39:53
36 Marion van Belzen 1958 Ritthem 40:06
         
MAN, 10.6 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Jaap Witte 1982 Den Burg 37:47
2 Jordy Vinke 1974 Oudeschild 38:04
3 Jesse Schuijl 1991 De Koog 41:35
4 Jeroen Driehuis 1986 Zwolle 43:29
5 Gauke van Lingen 1967 De Koog 45:37
6 Niels Jeroen Bos 1978 Den Burg 45:38
7 Jan Koopman 1971 Den Helder 45:54
8 Martin de Vos 1962 Den Helder 46:42
9 Hessel Arensman 1996 Den Burg 46:56
10 Nico Kikkert 1966 Den Burg 47:01
11 Joshua van der Voort 2001 Den Burg 47:13
12 Frits van der Gracht 1958 Den Burg 47:14
13 Maikel van der Gracht 1990 Den Burg 47:16
14 Frank Bakker 1973 Hippolytushoef 49:00
15 Jaap Hoogenraad 1986 Den Burg 49:10
16 Jan Zijm 1957 Den Burg 49:13
17 Gertjan de Wit 1967 De Waal 49:43
18 Gerco Aberson 1969 Den Burg 50:20
19 Bart Claeys 1988 Julianadorp 50:43
20 Jaap van Houten 1977 Haarlem 52:19
21 Erik Wuis 1975 Den Burg 52:24
22 Remco Zijerveld 1982 Den Burg 52:31
23 Martin van Tatenhove 1964 Oudeschild 54:02
24 Mark-Peter Graaf 1965 Den Burg 54:09
25 Klaas Pieter Zuidewind 1966 Oudeschild 54:13
26 Matthias Bortz 1977 Schwaentz de 55:10
27 Frank Ellen 1988 Den Burg 55:17
28 Dick Groot 1964 Heiloo 55:31
29 Peter Meijer 1964 Julianadorp 55:57
30 Sido Overdijk 1962 Den Hoorn 56:05
31 Robert Nouwen 1969 Den Burg 56:13
32 Jan Jacob Rab 1959 Den Burg 56:24
33 Rob Arensman 1958 Den Burg 57:10
34 Harry Geritsma 1962 Den Hoorn 57:34
35 Nick Hoogenbosch 1964 Julianadorp 57:59
36 Olaf Witte 1972 Den Burg 58:06
37 Martin Witvliet 1968 Oudeschild 58:07
38 Paul Smeets 1950 Geulle 58:08
39 Aad Dekker 1959 Alkmaar 58:10
40 Ysbrand Haagsma 1950 Julianadorp 59:51
41 Emile Seegers 1962 Den Burg 59:52
42 Jacobus van Heest 1962 Ridderkerk 59:58
43 Alex Cofino 1961 Den Burg 1:00:01
44 Ed van der Ham 1952 Oudeschild 1:00:09
45 Mark van de Reep 1973 De Koog 1:00:36
46 Arco Garritsen 1964 Den Burg 1:00:41
47 Kees Dros 1962 Den Burg 1:00:49
48 Guido Schuijl 1976 Den Hoorn Texel 1:00:50
49 Piet Kooij 1955 De Cocksdorp 1:00:57
50 Joost Brieko 1966 De Koog 1:02:01
51 Peter vd Voort 1966 Den Burg 1:03:04
52 Michiel de Boer 1953 De Koog 1:03:24
53 Albert Kuilder 1947 Almelo 1:05:28
54 Danny Verswijveren 1971 De Koog 1:08:08
55 Jan Stegehuis 1960 Borne 1:09:01
56 Maarten Smit 1946 Den Burg 1:09:47
57 Marijn van Lindhout 1941 De Waal 1:10:12
58 Leandro  v Karsen 1984 Den Burg 1:10:24
         
VROUW, 10.6 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Judith van Bleijswijk 1965 Den Burg 50:42
2 Yanneke de Porto 1993 Oudeschild 52:29
3 Marieke de Vries 1980 Den Burg 52:29
4 Annegreet van der Vis 1966 Oosterend Nh 54:25
5 Marleen Bakker-Glim 1978 Hippolytushoef 55:32
6 Marianne Meijer 1968 Julianadorp 56:30
7 Marielle Nitsche 1982 Oosterend 57:20
8 Laurien Bakker 1959 Den Burg 57:23
9 Myra van Es 1945 Den Helder 57:28
10 Annie Brouwer 1983 Oosterend Nh 57:32
11 Lianne Brouwer 1991 Heerhugowaard 57:33
12 Mieke Smeets 1972 Geulle 58:09
13 Lucie Bergman 1991 De Koog 58:10
14 Petra Plugge 1968 Julianadorp 58:22
15 Louise vd Sluis 1969 Den Burg 58:49
16 Emmy Bakker 1964 Den Burg 59:18
17 Erna Pool 1976 De Cocksdorp 59:35
18 Marjolein v d Lugt 1982 Haarlem 1:00:34
19 Sandra Schuin 1967 Soest 1:00:36
20 Janny Vlaming 1953 De Waal 1:01:25
21 Margriet Kribben 1962 Callantsoog 1:01:28
22 Gea van Gijssel 1965 Den Burg 1:01:32
23 Mirjam Fortgens 1971 Den Burg 1:02:54
24 Marian van Tatenhove 1968 Oudeschild 1:03:47
25 Elise Duinker 1981 Oosterend 1:04:04
26 Michelle Groottelaar 1992 Den Burg 1:04:09
27 Marijke de Beer 1959 Den Burg 1:05:04
28 Irene Buijs 1963 Oudeschild 1:05:06
29 Trijntsje Postma 1964 Den Hoorn 1:05:30
30 Marieke Ruys 1959 Alkmaar 1:05:36
31 Aafke Keizer-Zijlstra 1957 St.-Annaparochie 1:05:38
32 Joke Roeper 1949 Texel 1:06:25
33 Tineke Stegehuis 1959 Borne 1:07:27
34 Renate Mulder 1973 Ambt Delden 1:07:51
35 Matty de Beer 1944 Nieuwegein 1:08:19
36 Karin Zoer - Zoetelief 1967 De Koog 1:08:32
37 Gitta Rommets 1964 Den Hoorn 1:08:55
38 Nel Pot 1948 Den Helder 1:09:47
39 Markine Bosma 1963 Den Burg 1:10:24
40 Patricia Barreto 1966 De Koog 1:10:33
41 Yvonne Bakker 1960 Den Burg 1:11:03
42 Jolanda van Groningen 1963 Den Hoorn 1:11:22
43 Roelanda van de Kamer 1965 Julianadorp 1:11:23
44 Dia Maat 1976 Den Burg 1:12:01
45 Ellen Eelman-Vlaming 1989 Den Burg 1:26:44
         
M  21.1 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Tim Tesselaar 1995 Den Helder 1:14:28
2 Joost Brouwer 1992 Den Burg 1:28:09
3 Jerry van Duivenbooden 1992 Julianadorp 1:36:01
4 Erik Witte 1984 Amsterdam 1:37:37
5 Ger Vlaming 1982 Oosterend 1:37:51
6 Arjan van Maldegem 1985 Oudeschild 1:48:25
7 Marco Langendoen 1978 Den Helder 1:48:27
         
M40, 21.1 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hans Boender 1972 Ijsselstein 1:27:11
2 Remko Nagtegaal 1968 Zuid Eierland 1:27:26
3 Remi Boshuizen 1974 Amsterdam 1:27:48
4 Frits van Twuyver 1969 Callantsoog 1:30:16
5 Robbert Boersen 1975 Oudeschild 1:30:44
6 Arnold Leijstra 1973 Den Burg 1:38:43
7 Ben van Heerwaarden 1971 Assen 1:42:47
8 Peter Kreeft 1968 Den Burg 1:46:06
9 Marnix de Witte 1969 De Koog 1:50:19
10 Hannes Martens 1975 haarlem 1:53:26
         
M50, 21.1 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Leibbrand 1964 Den Helder 1:29:21
2 Ronald Jacobs 1965 Den Helder 1:29:55
3 Martien Witte 1960 Den Burg 1:29:58
4 Jasper Keizer 1957 St.-Annaparochie 1:33:25
5 Jan Brinkers 1956 Maarssen 1:36:23
6 Pierre Bonnet 1960 Den Burg 1:42:12
7 Dick van Belen 1953 Katwijk 1:42:31
8 Andries Tolman 1954 oldeholtepade 1:45:58
9 Anno van den Bosch 1965 Den Helder 1:46:32
10 Jan Reuvekamp 1963 Zwolle 1:47:28
11 Paul van den Bril 1954 Antwerpen (B) 1:48:44
12 Flip Bruins 1957 Capelle ad IJssel 1:51:51
13 Jan vd Star 1951 Den Burg 1:53:32
14 Jeen Bruinsma 1958 Katlijk 1:58:25
15 Chris Vermeulen 1966 Den Helder 1:59:32
16 Kees van Belzen 1952 Ritthem 2:01:02
17 Jan-Hein Vet 1967 Den Hoorn Texel 2:08:09
         
VROUW, 21.1 KILOMETER    
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Nathalie Dragt 1969 Den Helder 1:39:27
2 Claudia Geldermans 1978 Den Helder 1:45:30
3 Silve Schoorl 1988 Den Burg 1:46:40
4 Marina Langendoen-Zijp 1977 Den Helder 1:48:19
5 Tineke Mellema-Hoving 1970 Julianadorp 1:55:55
6 Fleur van Heest 1994 Ridderkerk 1:56:31
7 Nicolette van der Hoek 1973 Aerdenhout 1:57:13
8 Wilma Hemstra 1966 Weidum 1:58:25
9 Fleur van den Nieuwendijk 1982 Alkmaar 2:03:23
10 Maybritt Barends 1990 Breezand 2:04:40
11 Petra Witte 1978 Den Burg 2:06:06

Uitslag 2016 op categorie

De Waal-Texel - Zaterdag 12 maart 2016    
         
RECR, 5 KILOMETER       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martijn van Haren 1993 Groningen 16:51
2 Jimmy van Bemmel 1993 Voorschoten '97 18:44
3 Michael Westenbeek 1983 Voorschoten '97 20:20
4 Jeroen van der Sar 1974 Den Burg 20:57
5 Dennie Banda 2004 Texel 21:58
6 Coen vd Kerkhof 2004 Texel 21:58
7 Otto Zeijpveld 1958 Lochem 22:17
8 Margot van der Ven 1966 Groene Ster 22:24
9 Rene Regeer 1966 Voorschoten '97 22:40
10 Roel Sint 1979 Voorschoten '97 22:53
11 Mart Kikkert 2002 Texel 23:25
12 Marieke Verstijen 1987 Voorschoten '97 23:47
13 Jesse Visser 2002 Texel 25:23
14 Thijs Visser 2002 Texel 25:27
15 Rick Westerdaal 1965 AV Edam 25:33
16 Rob de Jager 1953 Lopersgroep Deurne 25:42
17 Mario Lefevere 1961 Amsterdam 25:56
18 Els Dudink 1991 Groningen 26:11
19 Ysbrand Haagsma 1950 Julianadorp 26:24
20 Esther Tukkers 1973 Loopgroep Het Lageveld 26:45
21 Ed Zijl 1946 Voorschoten '97 26:51
22 Marijn Loebek 2004 Den Burg 27:31
23 Bouke Weber 1970 Den Burg 27:44
24 Henk van Leeuwen 1952 Den Hoorn 28:05
25 Carolien van Breukelen 1968 Voorschoten 28:09
26 Jasmijn Baptist 2001 Texel 28:17
27 Willem Daman 1948 Oosterend 28:31
28 Hanny Hegeman 1964 Wierden 28:57
29 Anja van Brugge 1990 Den Helder 29:05
30 Peter Scheers  1959 Voorschoten '97 29:25
31 Klaas Pompert 1984 Den Helder 29:47
32 Petra van der Sar 1977 Den Burg 29:47
33 Emma van Stolk 1985 Nieuwekerk ad IJssel 29:51
34 Johan Hazenbroek 1986 Rotterdam 29:58
35 Tim van Houten 1959 Voorschoten '97 30:01
36 Corrie Mechelse 1959 Voorschoten '97 30:04
37 Annelies Graaf 1953 Texel 30:43
38 Angela Kolthoorn 1983 Oosterend 30:48
39 Didy Boerhorst 1964 Texel 31:05
40 Karina Stegeman 1972 Loopgroep Het Lageveld 31:05
41 Colinda Vlaming 1968 De Cocksdorp 31:31
42 Sigrid Slegh-Collou 1972 De waal 32:09
43 Marjolein Duinmaijer 1986 Oosterend Nh 32:10
44 Sarah Westerlaken 1982 Haarlem 32:33
45 Marloes Westerink 1974 Loopgroep Het Lageveld 32:42
46 Margit Groothuis 1966 Loopgroep Het Lageveld 32:42
47 Gerrit Diepeveen 1935 Loopgroep Het Lageveld 32:51
48 Caroline Ran 1965 Texel 32:53
49 Mariska Pol-Buren 1974 Oudeschild 32:54
50 Marije Binsbergen 1962 Oosterend 33:20
51 Willem Boon 1951 Den Hoorn Texel 33:39
52 Netty Driehuis 1950 De Waal 33:48
53 Lizanne Kroon 1994 Haarlem 35:13
54 Nanette Egberts 1971 Zeewolde 35:50
55 Deborah Singer 1971 Oosterend Nh 36:18
56 Lida Westdorp 1953 De Koog 39:30
57 Rein van Kampen 1951 Bussum 41:22
         
MAN, 10.6 KILOMETER       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Danny Binnendijk 1984 Bodegraven 37:19
2 Jaap Witte 1982 Texel 37:51
3 Jordy Vinke 1974 Texel 38:02
4 Mathijs Duin 1996 Wageningen 41:03
5 Freek van Zoest 1977 Voorschoten '97 41:38
6 Jesse Schuijl 1991 De Koog 42:19
7 Axel Garritsen 1996 Hellas 43:06
8 Jan Koopman 1971 Noordkop 43:22
9 Martin de Vos 1962 Noordkop 45:47
10 Jan Zijm 1957 Texel 46:43
11 Niels Jeroen Bus 1978 Den Burg 46:47
12 Stefan Herdick 1959 D-58579 Schalksmuhle 46:50
13 Michiel Lohse 2000 Texel 46:56
14 Nico Kikkert 1966   47:12
15 Rudolf Bakker 1989 Amsterdam 47:55
16 Koen van der Meer 1965 Texel 47:57
17 Jan Gremmen 1959 Oudeschild 48:17
18 Ramon Schneiders 1978 Oosterend 49:27
19 Arjan Vos 1957 Voorschoten '97 51:07
20 Martin van Tatenhove 1964 Oudeschild 51:09
21 Gerco Aberson 1969 Den Burg 51:14
22 Markus Gersthage 1969 Oosterend 51:14
23 Jeroen Plag 1962 De Cocksdorp 51:17
24 Menno Heetveld 1967 Rotterdam Atletiek 51:47
25 Carlo Witte 1957 Den Hoorn Texel 51:49
26 Paul Hulshof 1965 Loopgroep Het Lageveld 51:52
27 Pablo Brandenburg 1976 Texel 52:43
28 Joshua van der Voort 2001 Texel 52:52
29 Tom Rijkers 1968 Oosterend Nh 53:13
30 Ruud Maartens 1961 AV Edam 53:28
31 Rene Jager 1972 Den Hoorn 53:34
32 Joost Bussem 1980 Julianadorp 53:41
33 Nick Hoogenbosch 1964 Julianadorp 53:42
34 Roland Nauw 1974 Zwolle 53:46
35 Harry Gerritsma 1962 Den Hoorn Texel 54:08
36 Jan Jacob Rab 1959 Texel 54:14
37 Rob Arensman 1958 Den Burg 54:30
38 Ed van der Ham 1952 Atos 54:35
39 Paul van den Bril 1954 Belgie 54:55
40 Mels Daalder 1991 Den Burg 55:45
41 Cees Witte 1954 Texel 56:26
42 Floor Lindhout 1991 Rotterdam 56:40
43 Bas Mulder 1992 Oudeschild 56:59
44 Thomas Richter 1967 Texel 57:17
45 Piet Kooy 1955 Texel 58:13
46 Kees Dros 1962 Texel 58:13
47 Ivo Witte 1980 Den Helder 58:17
48 Martin Dubbink 1966 Loopgroep Het Lageveld 58:48
49 Aad Dekker 1959 Alkmaar 59:27
50 Luuk de Jong 1966 Den Burg 1:00:45
51 Olaf Witte 1972 Den Burg 1:00:58
52 Rientje de Vries 1947 Texel 1:01:15
53 Arco Garritsen 1964 Texel 1:01:22
54 Jacob de Jong 1961 Vriezenveen 1:01:30
55 Henk Jurgens 1958 Loopgroep Het Lageveld 1:01:36
56 Jan Boon 1956 Den Burg 1:02:46
57 Edwin Krom 1973 Den Burg 1:02:48
58 Martijn Zoomer 1997 Zaandam 1:02:55
59 Rijk Molenaar 1957 De Koog 1:03:08
60 Ronald v Rongen 1964 Den Burg 1:04:29
61 Maarten Smit 1946 Texel 1:04:29
62 Henk Kikkert 1952 Den Burg 1:05:48
63 Peter van der Voort 1966 Den Burg 1:06:08
64 Hans Beijersbergen van H 1950 Texel 1:06:09
65 Marten Hinsenveld 1970 Loopgroep Het Lageveld 1:06:31
66 Jan Koers 1959 Loopgroep Het Lageveld 1:06:31
67 Marijn Lindhout 1941 Texel 1:07:16
68 Ronald Kroon 1962 De Koog 1:07:46
69 Andre Schoo 1954 De Koog 1:07:48
70 Marco Tuntelder 1967 Den Burg 1:08:20
71 Wolfgang Ruhnert 1949 Fulda Duitsland 1:08:21
72 Max van Beurden 1948 Loopgroep Het Lageveld 1:08:24
73 Gerard Schuiling 1956 Den Burg 1:13:33
74 Leandro van Karsen 1984 Den Burg 1:14:13
75 Michiel Pam 1954 De Waal 1:14:46
76 Jan van Beek 1950 De Koog 1:20:52
77 Cor de Boer 1967 Den Koog 1:22:26
         
VROUW, 10.6 KILOMETER       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ingrid van Lubek 1971 Hellas 47:24
2 Caecile Schalker 1994 Voorschoten '97 47:34
3 Marieke Jonker 1979 AV Haarlem 48:03
4 Lize Vlaming 1972 Den Burg 50:52
5 Mariska Witte 1985 Oudeschild 51:21
6 Cindy Ginjaar-van Dijk 1979 Voorschoten '97 53:01
7 Angelique Regeer 1968 Voorschoten '97 53:07
8 Sandra Witte 1985 Oudeschild 54:03
9 Bernien Rotman 1965 Wierden 54:34
10 Romke Milder 1987 Den Hoorn Texel 54:38
11 Jeannette Smit 1971 Noordkop 54:42
12 Laurien Bakker 1959 Texel 54:54
13 Lucie Veeger 1995 De Cocksdorp 55:07
14 Marit Zijm 1996 Den Burg 55:07
15 Fee Man 1971 Voorschoten '97 56:41
16 Marlous Jespers 1961 Voorne Atletiek 56:47
17 Tina Renkema 1978 Den Burg 57:06
18 Emmy Bakker 1964 Den Burg 57:40
19 Denise Berkhoff 1979 Noordkop 58:16
20 Jolanda Kämpfer-Ouwehand 1967 Julianadorp 58:50
21 Annie Brouwer 1983 Oosterend Nh 59:31
22 Lianne Brouwer 1991 Heerhugowaard 59:33
23 Lisette Tak 1967 Noordkop 59:42
24 Frederiek Tinssen 1956 Loopgroep Het Lageveld 59:52
25 Janny Vlaming 1953 Texel 1:00:24
26 Mirjam Fortgen 1971 Den Burg 1:01:05
27 Petruska Timmer 1973 Oudeschild 1:01:19
28 Hester Douma 1979 Noordkop 1:01:30
29 Erna Pool 1976 De Cocksdorp 1:01:52
30 Luberta Brugging 1972 Loopgroep Het Lageveld 1:02:02
31 Sisha van Heerwaarden 1965 Vlaardingen 1:02:35
32 Leonie Daman 1975 Den Burg 1:02:41
33 Cathalijn Rijkers 1976 Oosterend Nh 1:02:58
34 Tanja Sinnige 1965 Grootebroek 1:03:02
35 Lucie Burgman 1991 De Koog 1:03:02
36 Murielle Heideman 1968 Haarlem 1:03:05
37 Elise Duinker 1981 Oosterend 1:03:07
38 Mariette Boot 1965 De Waal 1:03:14
39 Marijke de Beer 1959 Texel 1:03:18
40 Leonie van Noort 1972 Amsterdam 1:04:50
41 Dineke Dubbink 1965 Loopgroep Het Lageveld 1:05:04
42 Angeliek de Jong 1966 Vriezenveen 1:05:04
43 Renate Daman 1972 Texel 1:05:06
44 Janine Nauw 1976 Den Burg 1:05:18
45 Dorien Boer 1981 Den Burg 1:05:35
46 Alice Reinders 1963 Texel 1:05:48
47 Els de Bruijn 1972 Noordkop 1:05:57
48 Wendy van der Voort 1975 Den Burg 1:06:10
49 Jacqueline van der Vis 1984 Oosterend 1:06:26
50 Irene Buijs 1963 Texel 1:06:43
51 Nienke Blanken 1970 Den Burg 1:07:00
52 Nicole Visser 1964 De Koog 1:07:48
53 Linda Tjepkema 1990 Den Burg 1:10:00
54 Marieke Ruys 1959 Alkmaar 1:10:25
55 Esther Sinnige 1993 Amsterdam 1:10:26
56 Femke Witte 2002 Oosterend 1:11:07
57 Ellen Berger-Okkels 1962 Den Burg 1:11:27
58 Els Cozijnsen 1955 Loopgroep Het Lageveld 1:14:36
         
M, 21.1 KILOMETER       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tim Tesselaar  1995 Noordkop 1:16:46
2 Robert Bakker 1980 Den Burg 1:20:17
3 Jeroen Driehuis 1986 PEC 1910 1:29:19
4 Jaap Hoogenraad 1986 Den Burg 1:40:36
5 Arjan van Maldegem 1985 Oudeschild 1:40:36
6 Gerald van den Berg 1988 Veluwe 1:45:39
7 Jakob Kuiper 1978 Wezep 1:48:49
8 Matthias Bortz 1977 Schwertz Duitsland 1:49:00
9 Evert van den Burg 1980 Noordkop 1:59:19
         
M40, 21.1 KILOMETER       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Remko Nagtegaal 1968 Texel 1:27:09
2 Martin Baptist 1972 Texel 1:35:15
3 Coen Schoonheden 1968 Texel 1:38:58
4 Marnix de Witte 1969 Texel 1:43:18
5 Peter Bancken 1967 Texel 1:43:55
6 Peter Kreeft 1968 Texel 1:48:38
7 Glenn Maat 1969 Groningen 1:49:07
8 Aart Slegh 1973 De Waal 1:50:45
9 Chris Vermeulen 1966 Noordkop 1:55:54
10 Andre Struijk 1966 Noordkop 1:55:56
11 Marco Zoomer 1971 Zaandam 2:00:18
12 Sander Koning 1967 Vlaardingen 2:02:26
13 Robbert Boersen 1975 Oudeschild 2:10:08
         
M50, 21.1 KILOMETER       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bram Couperus 1963 AV Haarlem 1:31:52
2 Freddie Kruisselbrink 1963 Loopgroep Het Lageveld 1:33:07
3 Pierre Bonnet 1960 Den Burg 1:36:11
4 Andries Tolman 1954 Friesland 1:45:29
5 Jan Reuvekamp 1963 Zwolle 1:45:35
6 Jan vd Star 1951 Texel 1:46:06
7 Michel van der Plas 1961 Voorschoten '97 1:46:30
8 Henk Jan Smedema 1963 Loopgroep Het Lageveld 1:47:04
9 Paul Lagendijk 1961 Rotterdam 1:49:02
10 Harry Mengers 1956 Loopgroep Het Lageveld 1:51:46
11 Gregor Weingarten 1965 Keulen 1:55:32
12 Frans Baar 1954 Nederhorst Den Berg 1:55:35
13 Siegfried Szardien 1954 D-47137 Duisberg 1:56:53
14 Marten Esman 1958 Bussum 1:59:01
15 Kees van Belzen 1952 Ritthem 2:02:05
16 Jan Aris Eelman 1961 Den Burg 2:05:29
17 Willem Scheve 1947 Runners Stadskanaal 2:08:43
18 Kees Kramer 1959 Loopgroep Het Lageveld 2:09:19
         
VROUW, 21.1 KILOMETER       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Silve Schoorl 1988 Den Burg 1:44:49
2 Marijke Rog 1962 Voorschoten '97 1:46:30
3 Esther Hakvoort 1977 Zaanland 1:46:56
4 Esther van Bochove 1976 Zaanland 1:48:43
5 Marijke Hendriks 1965 Voorschoten '97 1:50:48
6 Nathalie Dragt  1969 Noordkop 1:53:24
7 Sabine Selbach 1972 Loopgroep Het Lageveld 1:54:12
8 Ellen Morrien 1975 Almere 1:54:29
9 DINY Kruisselbrink-Meijer 1961 Loopgroep Het Lageveld 1:55:09
10 Riny Roeper 1960 Oudeschild 2:02:59
11 Barbra van Gestel 1966 Amsterdam 2:03:11
12 Karin van den Burg 1980 Den Helder  2:13:35
         
JTM8, 1,2 KM T/M 8 JR       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mervin de Witte 2007 De Koog 5:14
2 Viggo Witte 2007 Den Helder 6:08
3 Sam Westra 2008 Den Burg 6:27
4 Daan Aberson 2008 Den Burg 6:42
5 Emiel Schipper 2009 De Waal 7:20
6 Morris van Arkel 2011   8:59
         
VTM8, 1,2 KM T/M 8 JR       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tess van de Kerkhof 2009 Den Burg 5:29
2 Kristien Landman   2008 Den Burg 5:56
3 Fleur Zoetelief 2008 Oosterend 6:02
4 Floor Vendel 2007 Den Burg 6:21
5 Evy de Boer 2010   6:43
6 Sterrelijn Schneiders 2007 Oosterend 6:51
7 Esther Smit 2007 Oosterend 6:53
8 Eva Vlaming 2010 Oosterend 7:12
9 Sofie Witte 2010 Den Helder 7:27
10 Sienna van Arkel 2009   8:45
11 Vivian van der Zwaag 2008 Den Burg 8:50
12 Vaya van der Zwaag 2010 Den Burg 8:50
13 Tess Vendel 2011 Den Burg 8:58
14 Jet Vendel 2009 Den Burg 8:59
         
J9-11, 1,2 KM 9 T/M 11       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jerom Verstraaten 2005 Den Burg 5:03
2 Daan Vlaming 2005 Oosterend 5:34
3 Teun Vendel 2005 Den Burg 5:47
4 Nick van der Sar 2005 Den Burg 6:24
5 Dave van der Sar 2005 Den Burg 6:31
6 Joran Schipper 2005 De Waal 6:50
         
M9-11, 1,2 KM 9 T/M 11       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Esmee Ellen 2006 Den Burg 5:15
2 Imme van de Kerkhof 2006 Den Burg 5:17
3 Berber van der Duin 2004   5:26
4 Sofie Vlaming 2006 Oosterend 5:35
5 Quinty de Boer 2006 De Koog 5:38
6 Iris van Heerwaarden 2005   5:53
7 Ella ten Pas 2006   6:24
         
J12+, 2,5 KM 12-15       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dorus Overmaat 2003 Oosterend 9:40
         
M12+, 2,5 KM 12-15       
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Shenna Kreeft 2001 Den Burg 11:01